İlacliz vajinal mantar tedavisi nasil yapilir?

Doktora gittim ilaclar kremler denedim gecmiyor bitkisel tedavi uygulayan var miii

0|0
18

En İyi Erkek Görüşü

• uzun bir tedavi bahsi gecen mantar temizlik çok dikkat etmeli verilen ilaçları zamanında kullanmalı ve seks yaptığın kişide aynı bu ilaçları kullanmalı iç çamaşırını günlük değişmeli... hemen geçmez 3 ay ila 6 ay da dikkat edersen gecer.. birde ben yurddışından bir toz getititrdim çok faydasını gördüm...

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• kaşıma orayı ve sık sık çamaşırını değiştir

0|0
    0|0
    • bir kasintim kalmadi sadece akinti devam ediyor

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 7

• İnternetten yaz aktarlarda vardır

0|0
    0|0
  • Mantar hastalıklarına iyi gelen kaplıcalar var bulabilirsen git derm

0|0
    0|0
    • Vucudun herhangi baska bir yerinde olsa bu dedigin ise yarayabilirdi ama vajinada dahada tehlikeli olabiliyor

• Yinede tesekkur ederim :)

• Amcam ayağı için gitmişti iyidi ama vajinayi bilemem

• doktoro sor bnce..

0|0
    0|0
    • 3tane doktora gittim bunun icin

• Travogen krem ketoral şampuan. Ne uğraşıyosun

0|0
    0|0
  • Benimde cinsel organımda çatlama olmuştu gitmedim antibiyotikli erenlerden kullandım geçti

0|0
    0|0
  • mantar tedavisine grip gibi yaklaşmışsın. mantar tedavisi grip gibi 3-5 günde geçmek en azın 2-3 ay kullanman lazım o ilaçları.

0|0
    0|0
    • Vajinal mantar ilaclari max iki hafta kullaniliyor

• geçmiş olsun öncelikle Vajen bölgesine, hakiki doğal bal günde bir kez sür

0|0
    0|0
    • 1 lt suya yarım çay bardağı sirke karıştırıp, her tuvaletten sonra bununla temizlenilir.
      Mantar infeksiyonunun en doğal tedavi şekli üzüm sirkesini vajinal duş olarak kullanmaktır. 2 bardak suya 1 bardak sirke karıştırıp bir kavanoza koyup bununla ara sıra vajeni yıkamak mantar infeksiyonunu tedavi eder. Medicallerde satılan puar dediğimiz ucunda çubuğu olan yuvarlak bir top şeklinde tibbi malzeme var. Bunun içine sirkeyi doldurup vajen ağzına çubuğu girdirilir ve iç kısma sıkıldığı zaman tümden vajenin pırıl pırıl olmasını sağlanır. Enjektöre çekilip te vajen içine sıkılabilir. Gebelerde rahatlıkla kullanabilir. Önce dış kısımlar yıkanmaz ise içeri basınçla enfeksiyon taşınabilir. Sirkeli su ile önce dış genitaller yıkanmalı. bunları dene emin ol iyi gelicektir

• 1lt suya 2 yemek kaşığı karbonat karışıtıp her tuvalet sonra temizlenilir. Ardından bildigimiz popolin pişik kremini sürülebilir.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor...