Aileniz biliyor mu?

Girenler için soruyorum, kızlar aileniz cinsel ilişkiye girdiğinizi biliyor mu ? Bakire olmadığınızı öğrendiğinde tepkisi ne olur ?

İlişkiye girerken ilerisi için korktunuz mu ?

Bunları merak ediyorum.

( Kalkıp da sanane li cevap verecekseniz yorum atmamanız yeterli. Bu kategorideki bütün sorular '' sanane '' diye cevap verilecek nitelikte. İşinize geldiğinizde yaptığınız mastürbasyona kadar anlatabiliyorsanız bu soru '' sanane, ahlak bekçisimisin '' tarzında bir soru değil demektir )

Yorumlarınızı bekliyorum. Yazmayacak olan geyik yapmazsa memnun olurum.

Güncellemeler:
:) Kürfetmeyecektim ama devamını dinleyemeyecek kadar korkaksın gizli :)

'' ÇARESİZSİN ''
Zavallı :) Hihim tamam :)
Bundan sonra ''gizli kullanıcılar yazmasın '' ı aktif edelim bari. Bu kadar aciz ve silik insanların olduğunu hiç tahmin etmedim :)

0|0
5|3

En İyi Kız Görüşü

• hayır ..çünkü sewiyorsun ve yapıyorsun..bak şöyle diyim din boyutundan bakacak olursakk bir erkeğe bakmak da günahtır her sey günah nikah olmadan..ben ztn severek aşık olrk kendimden yeterii ödünü vermmişim..aşk hiçbir zaman iki bacak arasında ysanmaz ve sana bişy diyimmi ben sewgilimle iki senemi devirdim yattımda ve ben yattıgımda kızlıgım patlamadı biliyormusun!ve sevgilim bni kız değil biliyor su anda ama bana dediği tek şey ahlak namus iki bacak arasında değildir ben seni alnından öptüysem benmsn dedi..bana laf knusanlarada tek cvabı bu oldu ..ben genl evindende çıkarsam kırk tas su döker yinede karım yaparım dedi geçti bu erkekliktirişte..ve ben korktum daha önce kmseyle ypmadım die niye patlamıyor die..doktora gittim muayene oldmm kızlığımın esnek oldunu anca dogumla patlicanı söledi ama sewgilime bişy demedim nsl biliyorsa nasl inanmk isterse öyle ypsn die ..sanki benim kızlıgım patlamasa nolck ilerde baskasıyla oldugumda ben temizim diemi karsısına çıkıcam bu haksızlık olur ztn..ztn seviyorsan pişmanlık duymazsn ..o ayrıldıktn snra yaptı braktı dien kızlarıda hala anlamıs değilimdir ztn.

4|4
    1|2
    • Senin olayın benim şu an başımda. Bu soru keyfekeder sorulmuş bir soru değil.

Konuşmam gereken çok fazla şey var.. Ve bunları sen gibi birine anlatmak isterim.

Beni mutlaka ekle. Özellikle sen.

• yok gerek yok ben burda anlatabiliosam sende anlatırsın yoksa kalsın ii gclr;)

• Yazacaklarım burada konuşulacak bir şey değil. Yardımcı olur ve dinlersen anlatırım dinlemeyeceksen de canın sagolsun. Yapacak bir şey yok.

Her şey her yerde konuşulmaz.

Kızlar Ne Diyor 4

• annem biliyor... babamda herhalde bu vakte kadar olmuştur diye tahmin ediyordur..

0|0
    1|0
  • bende değilim ama ailem bilmiyor tabiki sanırım kötü olabilirdi.Ama erkeklerin çokta takıntılığı olduğunu düşünmüyor.Şu anki sevgilimle yaşadım ilk ve kan gelmedi esnekmiş.Ama bunu sorun etmedi.Sanırım böyle birine sahip olduğum için çok şanslıyım:)

0|0
    1|0
    • Yani aile tarafından çekinecek bir şeyim yok diyorsun. Biraz tartışma ondan sonra kızım yavrum gibi.

Gerçi sende haklısın belki de ben kendi sorumun cevabını kendim verdim. Kızsa nolacak evladı sonuçta. Allar pullar birine yamar.

Not : Bu senin için değildi genel söyledim.

• Eklersen, açık açık her şeyi anlatmak isterim.

• Ekli olmadığın için yazamıyorum :(

• Bakireyim ama eğer bakire olmasaydım ve ailem bunu bilseydi şu an bunları yazıyor olamazdım

0|1
    0|0
    • Saklayanlar ortaya çıkmasından korkmaz mı sence ?

• O işi yaptıysa korkmaz bence anca böyle yaptığı kişi tehdit etcek falan o zaman korkar yoksa nasıl öğrenebilir ki ailesi

• Evlendiğinde ayyuka çıkar ?

• Aileye söylenmemeli facia olabilir

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 3

• Bir gece eve sabaha karşı gelmiştim,telefonumun şarjı bitmişti,babam sabaha kadar uyumamış bir sinir bir sinir sorma bana nerdesin dedi bağırarak,

bende arkadaşın yanındaydım dedim kim neyin nesi serserilik peşinde mi koşuyon vs, vs, derken en sonunda başka çarem kalmadı, söyledim kız arkadaşımın yanındaydım diye

Hıı tamam o zaman deyip yattı =D

0|0
    0|0
  • Annene sor. Annen muzu soymuş sanırsam.

0|0
    0|0
    • Annene selam söyle. Afiyet olsun ona.

• Evet, annen zavalı idi altta.

• Annen de gizli yaptı senden ;)

• İlerisi için korktunuz mu derken ? Neyden korkulacak ? Ayrıca senin ailen her yaptığını biliyor mu ? Ya da kız arkadaşın oldu ise ve onunla cinsel ilişkiye girdiysen babana detaylı anlatıyor musun mesela ?

0|0
    0|0
    • Evlendiğinde bakire olmamasından ilerisi için korktunuz mu ?

Bundan korkulacak. Yeterince açık oldu galiba. Olmasa sinsi sinsi her boku yemezdi kaşar türk kızlarımız

• 4- Erkek kaşarı, sevdiği kadını aldatan adam demektir. Bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olma tanımadığın insanlar hakkında yorum yapma.

5- O avatar ve yazılar mizahi. Herşey şevfaf. Benim ailemden girip profilmden fütursuzca girene kadar özgüven problemini hallet ve ilk olarak orada tıkladığın gizli butonunu kaldır ;)

• Umrunda değil. Sorumdan çekilirsen memnun olurum. Bir daha da yiyemeyeceğin muzu soyma ; )

Yükleniyor...