Bakirlik ve bekarette ilk olma arzusu

Arkadaşlar bir erkek olarak benim evleneceğim insanın bakire olmasını isterim herkes bunu ister. Ama olmuyorsa olmuyordur. Nasiptir. Peki kadınlar da bunu istiyor mudur? Sevgilisinin ya da evleneceği kişinin ilk onunla olmasını ya da olmamışsa neden diye dert ediyor mudur? bizim hissettklerimizle aynı mıdır yani ?

0|0
5|4

En İyi Kız Görüşü

• evet bene ilki olmak isterim herşeyi birlikte öğrenelim birlikte yaşayalım,birbirimizin ilki olalım. öyle de oldu.

1|4
    2|0

Kızlar Ne Diyor 4

• ilki olmak isterim.kendime güvenim ne olursa olsun sorgularım öncekileri kafamda durduramam kendimi takarım yani

0|4
    0|1
  • evet bızde ınsan evladıyız ılk olmayı bızde ısterız ama erkekler cok fena yaa :(

2|4
    1|1
  • ilk olmak istemem, ki ilk ilişkiye girdiğiniz kişide uyum sağlamış olmanız da çok küçük bir ihtimal. Evlendikten sonra bu durum daha iyi anlaşılıyor. Tarafların libidoları uyuşmuyor, hoşlandıkları şeyler uyuşmuyor. Cinsel hayat zamanla sıfıra iniyor. Sonra ver elini olga ya da ver elini merve görünümlü okan.

1|2
    0|3
    • merve görünümlü okan nasıl ya :)) ilk olmak istemeyen kadın da farklıymış yahu :S

• sağlıklı evlilik için cinsel uyum da şart. Merve görünümlü okandan kastım; canım ben bugun mervelerde kalacağım cok korkmus tek basına yazıkk ta aslında gidilecek olan okandır :)

• size katıllmıyorum.

• ben erkeklerdeki bu bekaret tutkusunun daha önce deneyimi olmamış olsun duygusunun kıyaslanmak istemediklerinden kaynaklı olduğunu düşünüyorum .erkeğin ilk kadını olup olmamayı takıntı yapacak bir durum yok benim gözümde

2|0
    2|5

Erkekler Ne Diyor 4

• olmuyorsa demekki daha önce davranmış biri vardır.

0|0
    0|1
  • mazi bir tozdur üflersin gider... gecmısınle kıyaslamadıgın muddetce ruhun bozulmamıssa her ılıskıme basladıgımda bakır bır erkegımdır...

2|0
    1|0
  • Bazı kızlar tecrübeli olsun der sanki hiç bir yerde görmedik duymadık bilmiyoz sanıyorlar görünce bune dicez sanki ben daha çok güveniyorum kendime yeterki oda istesin

2|1
    1|0
  • Benim için olmuyorsa olmuyordur yok çünkü ben bakirim ve bakire olmasını istiyorum ve hakkım oldugunu düşünüyorum

2|2
    2|0
Yükleniyor...