Günümüzün yeni versiyon genç kızları hakkında ne düşünüyosunuz? Sizcede çok sağlıksız değil mi?

15-16-17 yaşlarındaki kızlarımız, daha 15 yaşında olan bir kız bile 18 sevgili değiştirmiş bunların 8iyle yiyişme öpüşme elleşme olmuş.. 16 yaşındaki bir kızımız hocasıyla sanal seks yapıyor. Yeğenimin okulunda bir kızın cıplak ifşaları yayıldı. Bekaretini bozmamak icin anal yapanlari saymiyorum bile onlar çok daha aştı seviyeyi. Nereye gidiyo halimiz? 20+dan sonra evlenmedende yap evliyken yap banane diyebiliyor insan hatta artık normal karşılanabiliyor ama daha küçük genç kızlar yani. Ne kadar sağlıksız ilerisi için pişman verici bir durum ya siz ne düşünüyosunjz

0|0
10|12

En İyi Erkek Görüşü

• Kardeşim benim düşüncem önemli değil önemli olan ALLAH ne demiş :) Kur-anda Diyor ki Yunus Suresi 100 ( Hiç bir kişi ALLAH'ın izni olmadan inanamaz ve O, akıllarını kullanmayanları rezilliğe mahkum eder.)

Şimdi kardeşim ALLAH'ın ayetlerinden bir haber insanlar Şeytanın kulu , kölesi olmuş durumda :)

1|2
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• 15 yaşında kuzenim tatile gittikleri yerde barda hunharca iciyor kimsede sen çocuksun icki vermiyoruz demiyor benimle yasit cocuklarla takılıyor ve ailesiyle tatile gidiyor tek degil simdiki ailelerde gevsek simdiki nesil cok ama cok hızlı 19 yaşındayım ben hala dogru insanı bekliyorum o bu yaşta sevgili buldu ayrıldı bile

2|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Genç kızların ve genç erkeklerin (10-17 yaş) ellerinden tablet bilgisayar ve akıllı telefonlarını alırsanız bu söylediğiniz olayların yüzde doksanının önüne geçeceğinizi düşünüyorum. Üzücü durumlar ne desek bilemedim. Sevgiyle kalın

1|2
    0|0
  • demek ki korkutmak değil izah etmek lazımmış bir şeyleri.

1|1
    0|0
  • ne olacaktı iman olmayınca kalp ölüyor kalp ölünce ahlak kalmıyor. ondan sonra yok efendim nesil niye bozuldu. hepimizin suçu

0|2
    0|0
  • Yetiştirilme sorunları.

1|2
    0|0
  • ılerleyen zamanlarda artık evlılık dıye bısey kalmıcak ısteyen ıstedıgınle yasıyo zaten ve evlenıp ayrılmak moda oldu sonrası malum canın kımıı ısterse nasılsa yollar acık :D

0|2
    0|0
  • yeni türkiye

1|1
    0|0
  • bence ara versiyondan bin kat daha iyi.

0|0
    0|0
  • başını kapasalar yobaz olurlar...

0|0
    0|0
  • sonuna kadar haklısın , batılılaşıyoruz. artık filmlerde olduğu gibi erkek eve gelip misafir olacak kalacak kızın yanında

0|0
    0|0
  • haklısın

0|0
    0|0
  • bence isine bak

0|0
    1|2

Kızlar Ne Diyor 9

• Daha yirmibir yaşındayım bir tane sevgilim oldu ona da güvenmediğim için bırakmayı düşünüyorum ne cinselliği yahu :D gençler aşmış :D

1|1
    0|0
  • Oha. d kiz lisesinde gir gör ters etki yapmış olsa gerek babam sağolsun hem denetimini hic eksik tutmadi yas 18 bir sevgilim olupda gezmis değilim hem imkan hem istek yoktu ama tas değiliz sevdim hemde sayısız az ayran gönüllü yu sessiz içimde carkalamışımdır taa ki gerçek aşkı bulana kadar hani cocukalirmin babası olacak olandan :) #insallah

0|0
    0|0
  • nedenii aile terbiyesinin azalmasivei ve cocuklarla iyi ilgilenilmedigi icin oldugunu dusunuyorum

0|1
    0|0
  • Cok yanlis davranislar ama suc ailelerde cocuklarda degil ki baskiyla ayipla o yok bu yokla yaninda bagris cigrisla yanlisi dogru gosterip milletti elestirmekle cocuk yetistiriyorlar. Sorun ailede yani cocuklara ne denir ki boyle cocuklarin cogunun temel sebebi bunlar yanlis yetistirilme baskiyla yetistirilme. Cocugun temeli 0-6 yas arasinda atiliyor o arada nasil egitir yetistirirsen dogruyu nasil aktarirsan ilerde de oyle bir birey olur ergenlikde de ayni sekilde

0|0
    0|0
  • Sorunu kendimizde aramalıyız önce. O çocukları yetiştiren bizleriz.

0|0
    0|0
  • Çok haklısın vallahi

0|0
    0|0
  • Çocuk yetiştirmek çok zor

0|0
    0|0
  • Çok haklısın

0|0
    0|0
  • 15 yşındaki kzların yapmasına üzülüorm. 20 ve sonrası nrmal