Erkekler, ne sıklıkla ereksiyon durumunda oluyosunuz?

Erkekler gecen gun doktor atkadasima ereksiyon sorunuyla ilgili bir hasta gelmis hic ereksiyon olamiyomus bana arkadasim bu seyi anlattinda merak ettim internettende fazla bilgi edinemedim peki saygi deger erkek kardeslerim sizde ereksiyon durumu ne sıklıkla oluyor?

0|0
26

En İyi Erkek Görüşü

• Nerde güzel bir kız görsem hemen sertleşiyorum bende o anda deliler gibi sevişmek istiyorım. Böyle hastaneye muayene iççn gelen kızlArı görünce öyle canım istiyor ki

1|0
    0|0
    • Sen kimsin merak ettim yaa seni simdi gizliden ciksana

• Bende öperdim seni yalardım seni eemrdim bacaklarını

• Özelden yazısalım Önceki gibi.

Erkekler Ne Diyor 25

• Biyolojik pisikolojik veya fiziki bir problem olmadığı heran ereksiyon olabilir.
    Bir koku bir doku veya bir ses ya da görüntü bile ereksiyon edebilir bir erkeği.

0|0
    0|0
  • Bu her sabah veya ıkı üç güne olabilen bişey cinsel isteği olan bir kişide her sabah olur diyebilirim kendimden örnek vermek gerekir ise...

0|0
    0|0
  • Nerde güzel bir kız görsem hemen sertleşiyorum bende o anda deliler gibi sevişmek istiyorım. Böyle hastaneye muayene iççn gelen kızlArı görünce öyle canım istiyor ki

0|0
    0|0
    • Bendede noluyor biliyomusun? Boyle ben etek giydim zamanlar bacama bir erkek baktinda asiribtahrik oluyorum

• Bayanin bakmasi umrumda degil ama boyle yakisikli bir erkek baksa ve tahrik olsa bende onun tahrik oldunu gorsem bende tahrik olurum

• Genelde belli olmaması için dikkat ederim

• ıstenılen her sanıye olabılır

0|0
    0|0
  • bellı olmaz can ne zaman ısterse

0|0
    0|0
  • genelde 2 gunde bir olur ama istisnalari vardir: yazin bir sure 1 e gune inebiliyor sicaklardan dolayi. bir de seksi kizlar genelde yazin seksapelliklerini daha bir belirginlestirdiklerinden yazlari daha fazla olabiliyor.

0|0
    0|0
  • Çok sık oluyor en çok uyurken oluyor. Sabah kalkana kadar. Sonra gün içindede gördüğüm manzaralardan dolayı çok sık kalkar

0|0
    0|0
  • Savaşa gideceğim zaman 100 gr findik+antep fistikli cikolata ve son olarak birşey daha var ama formülünün şifresini kimseye vermem :D

0|0
    0|0
  • O günki haline göre değişir

0|0
    0|0
  • her gün en az 2 3 saat

0|0
    0|0
  • Erkeklerinki kadınlardan farklı biraz sayacı var zamanı gelince kalkıyor hergele

0|0
    0|0
  • Cok oluyor ergenleri gectim

0|0
    0|0
  • Mesela seks düşündüm hemen olurum

0|0
    0|0
  • Hahha cok Zor bir durumm o zaman benimkii en hafif seyde hazir olda bekler

0|0
    0|0
  • Ereksiyon durumu yaşa sağlıga psikolojik duruma göre değişiklik gösterebilir.

0|0
    0|0
  • eekekten erkege degisiyor malesef

0|0
    0|0
  • her erkekte farklıdır ve uyarıcılar ve uyarıcılara verilen tepkiler önemldir

0|0
    0|0
    • Kendilinden durduk yere olmazmi peki

• İnşallah

• Umarim beklediğini değer

• Günde 25 saat

0|0
    0|0
  • hazır kıta asker vur emrini bekliyor

0|0
    0|0
  • Her sabah olur o

0|0
    0|0
  • Zamana faktoru degil de o an uyarici bir sey var mi o daha onemli oluyor ereksiyon icin.

0|0
    0|0
  • sureklı

0|0
    0|0
  • peki ben aynı soruyu sana sorsam ne sıklıkla sulanma oluyo diye?

0|0
    0|0
    • Aklima consellik geldikce fazla miktarda oluyor

• günde 3-5 diyebilir miyiz

• Gün icinde sıkca olur

0|0
    0|0
    • Neden olur peki

• Kesinlikle hayir bayanim ben erkek degilim

• Çık gizliden

• kız osursa ona bile kalkıyo

0|0