Vajinadan akıntı?

Vajinamdan uhuyla yaptığımız şeye benzeyen bir akıntı geldi. Miktarı çok değildi fakat sebebi ne olabilir?

0|0
11|23

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Amaaan salla gitsin ben de de yıllardır var 13-14 yaşlarımda başladı soğuk taşta üşüttüğümden dolayı arkası kesilmek bilmedi böyle sütün kaymağı şeklinde regl yakını daha koyulaşıyor löp diye düşüyor bazen günde iki kere iç çamaşırı değiştirmek zorunda kalıyorum kadın hastalıklarına gittim baktı ilaç falan yolladı kesildi mi hayır daha da yoğunlaştırmıştı ilacı kestim ben de normale döndü ama yine bitmedi alışmaya çalışıyoruz artık ne yapalım sen de de var mı tatlım bu tarz şeyler @üzgünkız215

0|0
    0|0
    • yaa zeynep Allah aşkına böyle şeyleri herkesin içinde konuşma lo :D ne bileyim ben utanıyorum özelden derim sana var mı yok mu :D
      ama şunu diyecem sinirli biber sevgili sorusunda sana bir şey dedi git cevap ver ne demek istedi anlamadım valla :/

• Kız sormuş ben de cevap verdim

• yoo hayır ben herkesin yorumuna göz atarken sen herkese yorum attığından dolayı görmüş oldum.
      evet kız sordu sormasına da sen de bana soruyon var mı diye o garibime gitti , diyemem öyle ulu orta.

Erkekler Ne Diyor 22

• nasıl bı organınız var yemın edıyorm anlamıyorm. yakında şebeke suyu bıle çıkar

3|0
    0|0
  • Mantar da olabilir, önemsiz bir şey de. :):

0|0
    0|0
  • Bazen oyle olabiliyor onemli bir sebebi yok.

0|0
    0|0
    • Emin misin? Hamilelikle bir ilgisi yoktur değil mi? Henüz hamilelik düşünmüyorum

• Mesaj atsam onu da gösterir misin

• usutmus olabılırsın canım akıntı gelmesının sebeplerınden bırı usutmeye baglı ya da bıseylermı hayal ettın naptın :D

0|0
    0|0
  • vajinal salgıların kıvamı araara değişebilir.. kötü kokmuyor ve rengi de koyusarıdan kahveye kaymıyorsa sorun yok

0|0
    0|0
  • Ağlamış

0|0
    1|0
  • Bu tarz soruların cevaplanmasını kızlarla sınırlamanı öneririm san.

0|0
    0|0
  • Adı Creamli bişeydi de neydi tam onu unuttum. Zevk aldığında mı oluyo bu sıvı?

0|0
    0|0
  • igrençsin şöyle şeylerden bahsedipte insanları kızlardanda sogutmayın

0|0
    0|0
  • Kadınlar genelde yumurtlama döneminde akıntıyla karşılaşırlar.

0|0
    0|0
    • Emin misin? Hamilelikle bir ilgisi yoktur değil mi? Henüz hamilelik düşünmüyorum

• Teşekkür ederim hamilelik olmadığına eminsiniz değil mi, çok kafama takıyorum

• Bence hamile değilsinizdir. Evlimisiniz? Evliyseniz en son ne zaman birliktelik oldu? Akıntı ile birlikte bulantı varmı?

• Uhu ile yaptığımız ne?

0|0
    0|0
  • tahrik oluyorsundur

0|0
    0|0
  • azmışmıydın

0|0
    0|0
  • Zevk suyu gelir iyle:)

0|0
    0|0
  • abi bu akıntı sızıntı nedir ya, yaratık gibi bişi herhalde orası

0|0
    0|0
  • etklenme

0|0
    0|0
  • Tebrikler hamilesin

0|0
    0|0
  • yapışlık oduysa uhudur gerçekten :)))

0|0
    0|0
  • Masturbasyon yap boşalmaya yakın makatına parmak at hepsi çıkar.

0|0
    0|0
  • Ne zmn geldi tahrik olmussum

0|0
    0|0
  • İstiyor.

0|0
    0|0
  • zevk suyu gibi bişedir tahrik oluyosundur :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• bendede oluyor o

0|0
    0|0
  • Uzun surerse seni rahatsiz ederse git doktora tahlil ver ya da ultrasonda baksin ama arada olur oyle seyler sikma canini rahatsiz olursan gidersin doktora

0|0
    0|0
  • açık (şeffaf gibi ) ve kokususzsa sorun yok ama koyu renkse ve kötü kokup kaşıntı yapmaya başladıysa bu mantardır

0|0
    0|0
  • Beyaz ve kokusuz ise sağlıklı nur topu gibi vajinaya sahipsin.

0|0
    0|0
    • Beyaz, çok hafif bir kokusu var fakat rahatsız edici değil. Hamilelikle bir ilgisi yoktur değil mi?

• Yazdıklarımdan daha fazlasını bilmiyorum.
      Ama hamileysen en az 2 hafta içerisinde anlamaya başlarsın zaten.

• Teşekkür ederim

• Adaten yaklasiyo ondan ola bilir

0|0
    0|0
  • Iltihap kaşıntı da varsa mantar

0|0
    0|0
  • Taharetini düzgün al.
    Ne hamileligi ya hu.

0|0
    0|0
  • Atkadaşça konuştugum bir çocukvar onunla konışurken bendende geliyor 😁