Biliyorum herkes bakire biriyle evlenmek ister.

Peki siz bakiremisiniz ya da bakire birini mi almak istersiniz?(ankettir)

• Evet bakireyim ve evlenene kadar bana kimse dokunamaz:)
    53% (9)43% (9)47% (18)Oy Ver
  • Bakireyim ama bu cinsel ilişki yaşamadım anlamına gelmez ahaahaaa
    12% (2)10% (2)11% (4)Oy Ver
  • Bakireyim ve bugüne kadar sadece öpüştüm daha fazlası değil
    0% (0)5% (1)3% (1)Oy Ver
  • Bakire değilim ama bir kere yaptık işte çok pişmanım:(((
    12% (2)10% (2)11% (4)Oy Ver
  • Hayır bakire değilim,pişman falanda değilim tamam mı
    23% (4)32% (7)28% (11)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
kızları ve erkekleri tebrik ediyorum bu kadarını açıkcası beklemiyordum hala Türkiye'de umut var hayat bu kadar bozulmuşken kendilerini koruyan insanları görmek umut verici.(bu benim yorumum herkes kendi fikrini paylaşabilir)

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• A'yı seçtik:)

2|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Herkes bakira biriyle evlenmek mi istermiş? Ben evlenirken bekarete bakmam sormam bile ne tuhaf şey.

0|1
    1|3
    • evet gerçekten tuhaf

• Çiçekler süslemek içindir,

Bitkileri ya da insanları farketmez,

Çok fazla koparmazsan eğer,

Kimseyi rahatsız etmez.

• Oo bu güzeldi :)

• bakire değilim.Bakir ve benimle evlenmek isteyen bir erkeğede bunu söyledim.bunu kabul ederek hala benimle olmak istiyor.bende isterim bakir biriyle evlenmek ama ben öyle değilim bu yüzden ilerde sorun olabilir diye düşünüyorum.

0|0
    1|3
    • şu an kabul ettiyse evlenecek diye bir şey yok bence seninle eğlenmekte istiyor olabilir:((( bana da birisi bakire olmadığını söylemişti ve çok pişman olduğunu da ama ben ona olur böyle şeyler desemde sonra ilişkimi kestim :(((

• evet anlayabiliyorum kalbinin sesini dinle o zaman:) eğer ben olsam evlendiğim kadını asla aldatmam ve bir çok erkeğinde böyle düşündüğünden eminim aldatsam bile ya da hata yapsam bile onun geçmişte ki hatalarını yüzüne vuracak kadar alcalmam

• Aşka geldim ay evlensemmi :D

Erkekler Ne Diyor 7

• bence bekaret zardan ibaret degil sonucta ne bakireler ne haltlar yemiş bence hata ile olan yani tek erkekle ilişkisi olan sadece ona bekaretini veren kadın benim kabulumdr

2|1
    0|2
    • işi kadın konusuna çekmee şimdi ben soruda kadın-erkek ayrımına girmedim erkeklerde dahil bu işe

• bak bence dedm de mi yani bn erkegm bayanlar acısından baktım erkegede bayanlar baksın

• herkes olduğu gibi birine denk düşerse sorun olmamalı

2|1
    0|0
  • sunu diyim dünyada herkez dengi dengi ile evlenr o konuda sorun yok yani bencede en iyisi dengi dengine evlilik ama bunu söylemzlerse nsl biliceksn ki

1|0
    0|0
  • herkes bakire biriyle evlenmek istemiyo

1|0
    1|0
  • ben değilimm..ama bakire isterim tabi ki..

0|0
    2|4
  • şahsen bekaret takıntım yok..

1|0
    0|0
  • Anket şıklarında "bakire birini mi almak istersiniz"le ilgili bir şık göremedim.

0|0
    0|0
    • o şık yok çünkü öyle düşünenlerin fikrini almak için yorum istedim

Yükleniyor...