Neden KS'desiniz? Bir üye diğer kategorisinde sormuş. burası daha uygun gibi.

bir kişi sormuş niye bu sitedesiniz diye . cevap yazdım sonra kategori gereği bu bölümde cevap yazıyorum. sizlerde buyrun anlatın.

bayanları anlamak için gelmiştim. bakalım anlamışmıyım.

biscolatayı görünce deliriyorlar.

gerçek anlamda bakire hiç yok. birkaçında nasılsa zar sağlam kalmış.

kezban ve şofben var anlayamadım hala.

aldatanlar ve aldatmayanlar birbirlerine karşı.

18 cm den ufağını beğenen yok.

büyük çoğunluğunda lez eğilimi var

hemen hemen hepsi bir kezde olsa anal yapmış ve acısından dolayı karşılar

yani anlıyacağınız kafa iyice karıştı.

benden bu kadar bakalım siz niye burdasınız.

Güncellemeler:
kızlar alınıp gücenmesin diye erkekler içinde incileri dizelim.

uzunluk , zaman ve sayı ölçülerinde algı hataları ( 22 cm , en az 1,5 saat ve peşpeşe 7-8 )

boy sorunu ( soru içinde birkaç kısma ayrıldı , kalınlık , kafası , çevresi , yakında kacim hesaplanacak.)

her sevgilisi versin , karısı bırak bekareti mümkünse doğumdan itibaren erkek görmemiş olsun

ikinci üçüncü yorumdan sonra "ekle özelden görüşelim"

içinde ukte kalan şeyleri başkaları yapıyorsa haram günah din iman

0|0
5|5

En İyi Erkek Görüşü

• Dostum insanlar normal sosyal ortamda( normal sosyal ortam demeyelim çünki o hiç yok) normal yaşantı içinde bu tür soru işaretleriyle ilgili birbirleriyle oturup konuşamıyor... Bir kadın bir erkeğe içinden geldiği gibi soramıyor mesela... Elalem ne der kaygısı var çoğunda... normal yaşantı sosyalliğini yitirince de hayde hurraaa cinsellik kategorisine... İşte meselenin altında yatan bu...

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• hahhahahahah kesinlikle süper bir yaklasim.. Ben isyerinde cok az is oldugu icin googlede soru sormustum, sonra baktim KSye düstüm :D Üye oldum uzun süre kaldim, sonra üyeligimi sildim, ve yine burdayim.. Acayip sorular oluyor, bazilari rüya görüyor.. Öyle yani

0|2
    0|0
  • yok çükü olsun yeter

1|1
    0|0
  • doğru söylüyorsun var öyle ama hepside değil genelleme yapmayalm

0|0
    0|0
  • Senin bacın falan var mı.

0|1
    1|1
    • yok ama olsaydı eminim espri anlayışı seninkinden yüksek olurdu.

• çok saçma söylediklerin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• takma kafana burası sanal dünya

0|0
    0|0
  • Bu siteyi şans eseri buldum bence güzel bir yer ıstedığım gıbı cevap yazıyorum bazen makara yapıyorum bazen cıddı oluyorum

0|0
    0|0
  • Ben buraya kızlar erkekler hakkında aralarında ne konuştuklarını öğrenmek için gelmiştim sonra enteresan cinsel soruları görünce kalmaya karar verdim eğlenceli oluyo :))

0|0
    0|0
  • ewt kezbanların yine zoruna gidecek yazdıkların kanka.. yanlız sürtünme mevzusunu unutmuşsun yazmayı:))

0|0
    0|0
Yükleniyor...