Kızlık zarı kanaması hakkında deneyımlı bılgısı olan yardımcı olabılır mı? ?

nişanlımla ilişkiye girdik kendımı fazla sıktım ( aslında istemiyordum o an bırlıkte olmayı cünkü) yan tarafatan yırtılma var. 3 gündür kanama var ılk gün kırmızı ıkıncı gün kahverengı üçüncü günde siyah şeklinde geldi şimdi ise koyu sarı şeklınde akıntı var. bunlar normal mı daha sonrakı ılışkıde yıne kan gelme durumu söz konusu mu?

0|0
6|13

En İyi Erkek Görüşü

• seninkisi kızlık zarı kanı değil vajinal yırtık oluşmuş büyük ihtimalle.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• koyu sarı bitiyor ablamında yani bugün yarın bitecek

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Bu başka bir şey... Emin ol.

0|0
    0|0
  • İğrenç normal kızlık gitmiş işte

0|0
    1|0
  • Artık bakire değilsin

0|0
    1|0
  • Doktora gitsen tabiki daha sağlıklı sonuç alırsın. ilk yırtılma aşaması ile sonradan gelen kan tabiki uyuşmuyur. açık renkli gelen ilk kan oluşan yaranın iyileşme aşamasında demek ki kasılınca koyu kan akıyor.

0|0
    0|0
  • O nasıl bir durum ya.

0|0
    0|0
  • gökkuşağı gibi maşallah

1|0
    0|0
  • Yarın da artık damacana suyu gibi akar gider

0|0
    0|0
  • Enteresan..

Bak yeni şeyler öğrendik sayende. Sen bir doktora git

0|0
    0|0
  • Acil doktora git

0|0
    0|0
  • Doktora git

0|0
    0|0
  • fillemi nişanlandın

0|1
    0|0
  • kızlık zarı kanaması bir kaç damladan ibarettir sen bir jinekoloğa görün bence regl döneminle karıştırmayasın yani aynı zamana denk gelmesin

0|0
    0|0
    • yok regl dönemım ıkı hafta önceydi. ilişkiye girildi diye regl dönemınde düzensizlik oluşur mu?

• psikolojik etkisi olabilir ama sen yinede bir doktora görün miyom testi vs baktır

Kızlar Ne Diyor 5

• 3 gün kızlık zarından ötürü kanamaz

0|0
    0|0
  • Babana sor bakalım ne diycek?

0|0
    0|0
  • Evet benimde basima öyle bisey geldi. :( özelden yazarmisin

0|0
    0|0
    • Peki sen naaptin ozzel doktorami gittin normal hastaneye mi

• Bendede ayni oldu ilk gün kirmizi sonra koyu kahverengi. Galiba cok kastik kendimizi diye böyle oldu. Bide cok agrim vardi benim.

• doktora gıttım normalmış.

• o kadar kanın gelmeyeceğini tahmin etmen gerek yaşın doğruysa çok eksiğin var acilen bilgi topla netten kızlar öğrenmeli arkadaş bil de uygulamamak sana kalmış ama vajinal yırtık gibi bunu da anlarsın heralde vajina yı biliyo musun?

0|0
    0|0
    • vajınal yırtık bılmıyorum

• yani o bölgede içerde zedelenme yırtılma demek iç kısımlarda deri yok ya o yüzden daha hassas ve kan daha yoğun anladın mı? yırtılma denen şey bu yani kızlık da bu yüzden yırtılır misal deri yok

• normal değil doktora git

0|0
    0|0
Yükleniyor...