Erkek üyelere bekaret testi :) ... kısa test.

Gizli Üye
size en uygun olan şıkkı işaretleyiniz

samimi cevaplar bekliyorum...
Evleneceğim kız bakire olmalı / sevgili olacağım kız bakire olmalı, bakire olmadığını anlarsam terk ederim...
Evleneceğim kız bakire olmalı / sevgilim bakire değilse de ilişkiyi sürdürürm, yakınlaşırım ama onla asla evlenmem
Evleneceğim kız bakire olmalı / sevgili olacağım kızın bakire olması önemli değil, rahat olsun, rahat yakınlaşabilelim, onla evlenebilirm.
Evleneceğim kız bakire olup olmaması önemli değil/ sevgili olacağım kızın bakire olması önemli değil.
Yaşını ve cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
Güncellemeler
+1 yıl
kızlar sizde mi kızlarla evleniyorsunuz? kızlarla evlenen şu 5 kız kim allah için?
Erkek üyelere bekaret testi :) ... kısa test.