Sizce Masttan Mı Öfkemi Kontrol Edemiyorum?

Ya Herkesden Nefret etmeye tiskinmeye başladım herkesin her yaptığı gözüme batar oldu her akşam işten gdiorm nefes almadan spor spor spor suanda dambılı terastan fırlattım sinirden Napcam Ben Ya Of 1 bçk senedir ilişkm yok istemiyorm kmsei mast falan hiç yapmadım bunlarn etkiside olabilirmi?

0|0
2|17

En İyi Erkek Görüşü

• Spor senin için yetersiz demekki.
    Orgazm olman gerek 10 paso.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 16

• Oya Bilir Vakası..

0|0
    0|0
  • enerji dolusun belki sporla enerjini atamıyorsun ondan olabilir. ya da ergenlikten çıkma sonu sonucunda beyninin oluşumu tamamlaması tamamlanıyor olabilir bu yüzden agresif te olabilirsin.

0|0
    0|0
  • işte bunlar hep sevişmemekten. sinir stres yapmış sende. bişiler yaşa rahatlarsın...

0|0
    0|0
  • Mast ile alakası yok, sana gelmişler :)

0|0
    0|0
  • Sen bir bosal bence. Hatta yapabilirsen bir partner bul isinin ehli ve onunla bosal ki rahatla

0|0
    0|0
  • Ben yapmadığım da istekliysem bir de yapmıyosam gergin olurım biraz da o kadar değil.

0|0
    0|0
  • Masturbasyon yap klitorisi uyar kus gibi hafiflersin

0|0
    0|0
  • Seks senin için önemli ise neden bu kadar kasiyorsun kendini bu konuda

0|0
    0|0
  • olabilir iyi bir boşalman lazım iliklerine kadar

0|0
    0|0
  • Bekaretin yoksa birini tut kirala sitresini alır

0|0
    0|0
  • olabilir mast yapmadığımda bende aşırı stresli oluyorum yükünü boşaltman lazım

0|0
    0|0
  • olabilir

0|0
    0|0
  • kesinlikle acil cikişmen gerek
    bakiremisin?

0|0
    0|0
  • Ben 3 gün mast yapmasam birini öldürürüm kesin tüm sinirimi sitresimi atıyorum boşalınca

0|0
    0|0
  • Keşke manitam olsam 22 yaşındayım artık sevişmek istiyorum :(

0|0
    0|0
  • mast yap at stresi sıkıntıyı

0|0
    0|0
    • Ben hiç yapmadm bilmiorm nasl yapcam

• şimdi önce soyun. sonra aynanı karşısına geç. önce göğüsleri avuçla. uçlar dikleşir hassaslaşır. oyna onlarla. sonra yavaş yavaş aşşağı sen okşadıkça en çok hoşlandığı yeri keşvedersin. oralarda takıl epey. bu arada düşün. böyle 7 8 kişi seni almış ortaya lak lak lak bir duvarda bir dolapta gerisi filip filip işte

• bir s git

Kızlar Ne Diyor 1

• Millet seni çekmek zorunda mı mastla ne alakası var git bir psikologa ruh hastası

0|0
    0|0
Yükleniyor...