Saldıran tecavüzcüden kurtulma yolları neler?

kadınların korkulu rüyası tecavüz denen ırza geçme eyleminden korunma yöntemleri nelerdir acaba

Güncellemeler:
şu başlığın açılmasına sebep olan ileri demokrasimiz ve modern türkiyemize teşekkürlerimi sunuyorum..

0|0
12|20

En İyi Erkek Görüşü

• 1) Adamın yumurtalarına iyi bir tekme.

2) Tekme atamadıysan elinle o yumurtaları sık cılkı cıksın.

3) Bunları yaptıgın zaman yerinden bile kımıldayamaz.

4)Bu söylediklerimi yaptığın zaman, İstersen sen ona tecavüz edebilirsin.

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• Çeneni aç ve inanılmaz bir dırdıra başla ve sakkın susma , inan hemen etkisini gösterir 10 dakika sonra da ayaklarına kapanır ben ettim abla sen etme diye :)

0|0
    0|0
  • Kendini savunma sporlarından birine git... Her ihtimale karşı biber gazını yanından eksik etme, kalabalık yolu tercih et sorun yaşamazsın... Allah yaşatmasın...

1|0
    0|0
  • sevgili bayanlar parmaklarınızı o şerefsizlerin gözüne sokun kafalarına elinize geçen taşla vurun düşünce üşenmeyin üç beş daha vurun, heyecan yapmayın testislerini parçalarcasına sıkın parçalayabilirsinizce, burnuna vurun kendine gelemez gögüz kafesinede vurabilirsiniz hatta o kadar hızlı vurunki delik açılsın şerefsizlerin gögsünde, bide Allah Tüm bayanları bu gibi şerefsiz ahlkaksız insanlardan korusun en iyisi gezdiginiz dolaştıgınız saatlere yerler kişilere dikkat edin kim oldugunu bilmediginiz kişilere güvenmeyin ne kadar tatlı dilli olsada uzunca konuşömadantanımadan görmeye gitmeyin,aman diyim dikkat edin kendinize

1|1
    0|1
  • Çelik don .

2|1
    0|0
  • sanki bunu sizde istiyormuş gibi yapın.ilk fırsatta hayalara sağlım bi tekme geçirin.

0|0
    0|0
  • hiç birsey yapma sende istıyormussun gıbı davran sakın ol fırsatını buldugun anda öldurucu darbeyı yap

0|0
    0|0
  • pipiye tekme

0|0
    0|0
  • biber gazı, yoksa apışarasına tekme

0|0
    0|0
  • ben bir kıza sataşmıştım kız yanıma geldi testislerimi sıktı artık kızın yanına yaklaşamıyorum bile sende yapabilirsin

0|0
    0|0
  • Yanında biber gazı taşı hem ekonomik hemde ucuz. Birde bütün işlerini güzdüz halletki gece karanlıgında ortaya cıkan aç kurtlar seni rahatsız etmesin.

0|0
    0|0
  • Bir kadının yapabileceği pek de bir şey yok. Sivri sineklerle mi uğraşmak daha mantıklı yoksa bataklığı kurutmak mı ? Devlet buna bir şeyler yapmalı. Kişisel olarak da kadınları üzerlerine düşen birtakım şeyler de var tabi.

1|0
    3|0
  • Kasıklarına tekme atabilirsin, şakak kemiğine dirseğinle vurabilirsin (beyin travması geçirme olasılığı yüksektir). Nefsi müdafa olduğu için bir ceza almazsın.

0|0
    0|0
  • Göz yaşartıcı gaz ve bi zahmet akşam geç saatlerde ve tenha yerlerde gezmeyin .

0|0
    0|0
  • istekli gibi davran taşaklarını elinle sık ölme ihtimali var

0|0
    0|0
  • en iyi yöntem bacak arasına tekme yada bber gazı ve güçlü bir çığlık :)

0|0
    0|0
  • Hayalarıni tekmele

0|0
    0|0
  • Testislere diz vur adam iptal

0|0
    0|0
  • Koş,bağır,çığlık at ama tecavüz kaçınılmazsa zevk almasını bilmelisin.

1|0
    2|2
  • Kasıklarına bir tekme iş tamam ;)

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 12

• Yanımda her zaman biber gazı var. Dersini aldım tehlikeye karşı nasıl davranacağımı hareketler biliyorum. Öğrenmek zaman alır, sen en basiti tekme atabilirsin cinsel bölgesine.

0|2
    0|0
  • herkes dövüş sanatını anlatmış birden fazla olunca yöntem ne onu da açıklasınlar

0|0
    0|0
  • valla önemli olan kışkırtmamak . ama adam kafaya koymuşsa bişe yapılcağını sanmyrm

2|1
    2|1
  • Elinde emanet yoksa, şansın yüksek. Kurtulmanın yolu zarar vermek olur. Bir kaç teknik ders var. Netten baksna. Gasp vs olaylardaki saldırganın pozisyonuna göre bir kaç teknik bilgi veriyor.

0|0
    0|0
  • biber gazı tabiki yapacak bişey yoksa tadını çıkar :((

0|0
    3|2
  • Kasığa tekme, gözlerine parmak sokma, boyun altına yumruk indirme... vesaire...

0|1
    0|0
  • bayıltıcı sprey taşiyorum

0|0
    0|0
  • kücük tüplerde gazlar oluyor cantada tasımalık...sorunu besledim.

0|0
    0|0
  • biber gazi yaninda bulundur ve tek basina aksamlari disari cikma :)

0|0
    0|0
  • Allah korusunn öncellkiklee , ama dikkatli olalım ıssız yerlerde , gece dışarıda olmamaya özen gösterelimm , o duruma gelmeden öncee

tecavüzcüden kurtulma yolu , düşüncesi bilee insanı yaşamdan soğutuyorr ama çantadaa mecburen ona zarar verici bişe bulundurmak gerekir, falçata, gaz vss olabilir...

0|0
    0|0
  • çükitosuna tekmeler savurun

0|3
    0|0
  • yanında biber gazı bulundurmak en avantajlısı şüphelendiğinde hemen sıkacaksın

0|0
    0|0
Yükleniyor...