Kızlar yardımmmmm adet olamıyorumm?

kızlarr yardım edin bana ya adetim 20 gün gecikti fakat hamile değilim bunun sebebi nedir ya daha önce başına gelen var mı? jinekoloğa gitmeye korkuyorum.

0|0
3|7

En İyi Kız Görüşü

• Bende 3-4 ay gecikmişti eczaneye git ilaç veriyorlar hastalanıyorsun zaten ilaç biter bitmez Tarlusal vermişti bana

0|0
    0|0
    • tamamdr gidicem çok teşekkür ederm. peki doktora görünmeden eczacı hemen ilaç verebilir mi?

• Tabii ki de doktora gerek yok yani

Erkekler Ne Diyor 7

• İlk defa mı geciktin?

0|0
    0|0
  • bence bir jinekoloğa git. korkun nedir bilmiyorum. bekaret filansa şunu sakın unutma teşhir edemez ama 18'inden küçüksen yani reşit değilsen veline bilgi verir. Allah korusun ciddi bir rahatsızlıksa önlemini alırsın.

0|0
    0|0
    • zaten evliiym ben. daha önce bebeğimizi aldırmak zorunda kaldık ondan bir korku var

• hayır özüre gerek yok anlıyorum sizi :)

• yinede neolur ne olmaz bir jinekoloğa gitmeni tavsiye ederim.

• Başıma gelmedi ama sebepleri stres kaygi endise gibi seyler olabilir. Doktor yerine bir aktar a gir adet sokturucu bitkisel caylar var

0|0
    0|0
  • hastalık belirtisi

0|0
    0|0
    • umarım değildir şu an sağlığım gayet yerinde ama bilemedm

• gidip kontrol ettiriyim o halde

• stress, kist, beslenme ve uyku bozukluklarına baglı hormonal degisimler vsvs

0|0
    0|0
  • Adet duzensizligi neden gitmiyorum doktora korkun ne

0|0
    0|0
    • daha önce sağlık sebeplerinden ötürü bebeğimi aldırmak zorunda kaldım. hayatımın en acı deneyimiydi tekrar gidip o anı hatırlamaktan korkuyorum. o durumun zorluğunu tahmin edemez miisiniz rabbim kimseye yaşatmasın

• siz iyi misiniz yorumumu anlamadınızz? hamile değilim ki ben sadece evliyim

• Daha once cocuk aldirdiginizdan bundan dolayi adetinizin gecikmesinden korttugunuzu yazmışsınız

• korkma ve gir doktora

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Doktora gitmekten neden korkuyosun napicak sanko sana kan degerlerinw hormonlarina bakicak sadece

0|0
    0|0
  • Jinekolga gitmekten korkma.

0|0
    0|0
    • daha önce sağlık sebeplerinden ötürü bebeğimi aldırmak zorunda kaldım. hayatımın en acı deneyimiydi tekrar gidip o anı hatırlamaktan korkuyorum

Yükleniyor...