Sizce hamile olabilir miyim?

Adetimim günü 4-5gün geçiyor. Bende aşırı stres oldu şu an sevgilimle adet olmam gereken günde seviştik sadece. ilişkiye girmedik içime flnda boşalmadı. Böyle bir ihtimal yok ama evli olmadığımız için kafama takıldı. Ya hamileysem :/ sevgilime de söyleyemiyorum. Söylemekimiyim sizce. Yoksa biraz daha bekliyeyim mi.

Güncellemeler:
Beklenen kan geldi arkadaşlar. 😂😂😂😂

0|0
3|15

En İyi Erkek Görüşü

• Söyleyip tepkisini ölç bence ama böyle birşeyin olduğunu sanmıyorum sonuçta içine girmemiş

1|0
    0|0
    • Söyledim😂 hamile olmayacagını ben bile biliyorum dedi😂 zaten hasta oldum ertesi gün

• 😄😄 ağrıdan sızıdan sevinmeye vakit bulamadım açıkcası. Fakat içim rahatladı korkum geçti.

• Dimi adet olsan bir turlu olmasan bir turlu 😊

En İyi Kız Görüşü

• umarız hamilesindir.

1|2
    0|1
    • Hamile olma düşüncesi hayali güzel. Fakat hazır değilim ki şu an

Erkekler Ne Diyor 14

• Adet döneminde orgazm olmak adeti kısa bir süreliğine keser ama 4-5 gün diyorsun o zaman sevgilinin penisinden mikrop kapmış olabilirsin o da geciktirir doktora git

1|0
    0|0
  • İçine girdi mi?

0|0
    0|0
  • Hatırlamıyo musun gerçekten? :(

1|0
    0|0
  • Anlattıklarına bakıcak olursak, hamile değilsin.

1|0
    0|0
  • Wifi var mı srninkinde içine girmeden boşalmadan wifi bağlantısını yaptınız ne :) olurmuş öyle şey ya ;)

0|0
    0|0
  • Sen Hz Meryem misin kizim yaa tobe tobeee
    Icine girmemis bosalma olmamis Allah aşkına sen bu soruyu sorarken dusundun mu hic?

Korkma bir b*k olmaz

0|0
    0|0
  • Stres yapmışsın o yuzden oldu

0|0
    0|0
  • nasıl yaptınız korunmadan mı

0|0
    0|0
    • Ya tam içine girmedi korunacak bişe yok ki. Üzerime boşaldı ama fazla sürttüğünden mi bilmyrm bastırdığında çok acımıştı çok az kan gelmişti. Yırtılmadı bile ama yani.

• kan gelmiş gitmiş bekaret

• Strestendir

0|0
    0|0
  • stress yaptıkca gecikmeyi arttıracaksınız , gecikme arttıkca stress yapacaksınız

0|0
    0|0
  • bekle acele etme

0|0
    0|0
  • hamile olabilirsin

0|0
    0|0
  • Degilsinki anlattigina gore

0|0
    0|0
  • Cinsel aktiviteler bir cok kez adeti geciktire biliyor bide kafana takip stres yapinca gecikiyor benim eski kiz arkadasimla basima bir cok bu durum geldi hicbirindede hamile degildi tabi adeti gecikmisti seninkiside oyledir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Değilsin

0|0
    0|0
  • hamile değilsin arada bir gecikir bu iş

0|0
    0|0
Yükleniyor...