Neden beni istemiyor?

neden beni istemiyor anlamış değilim çevremde seviliyorum güzelimde ilgi çekiyorm gitmiş bok gibi bi kızla sevgili olmuş anlamış değilim neden ya bana neler dedi beni hayatına alması hataymış saçmalık onu sevdiğimi biliyo ama artık vazgeçtim dedim hala uzak korkuyorum dedi geçmişimden dedi benden uzak durması lazımmış neden beni istemiyo anlamış değilim yaa bakire değilim ondan mı acaba ama kıçı başı oynayan biriisi değilim eski sevgilim zorla sahip oldu bana demiştim off bakirekiğimi kafaya takıyo bana öyle gelmiyo boşver takma kafana demişti ama lanet olsun keşke sölemeseydim yaa neden yapıyo acaba

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

• sen kendini neden o kızdan üstün gördünki şimdi neye göre?

2|0
    0|0
    • ondan bın kat guzelımde ondannnnn

• demekki sen kendini öyle zannetmişin biraz fazla gaz vermişler sana :D

Erkekler Ne Diyor 7

• Sen ona farkında veya farkında olmadan davranışsal yamuk yapmışın

0|0
    0|0
  • boşkoy dolu gelsin be gizli..

0|0
    0|0
  • Zevkler ve renkler tartışılmaz

seni beğenmiyorsa başkasına gider

beğenseydi sana gelirdi

0|1
    0|0
  • yooo aslıdna senle olurdu bakire değilsenn.. ama o tam olarak ne istediğini bilmiyor sanırım

0|0
    0|0
  • ilginc genelde bakire olmauan kızı bulur rahat rahat takılırlar bazıları ama

0|0
    0|0
  • senden soğumuş demek ki

0|0
    0|0
  • kendi bakir mi?

sana değer vermeyen bir adam için kendini niye üzüyorsun ki? bok gibi kızlara gidiyorsa kendi de bok gibidir.. değersiz adamlara çok değer verirsen daima üzülen sen olursun.

0|0
    0|0
    • oda bırısı ıle bırlıkte olmus ve anlasılan bu kızı cok sevmıs ve benı sevmekten baglanmaktan korkuyo bana hayatımda duygu yok artık demıstı

Kızlar Ne Diyor 4

• sende bulamadığı bir özelliği onda buldu demek ki . herşey güzellik demek değil ki . belkide farkında olmadan yaptığın bir davranıştan etkilenmiştir

0|1
    0|0
  • salla p**evenkler ne bilsinle once olurler senin için sonra yoook pis bulduğum yerde ağzını burnunu kırmak istiyorum onun

0|0
    0|0
  • Güzellerin kaderi yok canım her erkek kendinden daha üstün kişilerle beraber olmak istemez...Benim basımada geliyor böyle seyler.

0|0
    0|0
  • Demekki hoş bir bokmuş

1|0
    0|0
Yükleniyor...