Adet kanaması başladıktan sonra durdurmanın bir yolu varmı?

şu an tatildeyim adet kanamam başladı demin. durdurmanın bir yolu varmı? 1 hafta daha geciktirebilirmiyim?

0|0
810

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Bazen dur deyince durabiliyor eğer anlayışlı bir kanın varsa

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 9

• Tampon yap

0|0
    0|0
  • Durdurmanın bir yolları yoktur. Uğraşmamanızı ve üzerine düşmemenizi öneririm. Adet dönemlerinde kadınlar da %70 oranında sinir, stres, takıntı, bulanım, istekler gibi sorunlar yaşar eğer üzerine düşerseniz stres artabilir.

0|0
    0|0
  • Kör tıpa koy knk

0|0
    0|0
  • baslamadan önce durdurmanın yolu vardı ama simdir durdurmak zararlı olur. adet geciktirici haplar kullanılabilir baslamadan. bakire değilsen tampon kullan

0|0
    0|0
  • Pamuk tıka

0|0
    0|0
  • akacak kan damarda durmaz

0|0
    0|0
  • Başladı ise gecikmez diye biliyorum bikini felan giyemiyon o yüzden dimi

0|0
    0|0
  • haplar var ama tampon kullan bence ise yarayabilir

0|0
    0|0
  • kolonya dök

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Baslamadan kullanilan ilaclar var o lari kullandigin muddetce gelmiyor. Geldikten sonra durduracak birsey yok diye biliyorum. Ama kiminin agri kesiciler kesiyor kanamasini..

0|0
    0|0
    • Bakireler icinde tamponlar var diye duymustum ama hic denemedim. bir arastir istersen. Tampon belki isini gorur

• geciktirici adetini düzensizleştiriyor alma bence..

0|0
    0|0
  • Hayir

0|0
    0|0
  • prımolut hap al gunde 3 kez

0|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
  • Hayır başlamadan 2 gün önce geciktirici içsen olmazdın ama işe yaramıyor başladıysa

0|0
    0|0
    • off ama tam gününü bilmiyordum

• her gün kullanılan laçlar var mesela bu aksam içtin yarına kesiyo. yarın aksam içip öyle uyuyosun öbür günde kesiyo bnde tatilde kullanmıstım öyle öyle devam eder.

0|0
    0|0
    • O gününkünü mü kesiyor sadece adetli iken ilaç kullanmak tehlikeli değil mi

• bir sonraki günü kesiyor @karizmaa014

Yükleniyor...