VAJİNAL DUDAK SARKMASI HAKKINDA BİLGİ SAHİBİ OLAN VARMI?

arkadaşlar ben takmam böyle şeyleri fakat eşim takıyor vajinal dudak sarkması hakkında bilgisi olan var mı ameliyat haricinde bir çözümü var mı bunun?

0|0
3|4

En İyi Kız Görüşü

• Oldugunu sanmiyorum. ben boyle seviyorum deyip onun kendisini sevmesini saglayin. o zaman takmayacaktir.

0|0
    0|0
    • konuşuyorum kendisiyle susuyor ve daha sonra yine kafasına takıyor bazen görmemi bile engellemeye çalışıyor

• Tamen sizin tavrinizdan kaynakli. ikna edemiyorsunuz. sizin sevmediginizi dusundugu icin takiyordur emin ol

• emin olun elimden gelenin fazlasını yapıyorum anlatamadığım çok şey var fakat kendisi takıntı haline getirmiş durumda ve bende çare aramaya başladım onu üzgün görmek istemiyorum

En İyi Erkek Görüşü

• ona ozel oldugunu hisset. sorun yapmadigini hisset. benim gozum senden baskasini gormuyor falan de. biraz daha samimi sekilde ikna et. sorun cozulecektir

0|0
    0|0
    • emin olun her türlü şeyi yapıyorum o takıntı haline getirmöiş durumda bir çeşit hastalık gibi görüyor

• doktora gidecekseniz once psikologa gotur bari. psikolog ne diyecek ona bakin.

• teşekkür ederim sağolun :(

Kızlar Ne Diyor 2

• Ameliyat değil operasyon çok zor veya uzun suren bisey de değil

0|0
    0|0
    • peki operasyon haricinde bir yolu varmı?

• Yok maalesef ama çok önemli bisey değil ki bu yani ama tabiki eşin kendini beğenmeli biraz araştır zor bisey değil ya

• çok teşekkür ederim sağolun :(

• Ameliyat var ama gerek yok

0|0
    0|0
    • evet gerek yok ama anlatamıyorum onu görmezden gelemiyor :(

Erkekler Ne Diyor 3

• Çok takıyorsa estetik olsun. Başka çözüm yok.

0|1
    0|0
  • Ameliyat haricinde çözümü yok dostum

0|1
    0|0
  • Ameliyat dışında çözüm yok. Çoğu yaşlı bayan bunu yaptırıyor. 18 lik kızların kine benziyor

0|0
    0|0
    • peki teşekkür ederim sağolun :(

Yükleniyor...