Çoğunlukla erkekler bozulmak patlamak vb. kelimeler tercih eder?

Çoğunlukla erkekler niçin bakire olmayan bir bayana patlak yırtık delik vb. tiskinç kelimeler kullanır?İç güdüsel midir yoksa öğretilişten midir? Niçin adaletsizlerdir?

0|0
7|12

En İyi Erkek Görüşü

• cinselliği sokaktan öğrenen ortalama bir türk erkeğinin ağzındaki ortalama sokak jargonu diyorum ben

2|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• bu tabirleri ben de onaylamıyorum.

ama bekaretin simgesi ''kızlık zarı'' ise eğer.

kızlık zarı - yırtılmış ''yırtık''

kızlık zarı - delinmiş ''delik''

''patlamış'' olmaz :)

ve hatta ''bekareti bozulmak'' tan ''bozuk'' kelimeleri anlatım amaçlı kullanılabilir :))

tabi ben tamamen teknik açıdan yaklaştım :)) kullanım amacı hakaret etmek olduğunda zaten sadece bunlar değil daha kullanılabilecek yüzlerce kelime var...

neden tiksinç diye adlandırdığınızı ise, hakareti edenlerin gözünde durumun da tiksinç olduğuyla açıklayabiliriz.

insanların bakire olup olmaması beni ilgilendirmez. bu, kişinin ancak kendi kendini sorgulayabileceği bir durumdur. kişi için sıkıntı yoksa, konuşulacak bir şey de yoktur...

1|0
    0|0
  • Sokak ağzı başka bir anlam katmaya gerek yok , erkekler kendi aralarında konuşurlarken genellikle hep küfürlü ve argo konuşurlar , "bilmem kim bakireliğini yitirmiş duydun mu" diye kimse konuşmaz maalesef istese bile konuşamaz .

0|0
    0|0
  • evt bunlar çok kullanılan terimlerdir nedeni şudur bakire olmayan bayan ,erkek için saygısını ve itibarını yitirmiştir erkekte bayanın değersiz oduğunu ifade eden aşağılama sıfatları kullanır bunlar da onlardandır içgüdüsel veya öğretilmiş değildir

0|0
    2|1
    • peki ya dul bayanlar?

• evlilikten dolayı olduğu için bayan ahlaki değer yapısı içinde bekaretini verir uyumsuzluk ve geçimsizlikten insanlar boşanma kararı verebilir dul kalmış bayanlar kötü bayan olmuyo yani

• Gereksiz ve anlamsız bir şekilde prim verilen ezik mahalle kültürünün sonuçları bunlar.

2|1
    0|1
  • Adaletten bahsetmek doğru olmaz ama bunu konuşabilecek olan belli kesimdir.Düzgün aile terbiyesi alan kişilere saygı duyan insan bu tarz kelimeler kullanmaz...

1|0
    0|1
  • onun şarkısı bile yapıldı şarkıyı söyleyene bakarsan neden olduğunu anlarsın :) link

0|0
    0|0
  • acaba bakir olmayan erkeklere ne denilebilir?

0|0
    0|0
  • Kullananlar için söylüyorum.Saygısızlıklarından ve terbiyesizlikten.

1|0
    0|1
  • ilk defa duyuyorum kim soyluyormus onlari

0|0
    0|0
  • açıkkapı diyenler var ki bi de hiç sorma onları..

0|0
    0|0
  • Eğer yaşı 20 nin altındaysa şahsen doğru bulurum bu kelimeleri. Eğer 20 den yukarıysa ya gelenek görenekten duyduğunu söylüyorlardır yada iğrençlikten..

0|0
    1|0
    • nasıl yani biraz acar mısın

• bnce saçma

• Kendi görüşüm kendime göre haklı sebeplerim varrr :) belkide içinden katılıyorsundur :)))

Kızlar Ne Diyor 7

• Ne aile terbiyesi, ne eğitim, ne görgü ne kişilik ne saygınlık hiç birinden nasibini almamış kişilikler yaşla falan da alakası yok ...

Beyınleri küçük , genelde başka uzuvlarıda küçüktür kompleks sahıbıdır..

0|0
    0|0
  • o ne ki daha neler diyolar boşvr...

kendi muhabbetleri:))

0|0
    0|0
  • Terbiyesizliklerinden.

1|0
    0|0
  • güç onlarda olduğu sürece bu adaletsizlik devam edecek.kadınlar da kendileri için " beni bozdu yok bekaretimi aldı "tarzında cümleler kurduğu sürece onlara yardım ve yataklık etmiş olacaklar.söyleyen de söylenmesinden rahatsız olmayan da bok püsürden ibaret.

0|0
    0|0
  • bunları dıyende çatlak zaten salla

0|0
    0|0
  • sokak konuşmaları işte

0|0
    0|0
  • çok saçma terimler

0|0
    0|0
Yükleniyor...