Acaba cevaplarmisinizzzz?

arkadaslar merhaba,
ben uc ay once falan erkek arkadasimla iliskiye girdim. Ancak ne kan geldi ne de herhangi bir aci oldu. Bu benim zarimin esnek oldugu anlamina mi gelir? Ve artik cinsel iliskiye girmeye basladigim icin duzenli olarak jinekologa kontrole mi gitmem gerekir? Nasi bir kontrol olmali neler yapilmalidir?

0|0
2|15

En İyi Erkek Görüşü

• zarın esnekte olabilir ama kızlık zarı yırtılıp kan gelmemişte olabilir. jinekolog olayına gelirsek gitmen zorunlu değil ama 6 ayda bir kontrole gitmen tavsiye edilir. Allah korusun kadın hastalıklarına yakalanırsan önceden farketmek ve gerekli önlemi almak açısından.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Esnek olabilirsin önceden bozulmadıysa. Cinsel hayatın başladığı için yılda bir kez pap smear testi yaptırman iyi olur.

0|0
    0|0
  • Yok öyle bişey aplaa yaa seni iyi keklemişler. Sanırsın memlekette her evli apla jinekolog yolu tepmekten jinekolog yolları yıprandı. burada millet hamile kalmadıktan ağır bir iltihaplanma geçirmedikten sonra jinekolog yüzü falan görmez zaten utanır o işlerden.

1|0
    0|0
  • esnek olabılır - zar delıgı genıs olabılır veya hıc zarın olmamıs olabılır veya kanamak zorunda da değildir. Kontol şart

0|0
    0|0
  • Git ve bacaklarini ayir, gerisini dr. Halleder.

0|0
    0|0
  • anneye sor o evlatlarının iyiliğini düşünür

0|0
    0|0
  • Kanka zari bir tek tavlada gördüm bilene sor

0|0
    0|0
  • aynayla bak hymen yapının 6 çeşitten hangisi olduğunu bana yaz yardm edeyim

0|0
    0|0
  • aleti küçükmüydü

0|0
    0|0
  • bu senın kasr oldgunu gösterır parayla yap işi gelir elde et :D

0|0
    0|0
    • Ne kadar gerizekalisin. Sana aciyorum:)

• hıhı bn öyleyim sen çok iyisin kaşar demem mı gıttı zoruna kıyamam acı bana annem :D

• Penis küçükse ondan olabilir

0|0
    0|0
  • Annene göster o anlar kanka

0|0
    0|0
  • Esnek zar örümcek ağı gibi

0|0
    0|0
  • esnek olduğu için veya erkeğinin penisi kısadır zarın yırtılmamıştır, eğer bir rahatsızlık hissetmiyorsan jinekologa da gerek yoktur bence.

0|0
    0|0
  • Zar kontrolunu. itinayla yaparim sikinti. yok istersen. tabi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• ikinci sorunun cevabı evet, ilkinin cevabı da zarın ya esnektir, ya çok deliklidir ya da doğuştan yoktur

0|0
    0|0
  • Gerek Yok jinekolaga gitmeye. Her 5 yilda bir gidip smear test yapabilirsin, ya da anormal seyler gozlemlersen git

0|0
    0|0
Yükleniyor...