Erkek arkadaşım ciddi olduğunu söylüyor evlenmek istiyor. Aşkı, masumiyeti öldürmez mi sizce?

erkek arkadaşım ciddi olduğunu söylüyor evlenmek istiyor, ailesi de biliyor..önceden ilişkiye girmiş biri, ama hiç bakire bir kızla beraber olmadığını söylüyor.. ben bakireyim, ve evlenmeden ilişkiye girmek istemiyorum.. Hergün en az 1 saat telefonda konuşuyoruz.. bu sıralar haftada 1 gün görüşebiliyoruz sadece, ailevi sorunlar yüzünden.. o benim ilk sevgilim, son olsun istiyorum ve beklemek istiyorum.. ama birlikteyken sevişmeden duramıyor.. hele ki bu zamanlarda.. hep dokunmak istiyor göğüslerime falan, bazen bende tutamıyorum kendımia ma kızıyorum hem ona hemde kendime.. kızdığım halde kendini tutamıyor özür diliyor. Birkeresinde cinsel ilişkiye girmek üzereydi ki hemen ittim onu yapma dedim .. neler hissettiğimi anlattım tamam birdaha olmaz dedi.. ama böyle şeyler "Aşk"i öldürmez mi sizce?

0|0
7|8

En İyi Erkek Görüşü

• Beklesin evlenene kadar sıksın dişini.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• doğru yoldasın, kendi tecrübelerime dayanarak söylüyorum, evlenmeden kimseyle ilişkiye girmeyin kızlar. yeri geldimi samimice anlatıyorum, gerçi eksileyenler çıkıyor ama olsun, kendine çekidüzen verenler de çıkar en azından.

0|0
    0|0
  • Herşeyin zamanı var. Senin düşüncelerini biliyorken zorlması hoş gelmiyor. Aşkı öldürmez ama.. Aşk ve arzular artar...

1|0
    0|0
  • Herşey yerinde ve zamanında güzel.Sen doğru yoldasın,tut kendini ve sevdiğini...

0|0
    0|0
  • O zaten aşk yaşamak istiyor,senin bahsettiğin sevgi ve evet öldürdür ve bir süre sonra sıkılabilir senden sakın ilişkiye falan girme derim,değerin herzaman yerinde kalsın,giderse bırak gitsin düşüncesi seni kendine mahkum etmekdir(bence)

0|0
    0|0
  • kızım sen sakın ama sakın kendıne dokundurtma kızım benden söylemesı yarın bir gun bırakır senı sap gıbı kalırsın ortada evlenın ondan sonra ne istıyorsanız onu yapın

0|0
    0|0
  • Evlenene dek bekleyeceksin ciddiyse zaten evlenecegi kiza istem disi bisey yapmaz

0|0
    0|0
  • iki seven insanın sevişmesi masumiyeti neden öldürsün.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• bence ilk kendini frenliyecen ki sonra onu dzginliyesin sevdiğinden istediğinden öyle yapıyordur diye düşünüyorum

ama onu engelleyecek olan sensin

tavrını koy

ciddi ciddi konuş

herşey senin elinde kimse kimseye zorla bişey yapmaz yapsa tecavüz olur

0|0
    0|0
  • Böyle şeyler aşkı öldürmez. Güveni zedeler.En önemlisi bu pişmanlıkla senin kendine güvenin kalmaz.Bakire biriyle olmadı diye seninle bakiresin diye ilişkiye evlenmeden girecek hali yok.Burda nasıl bize evlenmeden istemiyorum diyorsan onada söyle.Tavrını net ortaya koy.Beni çok istiyorsan elini çabuk tut de.

0|0
    0|0
    • Kusura bakma ama sen kendine freni koyamazsan o hiç koyamaz.İş sende bitiyor.

• o ilişki zaten ölmüş.

0|0
    0|0
  • bu senin fikrin ama soru da bir tezatlık var böle seyler masumiyeti öldürür diyosun bunu savunuyosun o zaman evlendikten sonra da yapmamalısın.. soruyu evlenmeden yapmak istemiyorum yanlış olur diye düşünüyorum gibi birşey olsaydı diye düşündüm..yoksa dokunmak beraber olmak aşkı öldürmez

0|0
    0|0
  • oncelıkle şunu bır kafandan sıl at onceden ılıskıye gırmıs olması durumunu kendını oncekı ılıskılerıyle sakın olaki kıyaslama ısın ıçınden cıkamazsın.masumıyet dedıgımız sey sadece el ele tutusmakmı?sen onun gozunde zaten masumıyetını kaybetmezsın eger gerçekten sevıyorsa boyle seyler aşkı oldurebılırde guçlendırebılırde erkegıne gore degısıyor bu durum ama madem cıddısınız sevısmek ıçınde evlenmeyı bekleyebılır degılmı?sen rahatsızsan bu konudan saygı duymak zorunda

0|0
    0|0
  • Cinsel çekim, aşkın doğasında yoksa neyin doğasında var ?

0|0
    0|0
  • arkadaş olun ozaman

0|0
    0|0
Yükleniyor...