Hamile kalma ihtimalim?

Öncelikle sadece yardımcı olacak ciddi kişilerin yorum yapmasını rica ediyorum gerçekten bu konuda çok gerginim. Kimsenin dalgasına yargılamasına tahammül edebilecek durumda değilim.
İlişkiye girdik boşaldıktan sonra çıktı ve prezervatif içimde kaldı. Tabi hemen çıkardım vajinamı sildim ama meninin içime akma ve böyle bir durumda hamile kalma ihtimalim nedir?

0|0
7|31

En İyi Erkek Görüşü

• içine akmadıysa sorun yok , ama akmış olması ve temizlenmen bir şeyi ifade etmez içinde kalması dışına sızacağı anlamına gelmez dikkatli çıkarttıysan sorun olmaz,

0|0
    0|0
    • O an panikle naptığımı bilemedim çektim çıkardım direkt.

• Sevindim kendinize iyi bakın.

• Teşekkür ederim siz de.

En İyi Kız Görüşü

• elbette ihtimal çok fazla şekerim hele ki sende ıslakken spermler daha rahat hareket edebiliyor ve prezervatiften sızan az miktar bile yeterlidir bunun için

0|0
    0|0
    • Peki bu ertesi gün hapının koruması nedir biliyor musun yani kesin olarak engelliyor mu gebeliği fikrin var mı?

• Kürtaj yaptıramam zaten asla bir cana kıyamam o yüzden bu kadar endişelendim. Çok teşekkür ederim verdiğin bilgiler ve önerilerin için.

• rica ederin canım ..

Erkekler Ne Diyor 30

• İçine bosaldigim halde bile kolay kolay olmayan bir şey şu ana kadar iki kişiyle hamile durumu oldu yani senin dediğinde bişey olmaz sıkıntı yapma

1|0
    0|0
  • Insallah.

1|0
    0|0
  • Hamile kalma orani yuksek sprem hareketlo oldu icin vajina dudaklarina bile bosalsa hamile kalan oluyormus ki bakire bir kiz hamile kalmis hatta

1|0
    0|0
  • Ertesi gün hapı almadı isen hamile kalma olasılığın %50.

0|0
    0|0
  • Adet gününe kaç gün vardı?

0|0
    0|0
  • Bir kere prezervatif içinde boşaldığı için penisi çıkarırken prezervatif içinde kaldığına göre vajinana sperm kesinlikle bulaşmıştır. bu neredeyse imkansız. Üstelik prezervatifi de sen çekerken spermi akıtmış olma ihtimalin de var. Bu yüzden bence çok riskli bir durumdasın.

0|0
    0|0
    • Bence de öyle bir durumdayım allahım insan nasıl prezervatifine sahip olamaz ya 😔

• Evet burada yorumlarda söyleyen arkadaşlar oldu şu an almaya gidiyorum. Çok teşekkür ederim.

• rica ederim :)

• cikarirken prezertatifinin deligi hangi tarafdaydi icine dogru mu yoksa disariya dogru mu bakiyordu? eger deligi kadinligin icine dogru bakiyorsa hamile kalman 90%
    ama disina bakiyorsa 50% diyorum ama bence doktora git görün simdi burada gelipte sana yanlis bilgi vermek istemem tabi ki.

0|0
    0|0
    • Delik dışa doğru bakıyordu ama tamamı içimdeydi prezervatifin baya çekip çıkardım yani

• Çok teşekkür ederim.

• rica ederim yardimin dokundusa sevindim.

• Yuksek

1|0
    0|0
  • aktif seks hayatı olan her kadın gibi düzenli olarak doğum kontrol hapı kullandığın için ihtimal sıfır.

0|0
    0|0
    • Doğum kontrol hapı kullanmıyorum.

• Teşekkür ederim

• belki de tüm sorunlar adet düzensizliğinden kaynaklanıyordur o düzene girince diğer sorunlar da azalabilir ya da kaybolabilir denemek lazım
      önemli değil.

• Kardeşim ovulasyon dönemin bittiyse hamile kalma ihtimalin çok düşük... Prezervatifin ön tarafında ağırlık yapan meninin arkasından akma ihtimali de düşük...

0|0
    0|0
    • Peki çıkarken penisinden bulaşma ihtimali var mı? Bu hamileliğe yol açabilir mi?

• Teşekkür ederim 😊

• Rica ederim kardeşim dikkat et kendine sonunda pişman olacağını bile bile bazı hataları yapmazsan daha iyi olur senin için. Sana bu anlattığım bilgileri internetten rahatlıkla edinebilirsin.

• Eğer sperm içeri akmışsa ihtimal var. Bunu en iyi test ile anlayabilirsiniz. Bir süre sonra test yaptırın.

0|0
    0|0
  • çok yüksek bir ihtimal gebelik testi alıp test yapın. birde o haltı yemeden önce düşünün sonuçlarını. hem adamla ilişkiye gir hemde kaygıya kal.

0|0
    0|0
  • Atılgan olması şart diye biliyorum. Sen yine de yıka içini. Ihtimal var çünkü.

0|0
    0|0
    • İyice temizledim ama inşallah olmamıştır 😔

• Bir şey olmaz korkma. Olsaydı benim şimdiye kadar on karidan yirmi otuz çocuğum olurdu.

• Herkes %90 hamilesin falan dedi kalbime inecek şimdi 😔

• Hamile kalma ihtimalin var maalesef. Ertesi gun hapi aldiysan ne ala almadiysan geçmiş olsun suanda hamile olabilirsin

0|0
    0|0
    • Olay dün gece yaşandı bugün ertesi gün hapı aldım.

• %99.9 korur ertesi gun hapi. Kondom hariç ki onda bile risk var. Hiçbir korunma yontemi %100 koruma garanti etmiyor.

Yine de ertesi gun hapi yüksek oranda önlüyor bugüne kadar kullanip da hamile kalani görmedim. Umarim sende de ayni etkiyi gösterir

• Bende öyle umuyorum. Teşekkür ederim.

• Hamilesin yavrum sikisirken dusuncektin

0|0
    2|0
  • Ertesi gün hapı kullan acil yaklaşık 50 TL falan

0|0
    0|0
    • Bende onu araştırıyordum şimdi ella diye bir hap varmış en iyisi bu sanırım. Koruyuculuğu nedir yani riski tamamen kaldırır mı ortadan?

• Tamam hemen alacağım çok teşekkür ederim

• Haydar dümen e sor

0|0
    0|0
  • hamilesin

0|0
    0|0
  • Özelden yaz

0|0
    0|0
    • İhtimal var veya yok yazacaksın altı üstü bunun için neden özelden yazayım?

• Bilerek ve isteyerek yaptı boşaldığı halde içinden çıkmayıp gidip gelmeye devam ettiği için inik penisle o yüzden

• Tamam da prezervatifin çıkma ihtimalini düşünseydi yapmazdı. Neyse yardımın için teşekkürler iyi akşamlar.

• Bu olay ne zaman oldu? O önemli.. Ertesi gün hapı ile riski azalt. Hamile kalma riskin var.

0|0
    0|0
    • Aldım. Teşekkürler

• Evet sanırım uygun ölçüde bir prezervatif kullanmamış. İyi takamamış olabilir ya da çok hareketli bir birleşme olmuş. Biraz dikkat sadece :)

• Teşekkürler 😊

• ihtimal dersen var, ama yüzde olarak bişey söylemek mümkün değil.

0|0
    0|0
    • Ertesi gün hapı aldım şu an başka yapabileceğim başka bir şey yok sanırım

• Teşekkür ederim

• reja ederim

• olabılır yuksek bır derecede hamıle kalma sansın var

0|0
    0|0
    • Ertesi gün hapı aldım başka yapabileceğim bir şey yok sanırım.

• Malesef evli değilim evli olsam bu kadar dert edinmezdim zaten. şu an hamile kaldıysam kürtaj yaptıramam kıyamam yani o yüzden bu kadar endişeliyim.

• anladım benı takıp edersenız daha yardımcı olabılırım

• Eğer meni içine akmışsa hamile kalma olasılığın var

0|0
    0|0

• İçine akmışsa meni ihtimal var adetin bittikten kaç gün sonra oldu

0|0
    0|0
    • 1 hafta

• Acemiliğe denk geldi 😊 Teşekkür ederim.

• ne demek ;) sağlık için

• ne zaman oldu bu olay

0|0
    0|0
  • %90 kalma ihtimallin var aynıı başımıza geldi sevgilimle mecbur aldırdık

1|0
    0|0
  • haydar dümene falanmı benziyor burdakiler mk

0|0
    0|0
  • Maalesef olma ihtimali var. Prezervatif icinde kaldiysa (hemen cikardiysan bile) sonucta az da olsa icine sperm akmıştır.

0|0
    0|0

• regl dönemine göre değişir hamilelik durumun, normalde uygun dönemde olursan bir damlası bile kalsa içinde veya vajina dudaklarına aksa ordan bile hamile kalabilirsin ama dönemin uygun değilse tamamen içinde boşalsa da hamile kalmazsın. birde şu var sperm hücreleri vajina gibi uygun ortamda birkaçgün canlı kalabilir. googleden araştır en uygun hamilelik dönemlerini kendi regl döneminle karşılaştır az çok emin olursun durumundan.

0|0
    0|0
    • Burada arkadaşlar bahsetti hesapladım uygun dönemim değilmiş. Ertesi gün hapı da aldım şimdi. Sanırım alabileceğim başka bir önlem yok.

• başka yapacağın bişey daha var; evlilik dışı böyle risskli işler yapmamak. sonra ortada kalırsın hayatın mahfolur, kimsede sana sahip çıkmaz. beyaz gelinliklerle evlenip korkusuzca yaşamak ve çok daha güzel zevkler yaşamak varken neden geçici zevklerle tatmin olmak isterki insan.

• Daha önce sevgilimle benimde basıma gelmisti biz test yaptırdık birşey çıkmadı öyle hemen hamile kalamazsiniz dediler

0|0
    0|0
    • Ertesi gün hapı falan kullanmış mıydınız peki? Bizim daha yeni olduğu için test yaptıramıyoruz içim içimi yiyor..

• Teşekkür ederim

• Rica ederim ne demek 😉😉

Kızlar Ne Diyor 6

• ilk olarak hamile kalma ihtimalin var ama ertesi günü hapı aldıysan birşey olmaz ve içinde kalınca çıkarmaya çalışınca meni içe akmaz dışa akar ve vajinana az da olsa bulaşsa bile sperm dışta duramaz aktifliğini kaybder hem senin bildiğin gibi basit değil bunlar yinede test yaptır

1|0
    0|0
  • kesin hamilesindir

1|0
    0|0
  • ertesi gunu hapi yut her ihtimale karsi. hamile kalma riskin yuksek cunki.

0|0
    0|0
    • Aldım ertesi gün hapı teşekürler

• ihtimal var tabi

0|0
    0|0
  • Test alıp yapsana bu kadar kascağına

0|0
    0|0
    • Bu kadar kısa sürede testte belli olmaz ki.

• Ben ve ablam bu şekilde kazara olmuş cocuklarız ihtimal var

0|0
    0|0
    • Risk oldukça yüksekmiş yorumlardan anladığım kadarıyla. Ertesi gün hapı aldım riski en aza indirmek için umarım işe yarar 😔

• Yok dogru kullanmısın ilacı inşallah %20 de olmazsn

• İnşallah tek temennim bu 🙏

Yükleniyor...