Kürtaj hakkında ne düşünüyorsunuz?

Sizin kürtaj hakkındaki düşünceleriniz ne olmalı ne yapılmalı ne yapılmamalı hakkınız var mı yoksa size karışmaya hakkımız yokmu?

• Kendi utancını gizlemek için işlediği cinayet
    50% (14)38% (5)46% (19)Oy Ver
  • Yaşamaya hakkı olmayan bir varlığın alınması
    11% (3)31% (4)17% (7)Oy Ver
  • Bedende istenmenmeyen bir hastalık
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • İster sevişirim ister Kürtaj olurum kime ne
    29% (8)15% (2)24% (10)Oy Ver
  • Bende böyle olmasını istemem ama bakacak gücüm yok
    10% (3)16% (2)13% (5)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
5|7

En İyi Erkek Görüşü

• Kendi utancını gizlemek için işlediği cinayet

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Evlilik dışı bile olsa , o masum , tatlı sabiye asla zarar vermem. Evlilik dışı ilişkiye asla girmem ama Allah korusun bir şeyler olur , hataya düşerim hamile kalırım. Asla ve asla o çocuğa zarar vermem. Doğururum, ömür boyu da çiçek gibi bakarım. Kesinlikle cinayettir. Tabiki tecavüze uğramış bayanlara böyle bir vebal yükleyemeyiz. Eminim ki o sabi doğsa, onun için her şey daha kötü olur. Tecavüzden olmuş bir bebek. Annesi bilinçliyse onu her türlü sever ama çevreden gördükleri zarar, hayatlarıdaki her daim olacak psikolojik boşluk kesinlikle kaldırılamaz bir olay.

0|0
    0|0
    • Güzel düşünüyorsun saygı duydum Allah seni iyilerle karşılaştırsın Gönlüne göre versin

• Karşıyım ben kürtaja

0|2
    0|0
  • Sebep her ne olursa olsun kürtaja sicak bakmiyorum.

0|1
    0|0
  • Ne cok seviyorsunuz milletin yatak odasina girmeye. secenekleri nefret uyandirmaya yonelik yorum yapar gibi yazmissin.
    Ben sahsen boyle bir soruyu cevaplamam. eger bu ulkede tecavuzculeri aklamaya calismayan insanlarin cogaldigini gorursek o zaman kurtaji tartisiriz.

0|0
    0|0
    • Guzel kardesim tecavuzculerin Allah bin turlu belasini verecek ve keske idam etseler meydanda sallandirsalar ama gel gor ki bu kurtaj bir tek tecavuz sonucu olan bir olay degil KS de yazilanlari takip ediyormusun bilmiyorum ama evli erkeklerle birlikte olandan tutta gunluk kendine erkek arayanlarina kadar her halti yiyenler var burada suc kimde butun erkeklerdemi butun kadinlardami o kurtaji yapandami suclu ben bunu sordugum icin bende ahlaksiz olan benim

• Kendi utanc

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• normal bir durum

0|0
    0|2
  • Sen hiç mast. Yapmıyon mu. Onun içindede canlı var.. sadece anne karnında biraz daha büyüyo

0|0
    0|0
  • burada karşı olanlar hükümet yasaklayınca niye ayaklandı o zaman

0|0
    0|0
  • serbest olsun. en azndan daha az o çocuğu dünyamıda yaşama hakkı bulur

0|0
    0|0
  • Cinayet net.

0|0
    0|0
  • kürtaj cinayetir okadar