Hamile kalma ihtimalim?

Öncelikle sadece yardımcı olacak ciddi kişilerin yorum yapmasını rica ediyorum gerçekten bu konuda çok gerginim. Kimsenin dalgasına yargılamasına tahammül edebilecek durumda değilim.
İlişkiye girdik boşaldıktan sonra çıktı ve prezervatif içimde kaldı. Tabi hemen çıkardım vajinamı sildim ama meninin içime akma ve böyle bir durumda hamile kalma ihtimalim nedir?

0|0
731

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 30

• regl dönemine göre değişir hamilelik durumun, normalde uygun dönemde olursan bir damlası bile kalsa içinde veya vajina dudaklarına aksa ordan bile hamile kalabilirsin ama dönemin uygun değilse tamamen içinde boşalsa da hamile kalmazsın. birde şu var sperm hücreleri vajina gibi uygun ortamda birkaçgün canlı kalabilir. googleden araştır en uygun hamilelik dönemlerini kendi regl döneminle karşılaştır az çok emin olursun durumundan.

0|0
    0|0
    • Burada arkadaşlar bahsetti hesapladım uygun dönemim değilmiş. Ertesi gün hapı da aldım şimdi. Sanırım alabileceğim başka bir önlem yok.

• başka yapacağın bişey daha var; evlilik dışı böyle risskli işler yapmamak. sonra ortada kalırsın hayatın mahfolur, kimsede sana sahip çıkmaz. beyaz gelinliklerle evlenip korkusuzca yaşamak ve çok daha güzel zevkler yaşamak varken neden geçici zevklerle tatmin olmak isterki insan.

Kızlar Ne Diyor 6

Yükleniyor...