Sizce hamile kalma riskim var mı?

adetime daha 8 gün falan varken doğum kontrol hapı kullandım normal saatinde yarım saat sonra kustum ve ilaç almadı ..sevgilimle bizde o günün sabahı ilişkiye girdik..o günden sonra da hep aldım ilacı saatinde...acaba hamile kalma riskim var mı?"

Güncellemeler:
içimee boşaldıı amaa ilacı düzenlii olarakk 2 senedirr kullanıyorummm ...

0|0
1|15

En İyi Erkek Görüşü

• Riskin az da olsa var... Ancak kustuğunda hapın çıkmış olup olmadığını, yeteri kadar hazmedilip işlevini yapacak kadar kana karışıp karışmadığını bilemeyiz...

Bir hafta sonra eczaneden bir test çubuğu alarak, sorunun cevabını kendin bulabilirsin...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• İçine boşalma olmadıysa ve ilacı 2 senedir hep aynı saatlerde aldıysan sorun çıkacağını düşünmüyorum.

0|0
    0|0
  • yoktur. meraklanma.

0|0
    0|0
    • 2 senedir bu ilacı kullanman da cok iyi değil. uygun bir zamanda hormonlarını kontrol ettir.

• Tamda da delikanlı kızmış gizlemeden kimliğini sordu soruyu dedim ki hemen saklanmışsın arkaya, neyse artık. sorunun cevabı şu, doğum kont hapları %100 koruma sağlamaz, hamile kalma riskin var, ama regl döneminden sonra olay gerçekleşeydi bu ihtimal daha yüksekti. neyse olan olmuş. demekki napacaz evlenmeden önce vermeyecez verceksek te ya condom yada dışarı intikal yaptıracaz,

0|0
    0|0
  • rıskın yuksek olabılrı eger ıcerıye bosaldıysa..

0|0
    0|0
  • İhtimali var dogum kontrol hapının kullanılmasına bir ay önceden başlanması gerek ve reglinin ilk günü ve ya en fazla 3-4 gün içinde (olduktan sonra) sen cok yanlış bir zamanda içmissin hiç bir koruması olmaz onun

0|0
    0|0
  • içine boşaldımı onu söyle

0|0
    0|0
    • içimee boşaldıı amaa ilacı düzenlii olarakk 2 senedirr kullanıyorummm

• geç kalınmış. ilişki öncesi alınması gereken bir hap.

0|0
    0|0
  • üniversitemi okuyorsun?

0|0
    0|0
  • geçmiş olsun bari iyi bir gece miydi

0|0
    0|0
  • korunma % de sıfır hamile kalma oranın % de 101 tabi tatminlik duygusunu içinde yaşadıysa.

0|0
    0|0
  • bu ilacın düzenli kullanımı da zararlı yalnız. prezervatifi deneseniz?

0|0
    0|0
  • ıkı senedır mı berabersınız

0|0
    0|0
  • içe sıvı girşi yoksa yk

0|0
    0|0
  • hapta kullansan içine boşalmamasını söylemen gerekr garanti olmalıydı..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• bence var...

0|0
    0|0
Yükleniyor...