Korkuyorum acaba nedenn?

19 yaşındayım ve hiç ilişkiye girmedim hamile kalmam imkansız gibi bişey her ay 8inde adet olurdum ama bu ay 10 gün gecikti doktorada gitmek istemiyorum biraz üşütmüştüm annem ondandir dedi surekli klima karşısında yatiyorum sicaklar malum. bide üstüne denize gittim mikrop kaptı heralde kaşıntı başladı ama hala adet olmadım başka bir nedeni olabilir mi. Her ay çok acı çeksemde ilk defa bu ay artık adet olmak istiyorum diyorum çünkü çok gecikti :(((

0|0
9|17

En İyi Kız Görüşü

• doğru hesapladığınıza emin misiniz? her ay 4-6 gün ileriden başla. r yani her ay 8inde olman adet dönküsünün kuralına ters.

0|0
    0|0
    • Doğru canım ya mutlaka 7 -10 arası olurum genelde 8inde 5 yıldır adet oluyorum daha önce hiç böyle olmamıştı

• Saol canim inşallah öyledir :)

• sende saol canım :)

Erkekler Ne Diyor 17

• Gecikebilir arada.

0|0
    0|0
  • Klima karşısında yatıyorsan hasta olman yakındır

0|0
    0|0
  • ilişkiye girdinmi? illa penis vajinana girecek diye bir durum yok sürtünme diye birşey çıkarmışlar şimdi öyle yapıyorlar. o esnada zevksuyu vajinana kaçarsa yine hamilelik riski var (zevk suyunda sperm olduğunu hatırlatmam gerek.)

0|0
    0|0
  • Denizde sperm gelmis olmasn. Havuzda hamile kalan var

0|0
    0|0
  • Menopoz olmasın

0|0
    1|0
  • Merak etme bazen olur gecikme. Özellikle bu aylarda sık yaşanan bir durum. Bir kaç güne kadar adet olursun

0|0
    0|0
  • Tebrikler hamilesin

1|0
    0|0
  • Uzun yaxmsn a m k skhı

0|0
    0|0
  • sistit olabilirsin

0|0
    0|0
  • doktora bir görün yinede ihmal etme

0|0
    0|0
  • oy kıyamam korkma sen..

0|0
    0|0
  • Annen hakli merak etme

0|0
    0|0
  • Çok nadirende olsa denizden hamile kalma ihtimalin var

0|0
    0|0
  • Iliski yasadin mi

0|0
    1|0
  • İgreçsiniz ya

0|0
    0|0
    • Neden Allah vergisi bu ne yapalım. Sende çok igrencsin

• Omg cidden deli

• Thaaaaaankx :D

• + - 2 normaldir doktora gitmen icin + - 4 olmasini bekle

0|0
    0|0
    • Nasıl yani anlamadi

• Bak 28 gunde bir olur + - 2 gun norlamdir ama + - 4 gun olunca doktora gitmen gerekir. Aoejnu simdi tam oludum 10 gun olmus yani doktora gitmen sart bence onemsememezlik yapma eski kafalilarida dinleme. Allah korusun belki ilerde cocugun falan olmaz sonra

• Hadi ya korktum şimdi siz nasıl biliyorsunuz bunlari

• Bırak hiç olmasın ya kim uğraşıcak onun pediyle kanıyla ağrısı sızısıyla ne güzel işte

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Annen hic bahsetmiyor mu bunlardan sana?

0|0
    0|0
  • Polistik over olabilir. doktora git kistten kaynaklanıyordur büyük ihtimal. takıntı yapmışsın bundan da kurtul biran önce yoksa kafayı yersin :(

0|0
    0|0
  • Adet günleri stres hava değişikliği veya yediğin birşeye bağlı olarak gecikebilir ama çok sorun ediyorsAn git vi jinekologa ultrasonla baktır

0|0
    0|0
  • 10 günden bişey olmaz üşüttüğünden olabilir 9 ay olmayan arkadaşım vardı :)

0|0
    0|0
  • Mantıken hiç ilişkiye girmeden nasıl hamile olabilirsin.

0|0
    0|0
  • Stresten de olabiliyor

0|0
    0|0
  • Deniz mikrobu kaptiysan olabilir

0|0
    0|0
  • Ay uzulme yavrum dengesizlik olmustur dengeli hbeslennmemissindir uykusuzz kalmissinndir vvesaire benim arkadasim 6 ay olmmadi hammile degil ama :))

0|0
    0|0
Yükleniyor...