Bayanların anlatmadıgı olaylar

birlkte oldugununz bayanlar sonradan ben bakire degilim yada bakireyim ama ytakta o iş dışında herseyi yaptım dese yinede kabul edlirmi.

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• aman bu konu baydı ya... He bence tüm erkekler toplandınız şey konusuna taktınız; buralarda yazılanlar çizilenler size gösterdi ki bekaret bir zarda değil. Oysa ki siz yalnız o zara gveniyordunuz. Ama gözünüz açıldıkça gördünüz ki bekaret bedende değil yalnızca bir de ruh boyutu var. 'yahu zarı duruyordur ama her haltı yemiştir, nasıl anlarım' sorusuna takılmaya başladınız. Bunadınız, bunalttınız anacığım.

0|0
    0|0
    • kendisinin dusuncelerıyle ruhuyla bakir olması gerektgini anldık dogrru. Ama bize bastan sölemesinden yanaym.sonradan asık oldktan sonra soleynce brakması zor olr zaten böle bi bayanın nıyetide budur

• Anlatmazlar... Niye anlatsın ki. Anlatırsa bırakılacağını biliyor. yine de erkekler anlamaz mi ya yüzüne bakınca ben bile anlıyorum, bu yaşamıştır birçok şey diyebiliyorum. Yaşamış kadın daha kolay elde ediyor erkekleri, sizi mutlu etmeyi biliyor daha kolay tav oluyorsunuz belki de sorun burdadır. Masum kızlar daha kaprisli daha kıskanç oluyor, ilişkiyi yürütmeye sürdürmeye erkeği baştan çıkarttmaya alışık olmuyorlar, o da sizi sarmıyor herhalde. Amma karıştırdım işi :S

• Yo bekaret zarda değili nasıl diyebiliyorsun ki? Bekaret zarda heee sen yapıp yapıp zarıda kaybedip insanlara normalmiş gibi anlatabilirsin ama bekaret zarda değil diyemezsin. Bekaret zarda dünyanın sonuna kadar da zarda olacak

Kızlar Ne Diyor 2

• herşeyi yapmış onu yapmamışmı öyle bi dünya yok

1|1
    0|0
  • herkeze orusbu senır ama bakıre olmayanlar asıl orusbulardır zevk ıcın gunde kaç kısı ıle yatıyorlar sahsen bnım okuluma baktıgımda %90 kızlar kaşar Allah yardımcımız olsun kıyamet alametlerı

1|1
    0|0
    • üstteki sorudaki gizli kullanıcı sensin yine tebrikler :)

• BUNU BAKİRE DİYE ADLANDIRMAYALIM

İYİ KIZ KÖTÜ KIZ

NİYET ÖNEMLİ BENCE

Erkekler Ne Diyor 3

• yemezler bir bir ikincisi de yolu açık... :)

1|0
    0|0
  • bence bekaret zarda bitmyr tek erkekle degil cok erkekle yaptysa uzak kalsn

0|0
    0|0
  • tabi ki kabul edilmezz... ben etmem ama mecbur kalırız o an belki basiretimiz bağlanır belli olmaz

0|0
    0|0
Yükleniyor...