Ertesi Gün Hapı ACİL?

Arkadaşlar bundan yaklaşık 15 gün önce birlikteliğim oldu. Erkek arkadaşım herhangi bir şekilde boşalmadığını söylemişti. Şimdi de bana tam hatırlamıyorum diyor. Ertesi gün hapı kullanma sürem doldu biliyorum. Hastalık zamanım da gelmediği için bir şey çözemiyorum. Kafayı yiyorum. 15gün sonra da tesir edebilecek bir hap ya da ilaç var mı lütfen seviyeli yorumlar

0|0
6|17

En İyi Erkek Görüşü

• Bana adet oldugunuz ilk gunu soyleyin iliski gununu soyleyin bide periyidunuzun kac gun surdugunu soyleyin size net soyleyeyim.. ancak su andaki donelerle bile hamile degilsiniz diyebilirim

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Yok... ilk 72 saat en fazla genel olaraksa ilk 48 saat.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Yok.

2|0
    0|0
  • Hadi Allah analı babalı büyütsün

1|2
    0|0
  • Adetin ne zaman normalde?

0|0
    0|0
  • Bebek olursa aldırırsın.

0|0
    1|1
  • Kızım beni kötü kötü konuşturcan ne salak insansın sen ya yiyemecegin yaragın altına niye yatıyorsun geçmiş olsun sende geçirenler sağ olsun de daha beter ol emi bu tür sorudan sonra sana dengesiz cevap gelecegini hiç ummuyorum git intihar et

0|3
    1|0
  • Yok öyle bir ilaç.

Adet dönemini beklemen gerekiyor mecburen.

0|0
    0|0
  • Maalesef yok, uzuldum adiniza. Bununla kendinizi yeyip bitirmeyin; doktora çıkın.

0|0
    0|0
  • neyazıkki öyle bir hap/ilaç yok.

0|0
    0|0
  • yok. bekle. bana bilgi için yazabilirsin. adetin kaygıdan da gecikebilir sakın stres olma. yumurtlama döneminde mi oldu ilişki?

0|0
    0|0
  • 15 gün ne geç kalmışsın

0|0
    0|0
  • ondan önce bir test alda işe

0|0
    0|0
  • O dediğin hemen olmuyo ya zamanları var onun

0|0
    0|0
  • Yok malase bekleme gerek ankarada isen iletişime geç yardimci olayim

0|0
    0|0
  • yapacak bir şey yok artık bekle gör ama hamile kalmak o kadar kolay değil korkma

0|0
    0|0
  • 30/35 yaş bandında biri bu soruyu soruyorsa biz hiç 18/25 lere kızmayalım... bunu anladım

0|0
    0|0
  • Adını düşünmeye başla

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Malesef yok

0|0
    0|0
  • Yoktur bence regl döneminden kaç gün sonra oldu birlikteliğiniz eğer 10 günü geçtikten sonra olduysa sıkıntı olabilir test yap

0|0
    0|0
  • Gebelik testi ilk 15 gunden sonra ise yarar. 2 tane al bir 16. Gun bir 21. Gun yap.

0|0
    0|0
  • Çok geç adet ödemini beklemen gerek. Birde teyzeilaçlarını dene aktarlardan felan alıo yapılan

0|0
    0|0
  • 20 gün bekle sonunda 5 tane test al o zaman belli olur

0|0
    0|0
Yükleniyor...