Bir kız neden evlenmeden ilişkiye girer?

Bİr kız neden evlenemden oral anal her şeyi yaşayıp sonrada ilişkiye girip kızlığını verir ? bu hayatta hiç bir şeyin garantisi yok neyine güvenirler bu kızlar biriyle yatarak neyi ispat etmeye çalışıyorlar ilerisinde ne olacağını tahmin edemiyormu ? Ayrıca bir kızın bakire kalması şartıyla her şeyi yaşaması normalmi o kıza temiz diyebilirmisinz ? Cevaplarınız için teşekkürler :)

0|0
9|10

En İyi Kız Görüşü

• bende hemcinselerimi anlayamıyorum .

herşeyşi yaşayıp sonra gidip başkasıyla nasıl evlenebiliyorlar

eski sevgilileri hiç akıllarna gelmiyor mu geliyordur tabikide

allah korusun ..çok zor ..

1|10
    1|1
    • Sana katılıyorum özelliklede herşeyi yaşayıp ilerde eşinin yüzüne nasıl bakıcaklar hep bunu düşünüyorum

• helal olsun sana. En azından ilerde kocanın babanın yüzüne baktığında yüzün kızarmaz.

• canım inşşş ...

benimde tek dileğim bu ...

ilkim ve sonum olsun isterim evleneceğim insanın ...

kimsenin ne dediği bağlamaz beni ... eksileyen neyi eksiliyor anlamadım ...

kime ne ki bu benim düşüncem ...

sen milletin koynuna giriyorsun diye bende mi gireyim ?

arkadaşım çok sağol bu arada...

Kızlar Ne Diyor 8

• kızlığını verme tabiriniz iğrenç.ben erkeklerin illa kızlık bozma hevesini bir türlü anlayamıyorum...bunun yanında evlenmeden yapılmasına karşıyım.

1|6
    0|0
  • Elalemin derdi sizi mi gerdi , kendi tercihidir , sizin kadar önem vermiyordur , daha önemli şeyler vardır belki onun için zardan gayrı ...

3|1
    2|6
  • Sana ne ? kirlenmek güzeldir .

5|3
    3|8
  • İyi de biz kızların derdi seni niye gerdi? Ben bunu anlamadım

1|1
    1|7
  • her boku yiyip bakireyim diye ortada dolanmaktansa kızlığımı bozdururum evleneceğim adama bakireyim yalakalığını yapmam az insan olun ya sorun kızların zarında değil toplumun beyin zarı iltihaplı ne desek booooooooooooş

0|1
    2|4
  • ulan biri de çıkıp demiyorki gel evlenelim karım ol:D:D:D:D:

0|1
    0|1
  • Bir kızın tabiki evlenmeden bu işi yapmaması gerekir ama bu evlenmeden yapma konusunda sadece bayanları yargılamak ne kadar doğru?

1|0
    0|4
  • herkes kendine dönsün bi baksın kimse kimseyi sorgulamasınnn

1|2
    0|6

Erkekler Ne Diyor 10

• Sen evlenmeden neden ilişkiye giriyorsan ondan giriyorlar. seks ve ruhun vucudun ihtiyacıdır, bu bakirelik saplantısı afrika da bile yok, kurtulun artık şu saplantılardan...

3|1
    0|1
  • Olaya alıp vermek olarak baktığın için bir sonuca varamazsınız.

Bu arada boşanma diye birşey var. Evliliğin garanti olduğunu nereden çıkarıyorsunuz?

3|0
    0|1
  • anlık şehvet.. ayrıca ben sizleri anlamıyorum hatunun vermesi için elinizdn geleni yaparsınız ki bende dahil öyleyiz yani erkeğiz sonuçta ama sen gibiler buna rağmen yok efendim bir kız neden evlenmeden ilişkiye girer demiyormusunuz beni bitiriyorsunuz arkadaş... verseler bir dert vermeseler ayrı bir dert.. =/ evlenene kadar manuel takılırsın inşallahhhhhh!..

1|0
    0|0
  • En sinir oldugum soru tipi.

Şimdi soruyorum sana ELALEMİN NAMUS BEKÇİSİ SENMİSİN ?

Geçmişini yargıla sonra gel başkalarını yargıla... Ulan hanginiz bir kıza bakarken keşke benim olsa keşke benimle yatsa gibi hayaller kurmuyorsunuz ?

İşinize bakın.

1|1
    1|2
  • Evlenmeden ilişkiye giren erkeğe temiz diyorsan bayana da diyeceksin. Yok demiyorsan bayana deme hakkına sahipsin. Bu da senin kişisel düşüncen olduğu için saygı duyarım. Yoksa böyle düşündüğümden değil.

0|0
    0|1
  • asla temiz denmez

bakire kalmak sorun deyil

önemli olan beynin ruhun bakire olması

bakiresin ama her haltı yemişsin

nerde bakirelik

0|0
    1|0
  • nolacakmış ilersinde çok merak ettim :)

0|0
    1|1
  • en güzel olanı evlennce esi ile yapması ama onlarda insan onlarda seytana uyarlar

0|0
    0|0
  • Herkesin günahı kendine herkes yaptığından sorumludur isteyen istediğini yapar biz karışamayız ben doğru bulmuyorum ilişkiye evlenince girilmesi lazım eğer vicdanları el veriyorsa saklansınlar kocalarını kandırsınlar

0|0
    0|0
  • sonuna kadar haklısın benden sana 5 yıldız puan verdim bir kız bence k*şar olduğu için evlenmeden ilişkiye girer benimde kaşarla işim olmaz severim ama işim olmaz kızlara akıllı dersiniz ya aslında onlar safın önde gideni seviyorum de bir bakmışsın tamam elinden herşeyini alırsın :)

0|2
    3|2
    • evlenmeden yapılmasına karşıyım...ama yapanada kaşar demek size düşmez..oda size bilmem ne der...insanlara biraz saygılı olun.

• sorun değil kızmadım...özre gerek yok...unutalım gitisin...

• tamam unutalım gitsin :)

Yükleniyor...