Sizden önce bir başkasıyla yatan birini sevgili ya da eş olarak kabul eder misiniz?

Bir kız düşünün sizden önce bir kaç kişiyle ilişkiye girmiş oral yapmış anal yapmış her şeyi yapmış ağzına bile boşalttırmış böyle bir kızı sevgili yada eş olarak kabul edermiydiniz ? Bakire bile olsa arkadan yada oral yapmışsa bu kızı kabul edermisiniz ? ayrıca bir kızın sizden önce yatmadığını nasıl anlarsınız ? Peki ya kızlar siz erkek olsaydınız sizden önce başkasıyla ilişkiye girmiş oral yapmış yada arkadan birlikte olan bir kızı sevgili yada eş olarak kabul edermiydiniz ? Cevaplarınız için teşekkürler :)

0|0
7|8

En İyi Kız Görüşü

• Eğer kişi kendisi bakir/bakireyse yani hiç bir cinsel deneyimi yoksa oral veya anal da dahil elbette kendisi gibi birisiyle evlenmek istemesi hakkıdır. Ama hayatı boyunca her haltı yiyip sonra da bakire kız arayan erkeklerin kadınları küçük gördüğüne ve aşağıladığına psikolojik şiddet ve baskı uyguladığına inanıyorum.

2|3
    0|2
    • +1 Haklısın sana katılıyorum

Kızlar Ne Diyor 6

• kabul etmem değil kabul edemezdim , hep aklıma gelirdi , tiksinirdim. öyle bir erkeği de kabul edemem heralde , en başından biliyorsam tabi. evlendikten sonra öğrenmişsem ne olur bilemiyorum ama güvenim çok azalırdı

0|5
    0|0
  • ben şahsen benden öncesini pek önemsemiyorum,benimle olan zamanları anları değerlidir,benden önceki hayatında ben yoktumki onu sorgulayım

0|1
    0|1
  • erkekler bu konuları neden bu kadar irdeliyor... gururlarına yediremiyorlarsa ne diye kızlara cinsel obje olarak bakmaya devam ediyorlar.. erkekler,in en büyük düşmanı yi,ne kendileri midir? ... vss vs cok soru sordum :D

2|1
    0|2
  • ben öyle erkek istemezdim...eğer yattıysa affederim sevgilisiyle..ama başka şeyler yaptıysa affetmem.

1|1
    0|2
    • sevgilisi yoksa utangaç çekingense yaşamicakmı bu adam cinse hayatı olmicakmı hem sevgiliyle yapınca düzgün bisimi oluyor sonuçta yine yapıyor iyimisin sen ya

• -1 yaptım bil dedim :)

• Erkek arkadaşımın benden önce bir çok ilişkisi olmuş.

İlişkimiz üzeriden yaklaşık 2-2,5 sene geçince ikimizde hazır hissettiğimizde birlikte olduk.

Eee o bakir değildi ama ben bakireydim.Hala da birlikteyiz.Bu kadar kurcalamaya ne kadar meraklısınız.Ben de en az sen kadar insanım.Zarım yok belki ama hayat çizelgesinde önemli bir

yerde,önemli bir varlık olduğumun farkındayım.

İnsanlar benimle arkadaşlık kurarken ; aç bakıyım senin zarın nerede demiyorlar.

Kişiliğime ,karakterime bakıyorlar.

''Kaşar'' diye isimlendiriliyoruz.Neye göre ?Kime göre?

1|0
    1|2
  • kişilerin geçmişini sorgulamam :D

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 8

• ne evlenicem ne hali varsa görsün takılırım arada çakarım ama iş ciddiye binince tekmeyi basarım yemezler hacı!.

0|3
    1|0
  • bunun ispatı yokki. bu yüzden karşındakine inanmak ve güvenmek zorundasın. dürüst ise sana söylemeli kabul edip etmemen senin tercihin. eğer yapmış ve söylemediyse güven kavramı eksik kalmış demektir.

0|0
    0|0
  • bu ancak o kişiyle sevgilisi arasındaki birşey cevap her ne kadar evet yada hayır olsa da inandırıcı bulmam.

1|0
    0|1
  • ben asla kabul etmem

bu kadar şeyi deneyen

yarın neler yapar bilinmez

ama birkez evlenmiş ayrılmış olabilir

0|1
    0|0
  • çirkinleşme sen bakirmisin... bakir degılsen cinsel konuda kımseyı yadırgamaya hakkın yok

1|1
    0|2
    • Evet bakirim.

• ne mutlu sana

• her konuda eşit olabiliriz kişmi konuarda kadın agır basar kımı konuarda erkek cinselliktede erkek bence eşitiz diye her durumda eşit olucaz die bi kaide yok!

• her kez dengini aramalı bence

0|1
    1|0
  • ederiz artık ortam öyle

0|0
    0|1
  • bu devirde bunun daha çok kurcalamak gerekir.çünkü kızlar sevgilileriyle yetinmeyip başkalarıylada yapıyorlar artık. ben erkek olarak sevgilisi olmuş bir kızı bile kabul etmem.

0|1
    0|0
    • Hak veriyorum sana ama öyle bir kız yok olsada çirkindir

• Şehire göre nasıl olacak anlamadım en iyisi evlenmeyelim bu dünyadaki kızlarla zor

• büyük şehirlerde kızlar daha rahat oluyorlar.aileler ise çocuklarıyla ve komşularıyla görüşmüyorlar ilgilenmiyorlar.ve büyük şehirlerde insanlar birçok insanla tanışabiliyorlar yeni çevreleri oluyor.etkilenmemek elde değil.

Yükleniyor...