Utanarak soruyorum ama?

Öncelikle bu tiksinç soru için özür dilerim. Ama benim için büyük bir problem haline geldi bu. Uzun süredir beyaz kokusuz bir akıntım var doktora gitmedim internette okuduğum bazı yerlerde tehlikeli bir şey olmadığı yazıyordu. Ama namaz kılmaya başladım bir haftadır. Her gün duş alsamda iç çamaşırımda bu akıntıyı görüyorum bunun için hergün gusül abdesti mi almam gerek?

0|0
12|23

En İyi Erkek Görüşü

• evet. akıntınız muhtemelen siz kadınlarda olan aybaşı dedikleri olaydır sebeb olan. size tavsiyem atlatana kadar orkid tarzı ürünler kullanarak iç çamaşırlarınızı kirletmemeniz ve durumunuz düzelene kadar ibadet etmemeniz çünkü haramdır. günlükte gusül almanız sizin faydanıza.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bilmiyorum sanmiyorum alttan yikanabilrisin sadece

0|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

• almalısın.. şeytanın vesvelerı bunlar üşenme SAKIN..

0|0
    1|0
  • Eski kız arkadaşımdada vardı. Kızların çoğunda var fakat seninkisi çoksa doktora git İltihaptır. Doktora gidersen antibiyotik verir. Fakat bu antibiyotikler kesmezse akıntıyı. Vajinal fitil verilir fitil genellikle kurutur iltihabı. Fakat eğer bakireysen fitil olmicağı için evlenene kadar mecbur dayanacaksın. Ama bu iltihap kurumadan çocuğunun olması biraz zor. Yardımcı olabildim umarım.

0|0
    0|0
    • Çok fazla değil doktora gitmeyi düşünüyorum ama fitil kullanamam bakireyim ve çocuğumun olması neden zor ki bu akıntının kısırlıkla bir ilgisi mi varmışki

• Yok hayır kısırlık değil. sadece akıntı varken çocuk olmuyormuş doktor öyle dedi bende onun yalancısıyım :)

• Valla bunu bir hocaya sormak lazım ya da bak kadın ilmihalleri var veya kadınlarla ilgili butarz sorulara cevapları bulabileceğin linkler vardır mutlka.

0|0
    0|0
  • Abla allah yolundan ayırmasın böyle devam et. Fakat sen bir doktora görün. Ama zevk falan almıyosan boyna boy almana gerek yok bence. Bu arada erkeklerin beyaz geliyor kadınlarınkisi ondan değildir. SAdece normal abdest al yeter !!!

0|0
    0|0
    • Saol kardeşim. Zevkle falan alakası yok kendiliğinden geliyor. Dediğin gibi doktora gitsem daha iyi olucak sanırım. Yorumun için teşekkürler

• Bence durmadan boya gerek yok Dualarında ALLAH namazımı kabul et falan de. Bilerek ya da bilgisizlikten kaynaklı olduğu için sorun olmaz diye düşünüyorum !!!

• Gerekmez.

0|0
    1|0
  • alman gerek sanıırm tam bir net bişey de diyemem

0|0
    0|0
  • Uzmanına sorsanız daha iyi olur.

0|0
    0|0
  • şeytanın oyunu bunlar sen devam et namazına

0|0
    1|0
  • Ha doktora gitmemeye devam edeceksin yani öyle mi?

1|0
    0|0
    • Gitmem gerekiyor mudurki doğal olduğu yazıyordu okuduğum yerlerde bende gitmedim

• Saçmalık, doktora git ilaç kullan

• alo fetva hattı var ara sor. bu siteden gusl olayına çözüm aranırmı be

0|1
    1|0
    • Seni ilgilendirir mi kardeşim? Yardımcı olmak istemiyorsan ne diye yorum atıyorsun

• Kaşıntı var mı? evli misin?

0|0
    0|0
    • Evet bazen oluyor ve evli değilim

• Tehlikeli bir şeymi bu ilk kez duyuyorum doktora gidip ilaç tedavisiyle düzelir mi hemen bir bilginiz var mı

• Tehlikesi tedavi olunmazsa. Evet, tedaviyle geçer

• sizin yüzünüzde doktorlar aç kaldı be

0|0
    0|0
  • hayir

0|0
    0|0
  • Daha önce cinsel ilşkin olduysa o akıntı olur ama düzenli seks yaptysan olur o gitmezde zaten.

0|0
    0|0
  • iltihap olabilir sen başka bir doktora daha git bence

0|0
    0|0
  • Her türlü akıntı boy abdestini gerektirir. Ayrıca doktora gitmen şart.

0|0
    0|0
  • Gerekmez. Gusül boşaldığında gerekir

0|0
    0|0
  • Evet gerekir tatmin olmuyomusun? Sanırım isteklilik hali var ihtiyaç giderip takip et bide

0|0
    0|0
    • hayır tatmin olmakla veya isteklilikle bir ilgisi yok

• Bilmiyorum ama biz istekli oldumuzda gelir öyle Sıvı senin de onun gibidir diye düşündüm

• Doktora gitmelisin söylemen yeterli açıp bakacak değil

0|0
    0|0
  • Gerekmez

0|0
    0|0
  • Zevk veya tahrikten olmuyorsa gerekmez

0|0
    0|0
    • hayır onlarla bir alakası yok

• Ozaman gerekmez. Ama doktora gitmen gerekli bu mantarileride kısırlığığa bile neden olabilir

• Senin sağlam bir boşalmaya ihtiyacın var :)

0|0
    3|1

Kızlar Ne Diyor 11

• günlük akıntı o. günlük pedler kullan. ben hiç sevmem o pedleri ondan sebep peçete sıkıştırırım dudakların arasına. eski alışkanlık. buda önerilmiyor hiç. ondan sebep ya ped kulan ya da akıntıyı takmamayı öğren ve çamaşır değiştirmeni sıklaştır.

0|0
    0|0
  • O artik nir ozur sende 3 gunden sonrasi ozur diye gecer namaz disinda gunluk ped ya da pecete koyarsan namazdan önce de atarsan birsey olmaz. Allah kabul etsin

0|1
    0|0
  • hayır sadece abdestini tazelemen gerekir şehvetle dokunup boşaldığında gelen akıntı gusülü gerektirir

0|1
    0|0
  • mantar olabilir ve mantarsa ileride çocuk yapmana bile engel olabilir. acilen doktora git

0|1
    0|0
    • mantar belirtilerini okudum sadece bir iki tanesi uyuyor bana

• bunu internet üzerinden bilgilerle anlayamazsın. teşhisi doktor koymalı

• bendede var o sorun yahu

0|0
    0|0
  • Gerekmez. Adetinin üstünden 15 gün geçtikten sonra sarımsı gelirse tereddüte düşebilirsin ama bu durumda gerekmez.

0|1
    0|0
  • Bu akıntı kadinlarin hemen hemen hepsinde vardir, normaldir. Gusul kismina da gelince, eğer orgazm veya herhangi bir zevk durumunda gelen bir sivi degilse bahsettigin hayir gusul gerekmez.

0|0
    0|0
  • gerek yok sanırım ilaç kullan tedavisi olur

0|1
    0|0
  • Bende de var o sorun.

0|0
    0|0
  • tatlım bu vajına akıntısı vajınan bunu jendını temızlemek ıcın yapar hayır gusul almana gerek yok sadece namaz abdestı almadan once vajına dudakları arasına ınce selpak koy

0|0
    0|0
  • Hayır gusül o akıntı için gerekmez bir çok yerde de yazıyor bununla şeyler açıp okuyabilirsin içini rahatlatmak istersen

0|0
    0|0
Yükleniyor...