Karım Başka Erkekler İle Grup İlişki İstiyor?

eşimin son zamanlarda pc olsun telefonunda geçmişe baktıgım zaman hep grup ile ilgili seks videoları hikayeleri okduugnu izledigini öğrendim ve dayanamayıp sordum öğrendiklerim karşısında bir eş olarak yüzüme duvar yıkıldı buz oldum yüzüm dondu ona olan nasıl diiym ben onu tanışmamışm gibi o başkası gibi istersen erkeklerle istersen çiftler ile diyor bunu bu rahatlık ile nasıl diyor? karıma güvenim kalmadı ilişkimi bitirmek istiyorum artık

0|0
11|23

En İyi Kız Görüşü

• Bencede ya boşa yani. Iste namuslu bakire diye alıyorlar sonra böyle olabiliyor sonuclar cogu iliskide. Yani üzüldüm senin adına. Evlisin ya sen ne bu rahatlık, ne bu igrenclik. Kesinlikle devam etme bu iliskiye. Ne bicim bir mide bu ya. Cok üzüldüm senin adına, geçmiş olsun

1|1
    0|1
    • Bakirelikle ne alakasi var :)

• Tanımadan sırf namuslu deyip (bakire diye namuslu kabul edip) evlendi arkadasim ve karısı onu aldatti. O alaka yani. Birini tanimadan

• Bitiririm zaten artık boşanmak icin baş vurdum

En İyi Erkek Görüşü

• direk ayrıl hocam zaten boşanmazsan ayıp günah yani. twitterde öyle bir ortam var ki çiftler yanına erkek arıyor veya çift arıyor twittterda çok yaygın bu. Hani sen bunu kabul etmezsen bile karın gidip başka bir çifte 3. olabilir sizden gizli. Sende istiyorsan birşey diyemem ama istemiyorsan ve böyle bir istekte bulunduysa o ilişkiden hayır gelmez sana

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Düşüncene katılıyorum
    Ar namus mahremiyet olmadı mı böyle acı şeylerle karşılaşıyoruz.
    Bu fikre olumlu bakmamana sevindim.
    Düşüncesi bilr aldatmayı içeriyor.
    ALLAH ıslah eylesin

0|0
    0|0
  • Bitirmekle en doğrusunu yaparsın

0|1
    0|0
  • Yani şimdi ben hiç yobaz cahil konuşmalara gelemem ama bu ne gevşeklik herşeyin de bir dozu var ayrıl bence de, normal bulmuyorum bunu ben etek giymeme karışmayan biriyle asla yapamam derken ne biliyim. Bu ne genişlik yani ayrıl boşver

0|0
    0|0
  • Karin p*rno yildizi olmaliymis, harcamis kendini.

0|0
    0|3
  • Öyle karı mi olur? Bide gelip soruyosun he bari karına kocalik yap yani...

0|1
    1|1
    • cinsel hayatımızda 1 gram sorunumuz yok geç geliyorum penis boy ve kalınlık zaten iyi fantezi istiyorum diyor ben napayım tamamen soğdudum artık evimde bile kalmıyorum şu an

• diyoki sen cık 2 erkek yolla hesabı anladın mı

• Anladim eyyy sana yazık beee

• Ayrilmalisn

0|2
    0|2
  • bunun yuzunden iliskini bitirmen de ayriyeten enteresanmis kardes kusura bakma ama..

0|0
    0|0
    • Siz beraber bir omur gecimek icin ymin ettiniz, sayet senin ondan beklentilerin varsa sen bunlari ona acarsin ki acmalisin da, ayni sekilde bu kural onun icin de gecerlidir. eger sen istemezsen bunu kendisine belirtir ve iliskinizdeki eksiklikleri konusursunuz. Kadin bunu bos bos istemedigine gore bence sen aynayi bir kendine cevir bakalim olayda nasil bir eksiklik var da senden boyle bir sey talep ediyor.

• Yani durumum biraz Kıvanç Tatlıtuğ'nun rolüne benziyor ( Kuzey Güney'de Kuzey Tekinoğlunun ki gibi :D )

• sen zaten sordugun sorunun cevabini biliyorsun.. bence sucluluk hissetmemek, surada gorecegin iki tane 'evet cok ahlaksiz kadinmis hemen bosanin' sozlerini duymak icin acmissin bu topic'i. kuzey tekinoglu'nu kendine yakistirarak yedigin haltlari aklamaya calisiyorsun, ne diyim Allah islah etsin seni.

• Bitirmelisin bencede adab-i muaseret denen bise var

0|1
    0|0
  • Abi öyle karın var daha ne istiyosun al dildo takılsın :Dddd

0|2
    0|0
  • Yuuuh ayrıl bencede

0|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 22

• Peki evlendiğini de bakiremiydi ve evlendikten sonra haberin olmadan fantezilerini uygulaşmı? Belki de cinsel yolla bulaşan bir hastalığın var. Madem boßanacaksın bunları bir araştır.

0|0
    0|0
  • evlilik bitmiş.. kadının ahlaki değeri yok. üzücü.

0|0
    0|0
  • bugun yapmazsa yarın yapacak farkındasın degıl mı?

0|1
    0|0
  • bunu seninle paylaşmış çok da abartma bu durumu. eğer sen de istiyorsan yaşarsınız, istemiyorsan yaşamazsınız olur biter

0|1
    0|0
  • Bunlar hep kıyamet alameti, başımıza taş yağacak taş durumumuz vahim..

1|0
    0|0
  • Zmış...

0|0
    0|0
  • Allah yardimcin olsun dostum.

Gercektencok kotu bir durum

1|0
    0|0
  • Medeni ibr şekilde konuşup anlaşılabilirdi. Böyle bir sebepten boşanılmaz...

0|0
    0|0
  • bence de yani gidişat sağlam değil

0|0
    0|0
  • :D o telefonu pc yı dotune sokarım karının ole bıs ıderse

0|0
    0|0
  • Sapıtmış hatun...

0|0
    0|0
  • Igrenc

0|0
    0|1
  • hep tırı vırı :D

0|0
    0|0
  • Sen iste biz onu parçalayalım boşan böylece

0|0
    0|1
  • Cok var swinger ve arasina erkek almak isteyen ciftler bizzat sahit olmasamm sana trol derdim

0|0
    0|1
  • tröl soru bu inanmayın

0|0
    0|1
  • bencede bitirmelisin

0|0
    0|1
  • Iste buradan da anlasiliyor ki kadinlar ne istedigini bilmiyor.

0|0
    0|1
  • Güzel kardesim daha yapmadan bagimlilik olmus bu onda. Yani sen izin vermesen bile biliyosun yasaklar daha tatlidir. Senden gizli bir firsatini bulup ya yaparsa ! Cocugunuz yoksa ayril bence. Varsa da ayril basina bela bile acabilir bu kadin

0|0
    0|0
    • Bitti dostum zaten artık ne b*k yerse yesin

• Allah sana cok daha iyisini cok daha ahlaklisini nasip etsin

• Çok sanslisin bende evlenince oyle bir eşim olsun isterim.

0|0
    2|1
  • Sen karıyı tatmin edememişsin zamanında iktidarsız seni :D Ondan bunlar hayvani olcaksın olm yatakta sert

0|0
    0|4
  • Çiftler arasına katıldım tek erkek olarak. Kadının kendini reklam etme uğruna zevkle katlandığı eylem.

Ayrıl istediği gibi yaşasın

0|1
    0|2
Yükleniyor...