Göbekliler ve seks?

Cok merak ediyorum göbekliler kilolar nasıl birlikte oluyorlar?

0|0
540

En İyi Erkek Görüşü

• zor bir durum her iki tarafta kilolu ise, ama ben kilolu sayılmam fakat kilolu bir hatunum olmuştu, pozisyon sıkıntısı yaşadık kız tutturdu kucağıma oturacak ezildim resmen kızın altında tşaklarım da ezilmişti, ama en güzel pozisyon domaltma oluyor kilolu kızlar açısından da daha zevkli, klasik pozisyonda da biraz zorlanmıştım bacaklarını tam açamıyor veya havaya kaldır desen kaldıramıyor tam olarak içine girmesi köklemesi biraz zor olmuştu hatun altımdayken, tabi burada penis boyu 18,20 cm olsa belki sorun olmazdı ama benimki 15 cm ve hatuna yetmedi.

0|1
    1|0

En İyi Kız Görüşü

• herkeste göbek var ama bazılarınki bir tane daha onalrdan hastalıktır saygı duyarım da değişik olur heralde

0|1
    1|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 39

• kendin dene çok merak ediyosan

0|0
    0|0
  • Göbeğini kaldırır önce vajinasını aramaya başlarsın. Bulabilirsen şanslısın.

Bazı pozisyonlar uygulanamaz onun dışında sorun yoktur.

0|0
    1|0
  • sıkıntı olmuyor. hatta kilolu hatunla çok daha güzel oluyor tavsiyemdir unutmadan belirteyim zayıf hatunların yapamadığı birçok şeyi kilolu hatunlarla yapabilirsiniz bkz. titfuck)

0|0
    0|0
  • Bu mu takıldığınız konu?

0|0
    0|0
  • Umrumda değil açıkcası

0|0
    0|0
  • aslında olamıyorlar işte bizim saf turk kızları da hafif gobekli sever ama bilmez ki cinsellikte o gobekler iğrenç gozukur tiksindirir birde terlerse ıyyy :/ neysetahminim gobekli adam yatağa yatıyordur kadın ustunde tepiniyordur :D

0|0
    0|0
  • Oluyor ama pozisyon sayısı az. Çabuk yoruluyorum ama avantajı şu erken boşalma diye birşey yok ve indirmesi zor kalkani:!!😈😈😈

0|0
    0|0
  • Penis uzunsa sorun olmaz.

0|0
    0|0
  • şeyleriyle birlikte oluyorlar

0|0
    0|0
  • her vücut tipi kilo ve boy iiçin uygun ve farklı pozizyonlar var ;)

0|0
    0|0
  • İbrahim Tatlısesin şarkısında olduğu gibi şappey şappey sesleri gelir.
    Olay performans seks sadece tak fişi prize bitir işi değildir baayann

0|0
    0|0
  • Zor olur knk bence 😂

0|0
    0|0
  • Erkekte hafif göbek iyidir sekste

0|0
    0|0
  • Sorun olmuyoo.

0|0
    0|0
  • Gobegi kaldirip yavas yavas. Igrenc

0|0
    0|0
  • hangı taraf erkekmı bayanmı

0|0
    0|0
  • Çok aşırı bir göbek değilse sıkıntı olmuyor aksine kilolu erkeklerin daha geç boşalması bir avantaj ama kadının bacaklarının çok kalın olması veya kalçasının çok büyük olması sıkıntı oluyor

0|0
    0|0
  • Senin benim gibi bir fark yok :)

0|0
    0|0
  • Hahhha.. Bende merak ediyordum eig seçtiğin bütün hatlarıyla detaylandırmış olayı :D

0|0
    0|0
  • Onun verdiği haz bambaşka :D

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    19

Kızlar Ne Diyor 4

Yükleniyor...