Acaba yırtılmış mı?

7. sınıfa giderken tuvalette vajinam kaşındı ve bende kaşımak için peçete ile kaşıdım içeri girdi mi bilmiyorum ama kilotumda biraz kan gördüm acı da vardı sonra ise adetim geldi acaba adetin başlangıcı mı yoksa yırtılmış mı?

0|0
4|11

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 10

• Kağıt içindeki selülozdan dolayı sert sürüldüğünde tahriş edicidir. Anüs, cinsel organ ve dudaklara sert sürersen kanatır.

0|0
    0|0
  • Yırtılmış

0|0
    0|0
  • Artık istediğinle seks yapabilirsin..

0|0
    0|0
    • Olamaz ya boş yere gitti mi şimdi

• İnşallah evlenicem kişi de senin gibi düşünüyordur...

• gel evlenelim hatta asdasd

• o yaşlarda regl başlamış olabilir pecete zaten ne kadar içeri girebilir ki

0|0
    0|0
  • Getir bir bakayım

0|0
    0|0
  • Yirtik yok peceteden daha iyileri lazım bunun icin

0|0
    0|0
  • adettendir

0|0
    0|0
  • korkuya gerek yok adet olmuşşsun dek gelmiş

0|0
    0|0
  • aynada bak

0|0
    0|0
  • Bak aç bacaklarını karşına al aynayı ayır ve kontrol et bu kadar basit sorular sorma haydar dümenin gazete yazılarına döndü burası

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Adetin baslangicidir ya öyle kolay yirtilir mi?

0|0
    0|0
    • Bilmiyorum ki senelerdir aklımı kurcalıyor canım ya :(

• Tamam işte bende onu kastettim zar yırtılmış mı yani

• Ya yok bence ama yine de bir doktora git canim 😊

• Olabilir de olmayabilir de. Kesin olarak anlaman için jinekolojik muayene şart. Olursa da moralini bozma, ilk ilişkinde ilkin olduğu her şekilde belli oluyor zaten, bekaret sadece bir doku değil.

Benim de benzer bir şey başıma gelmişti ergenken, sonra ilk ilişkimde hiç kan gelmedi ama ancak birkaç ilişkiden sonra çok az geldi. Neyse ki erkek arkadaşım bu konularda hiç takıntılı değil ve yalan söylediğimi düşünmedi bile.

0|0
    0|0
  • Parmak soksan bile yırtılmaz kolayca. Tabi daha dikkatli ol ilerde. Gynekolua git hemen bir bakışta biliyor çünkü tam başta gözüküyor girişte.

0|0
    0|0
  • Aynı şey benim de başıma geldi. Hatta rengi bir garipti. Kahverengi gibi. Yirtildigini sanmıyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...