Erkeklerin bu mantıksız hareketleriyle ne yapacağız?

hayır ne bu yaşanan olay anlamıyorum bir kız görünce gevşek gevşek hareketler falan kaç tane kızda denk geldim kendimde dahilim doğru düzgün sorulan sorulara bitane bile cevap yok orasını burasını açıp kendi egolarını tatmin eden gerizekalı kızlara hep cevap yağdırıyolar hepiniz aşağlık varlıklarsınız kabul edin bunu. Kimseyle tartışmak istemiyorum ama haklı olduğumu düşünüyorum!!

• haklısın
    100% (20)55% (18)72% (38)Oy Ver
  • haksızsın
    0% (0)45% (15)28% (15)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
1|16

En İyi Erkek Görüşü

• Allah aşkına bu foruma girenlerin %70'inin niyeti belli. e malum ülkemizdeki abazanlık oranıda hayli yüksek burdakilerde umut fakirin ekmeği deyip saldırıyor.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Buradakilerin geneli uçkurlarının peşinde ağlarına kız düşürme peşindeler manyaklar ya.

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• 5 parmagin 5 ide bir degil ama genel olarak hakli oldugun icin haklisin diyorun

1|0
    0|0
  • Ben öyle bir erkek değilim.

1|0
    0|0
  • Madem genelleme yapip banada soyluyorsun o zaman kusura bakma sende benim gozumde bir surtuksun...

1|0
    0|0
  • Haklısın kardeş

1|0
    0|0
  • sen ne yaptın öyle tüm erkekler felan filan yapma böyle şeyler şeker kız..

1|0
    0|0
  • yo valla dahada aslında ödedigin aşşagılık valıklar siz siniz açmayın ozaman oranızı buranızı kardeşim giyin meninde bir adabı var

Medeni olmak eğer açmaksa bedeni... Desenize hayvanlar insanlardan daha Medeni!!! (Mehmet Akif ERSOY)

0|0
    1|0
  • Malesef kabul ediyorum haklisin

1|0
    0|0
  • Haklisinda onlarada hak ver ablasi :)

1|0
    0|0
  • haklısın ama erkeklerin bu halde olmasının nedeni yine kızlar.

0|0
    0|0
  • Bunun sorusunada yorum yapın alınmış kız bak ayıp aaa

0|0
    0|0
  • Haklısın zaten erkekler karı kız düşürmek için giriyorlar adam gibi soru cevaplamak isteyen yok.

0|0
    0|0
  • Hasta mısın?

0|0
    0|0
  • burası azgınların yeri
    soru bahane

1|0
    0|0
  • onlar yuzunden benim gibi saf ve temiz birinede onyargiylilar :) :(

1|0
    0|0