Arkadaslar Vajina kokusu?

Vajina kokusu nasıl geçer oral da sıkıntı yaşamak istemiyorum nisanlim a bekaretini vermedim bu yöntemi kullanicaz. Doğal yöntem var mı

Güncellemeler:
Şakkanın sirasi degil ama ya
Birde ben bazı kızlardan etkileniyorum kast. Yaparken mesela hayal kuruyorum nisanlim ben ve başka bir kız olduğunu 3 kişi olduğumuzu ya da bazen iki uc erkek bir kız ben oldugumu eş cinsel olabilir miyim?

1|0
821

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• İçine birazcık zencefil sok üstüne de yüz temizleme jeli sürüp yıka

1|2
    4|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 20

• Sağlıklı olanı kötü kokmaz zaten

0|0
    0|0
  • Parfüm sık 😀

0|1
    0|0
  • Geceden çamaşır suyuna yatır.

0|0
    0|0
  • Çilekli duş jeli ile yıka.

0|0
    0|0
  • Vajinanın doğal içten kokusunu engelleyemessin ama oral seks sırasında teninin kokusunun daha güzel kokması vajina kokusunu hissettirmemeli. Krem ya da losyon kullanmalısın.

0|0
    0|0
  • yahu vajina kokusu tahrik edicidir.. beni inanılmaz tahrik ediyo mesela.. sevmeyenleri anlamıyorum

1|1
    0|0
    • Ayak fetisistlerinden sonra sen normal geliyorsun :)

• ayağın nesinden tahrik oluyolar anlamıyorum ki yaaa... yahu bilimseldir canım bu ayrıca... insan azdığında cinsel bölge etrafındaki ter bezleri harekete gecer koku yayarr.. bazısı sevmez ama ben çok tahrik oluyorum napim yalan mı söyliyim şimdi:)))

• Ver gitsin

1|1
    0|0
  • Bal dök yalasin

1|1
    0|0
  • Hep demişimdir bu gizli kullanıcı takılan pembeliler hep sidikli olur... dsadas

0|1
    0|0
  • parfüm sık

0|0
    0|0
  • nisanlınla gerdek gecesini görürsünüğz umarım..
    nisanlı ve evliliğikarıstırmaya karsııyım ben...

0|0
    0|0
  • Ya normalsin takma kafana:)

0|0
    0|0
  • ver gitsin ya bikere versen koku falan kalmaz

0|0
    0|0
  • orası için ozel jel var al ondan.

0|0
    0|0
  • En sevdiğim koku

0|0
    0|0
  • Temiz ve Tüysüz ol gerisi muhim deyil

0|0
    0|0
  • rolon sür

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • b*k kokuyo biliyorum temizle kendini şahsen ilişki sırasında gaz maskesi kullanmanın erotik bir yanı olduğunu düşünmüyorum.

0|0
    0|0
  • Kutsal Vajina 🙏🏻

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Eşcinsel değilsindir her kız kurar onun hayalini. Bir de bu bahsettiğin koku kötü koku mu yoksa vajinanın doğal kokusu mu?

1|0
    0|0
  • Plingleri oluyor. Haftada 2 kez yaparsan koku gidiyor.

1|0
    0|0
  • biçok ev yöntemi var soğan maydonoz vs

1|0
    0|0
  • O an yika ve temiz ic camasiriyla git yap. Hava sicak ama cok kokmaz yinede :)

0|0
    0|0
    • Teşekkürler :)

• Rica ederim diger guncel sorun icin hayir escinsel degilsin sadece meraklisin. Ama normaldede kizlar hosuma gidiyor dersen biseksuel olma ihtimalin var☺

• vajina kokusu kötü bir koku değilki hatta tahrik edicidir yahu @pembeninhertonu

• vücut crem lerinden kullan canım vajinana da ondan sür koku gider ama bantodan sonra

0|0
    0|0
  • Kozmetik satan yerlerde bunun için üretilmiş yıkama jeli var sabun gibi düşün her banyo da yıkıyorsun koku olmaz hijyene dikkat ettiğin sürece :)

0|1
    0|0
    • Hijyen e tabiki dikkat ediyorum o koku sürekli yok zaten arada bir oluyo ama kötü yani sevmiyorum :/

• Normal sabun şampuan vs şeylerle yıkama pH dengesini bozarsın o zman akıntı mantar gibi şeylere açık hale gelir mikrop kaparsın pamuklu iç çamaşırı kullan bide o 3 erkek ya da 2 kız demişsin ya biseksüel sin ya da gizli fantazilerin var :)

• Duş jeli sür demişler kesinlikle yapma

• Sıcak oldupu için ne ladar dikkat etsemde az bir koku oluyor maalesef :/ Sıcaklarda intim jelleri haftada bir kullanınca o da yok oluyor, Sebamedin jeli en sağlıklısı. Birde yoğurt filan sürenler var ama ben denemedim

1|1
    0|0
Yükleniyor...