Çok erken boşalıyorum sizce normal mi? 3-4 dk bile sürmüyor?

Sizce bu normal mi yoksa arkasında sağlık sorunu olabilir mi?

0|0
3|19

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Mast yaptigindan dolayidir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• sağlık sorunu değildir ama siz genede bir doktordan bu konuda yardım alsanız daha iyi olur. sorun değil diyorum çünkü bazı televizyon kanallarında ve internette geciktirici azdırıcı tarzı ilaçlar satıyorlar bu kadar satış olduğuna göre demek ki tek sizde olan bir sorun değil bu.

0|0
    0|0
  • Kızlarda erken boşalma olmaz. 1 dk bile sürse devam edebilir ikinciye hazır olursunuz.

0|0
    0|0
  • kadında erken boşalma kesinlikle bir sağlık problemi değildir.
    bu senin arzulu bir kadın olduğunu gösterir iyi bir şey

0|0
    0|0
  • saglık sorunu değil çok etkileniyorsun

0|0
    0|0
  • Hayır sorun değil. Benim sevgilimde aynı her ilişkimizde bir kaç kere boşalır. Ancak bir sonra ki boşalması daha uzun sürer.

0|0
    0|0
  • Tamamen Tecrübe ile alaka li ilk başda öyle olur bir kaç yıl sonra değişir bende boşalmıyom hatun yeter bittim diyo ANCA öyle en az 45 dk ilk başlar da yani 16 ile 20 YAŞ arası bende bir iki git gel kalk git oluyo du

0|0
    0|0
  • peki bosaldiktan sonra birdaha bosalamiyormusun? biraz detayli anlat lutfen. nasil yaptigini falan kac gunde bir yaptigini falan

0|0
    0|0
  • Cok uzuldum :/

0|0
    0|0
  • Masturbasyonda öyle olur. Seks yap.

0|0
    0|0
  • normal

0|0
    0|0
  • taktikleri var, öyle hemen bırakma

0|0
    0|0
  • uzun süre yapmıyosan normal

0|0
    0|0
  • acele ediyorsun ondan

0|0
    0|0
  • biraz erken tabi ama uzar o merak etme tek başınaykenmi bu kadar kısa yoksa biriylenkenmi

0|0
    0|0
  • Hic bir problem yol onemli olan soru 1 kez bosaldiktan sonra istegin bitiyormu?

0|0
    0|0
  • Tahrık duzeyın çok yuksek ondan

0|0
    0|0
  • yuh sen kalabalık yere girsen bir erkek sana temas etse ayakta boşalacaksın nasıl bir sapıklık :)

0|0
    0|0
  • Ömrü boyunca o hissi hiç yaşamayan bir sürü kadın var... şanslısın... ve tekrar tekrar orgazm yaşayamanın tadını çıkarırsın işte... bir de onu yaşatacak biri lazım dimi😀

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• yav kızlar nası boşalıyo

0|0
    0|0
  • Normal değil

0|0
    0|0
Yükleniyor...