Sorum bakire olmayan kızlara

Öncelikle şunu söyleyim zarperest değilim, o kısımla ilgilenmiyorum.

Ama bakire kız her zaman tercihimdir. Neden ?

Çünkü benimle seks yaparken bile başka adamları hatırlayacağı için.

En basit örnek, kızlar ilk ilişkiye girip bekaretini kaybettiği adamları bence unutmaz.. Bense tek olmak isterim. Cinsellik olarak değil, duygusal olarak da.

Siz ne düşünüyorsunuz kızlar ? İlk ilişkinizi unuttunuz mu ?

0|0
8|1

En İyi Kız Görüşü

• ya cidden bunu bu şekilde düşündüğünüze inanmıyorum. ben ilk ilişkimin esamesini bile okumuyorum şahsen. ve birlikte olduğum erkeklerle beraberken başka bir erkeğin ne ismi ne de cismi haylimde canlanmaz. nerden çıkıyor bu efsaneler anlamıyorum arkadaş

2|0
    2|1
    • Sen esamesini okumak istememişsin sadece.

• adamı hatırlıyorum elbette ama yatak muhabbetini pek değil.

• Gizli olduğun için mevzuyu detaylandırmada sakınca görmüyorum. Bunu yaparken kaç yaşındaydın, bekaretini kaybedeceğinden korkmadın mı ?

Kızlar Ne Diyor 7

• Hatırlayıp diğerlerinden kötü olduğunu söylerler diye mi korkuyosun yoksam :)

2|3
    0|1
  • Unutmadım. Hafıza kaybı yaşamadım çok şükür. Özgüveni eksik insanlarla da hiçbir zaman işim olmadı.

1|0
    2|3
    • :) Özgüven ? Farklı konulardan konuşuyoruz. Ben sizlerin olaya bakışını merak ediyorum.

• '' arkadas ozguven demıs ya o neyın belırtısı bılıyor musun hacım kızgınlıgın..kaybetmıs oldugu seyın fakında ve karsısına cıkıcak ınsanlarda o sekılde davranıyor. ozguvenlı oldugunu gostermeye calısyor lakın alttan alta ezık hıssedıyor kendını.guzel bır soru gercekten bu arada ''

alttaki bir yorum :)

• evlilik öncesi beraber olunca özgüvenlimi olunuyor?

• ilk ilişkim mükemmeldi.Diğerleri berbat hiçbiri tatmin edemedi beni.Doğru düşünmüşsün.Ama öyle duygu ve beden bakirliği aradığın bir kız için seninde öyle olman gerek

0|0
    0|0
    • Hangi düşünceyle yaptın, il kez yapılan bir olayda insanlar endişe duyar. Senin bu konularda bilgin var mıydı yatmadan önce ?

• Keyif söz konusu olunca dini mini göz görmemiş demekki. Açılışı yapınca insanın utancı gidiyor, dünyaya artık başka pencereden bakıyosun ve anladığım kadarıyla devamında birçok erkekle birlikte oldun. Kızlar 6-7 kişiyle beraber olur, ama hep 1 kişiyle yatar nedense. O rakam hep sabit kalır. Bunları gördükçe yaşadığım dünyayı tanıyamıyorum.

• Keyif söz konusu değildi daha o zaman.Söylüyorumya küçüktüm diye.Biraz merak biraz da heyecandan oluyor.Onu yaptıktan sonra zevki öğreniyorsun zaten bakire bir kadının arzulamasıyla deneyim edinmiş kadınınki bir olmaz.Çok ağır konuşuyorsun.Sana bir tavsiye vereyim yapan bir kadını anlayamazsın bunu çok şiddetle savunur erkekler ama buraya yazıyorum n*h anlarsınız.Etrafında örnek gösterilen edebi vurgulanan annelerinizin hayalindeki gelin adayıyım.herşey kısmet umarım istediğin biriyle karşılaşrs

• kızlığı bi tafa bırak ilk sennle oluyor ama hala düşündüğü unutamadığı biri var sennleyken onu düşünsede aynı şey al bide buradan yakkk

0|0
    0|0
    • Saçmaladığının farkına varmışsındır.

• Sana sonuna kadar katılıyorum bende tek bir kişinin olmak istiyorum zaten biriyle böyle bir şey yaşasam kaldıramam ben bunu asla ondan kopamam

1|1
    0|0
    • Aynı düşünceyi tekrar yazmayacam kopyalıyorum sen zahmet etme ben de yoruldum :)

Tek olmak istediğimi söylüyorum. Ama bunu özgüvensizlik olarak algılayanlar var.

Kadınımı paylaşmak istemiyorum, ailem bu görüşlere açık olmasına rağmen.

Hiç kimse benim kadınıma dokunsun istemiyorum, bana ait olmalı. Bu ne zamandan beri özgüvensizlik oldu ?

Esas erkeklik budur, içgüdüseldir. Erkek kadınına sahip çıkar, paylaşmaz ve böylesi gerçek erkektir ! Kaşarların seviştiği i*nelere benzemez

• yoruma +1 verilmiyor ama +1 D:

• Yorumu salla bana +1 ver :D

• katılıyorum sana doğru diyorsun

1|0
    0|0
    • Tek olmak istediğimi söylüyorum. Ama bunu özgüvensizlik olarak algılayanlar var.

Kadınımı paylaşmak istemiyorum, ailem bu görüşlere açık olmasına rağmen.

Hiç kimse benim kadınıma dokunsun istemiyorum, bana ait olmalı. Bu ne zamandan beri özgüvensizlik oldu ?

Esas erkeklik budur, içgüdüseldir. Erkek kadınına sahip çıkar, paylaşmaz ve böylesi gerçek erkektir ! Kaşarların seviştiği i*nelere benzemez

• yaşamadım hiç ama evet unutulmaz olur sanırım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• ne yani dul kadınlar evlenemezmi. hep evlilik dışı ilişki aklınıza geliyor ya.

0|0
    0|0
    • Sen nerden girdin nerden çıktın ya. İlişki yaşandı, evlendi, sonra boşandı, ilişkisi kaldı ?

Yükleniyor...