Kapat

Orgazm oluyorum ama boşalmıyorum?

mastürbasyon yapıyorum orgazm yaşıyorum ama şu boşalma denilen şey sıvı falan gelmesiyse öyle birşey olmuyor sorun mu var bende? :(

0|0
1|20

En İyi Erkek Görüşü

• Kadında boşalmada sıvı gelmesi diye bir gereklilik yok. Islanma, squirt ve hatta içine boşalan erkeğin menilerinin dışarı akması olabilir filmlerde gördüğün ıslaklıklar ama erkek gibi fışkırarak dışarı akan bir şey olmayacak. orgazm oluyorsan şanslısın ve keyfini sür...

2|1
    0|0
    • teşekkürler

• Asıl EİG için teşekkürler benden...

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 19

• Yahu harbiden cahilsiniz ve bir o kadar da bilinçsiz. Kadın anatomisi ile erkeğin anatomisi farklıdır. Kadınlarda boşalma denilen olay yoktur bunun yerine orgazm vardır ki bu dışarı bir püskürtme şeklinde sıvı çıkacak anlamına gelmez. Bu sebeple bir kadın ardarda bir kaç defa orgazm yaşarken erkek orgazm sırasında bir boşalma yaşadığından ikinci bir sefer için bir süre beklemesi gerek.

Ha şu da vardır kadın orgazm yaradığı anda buna aşırı uyarılma ile devam ederse mesane boşalması oluşur ki bu halk dilinde işemek olarak bilinir. Erkekleri tiksindirmeyin kendinizden.

2|0
    0|0
    • Bilmemek ayp değil öğrenmemek ayıp bu şeklde aşağılaman hoş değil , bende araştırdım ama kızlarn kendileri boşalıyorz çok sıvı geliyor dedikleri içn kafam karştı... Kimseyi tiksindirmeye falan uğraştğm yok aslını öğrenmeye çalşyorum sadece..

• Sıvı gelmesini squirt ile karıştırıyorsun. squirt için daha çok orgazmın doruklarına ulaşman gerek.
    squirt olmadan da az bir sıvı ya da ıslanma tabir edeceğimiz durumla da orgazm olabilirsin.

0|0
    0|0
    • ıslanma oluyor tabi ama bazı kızlar yok fazla geliyor flan diyorlar abartıyorlar o zaman..

• klitoris orgazm evet bakireyim

• o halde squirt tarzı boşalmayı düşünme bile.. aşırı haz alman gerek.

• orgazm boşalması gözle görülmeyebilir, ıslaklık zevk almakla alakalı bir durumdur ve kişiden kişiye farklılık gösterebilir.

0|0
    0|0
  • Orgazm oluyosan sorun ne anlamadim.

1|0
    0|0
  • boşalacak erkek lazım

0|0
    0|0
  • Boşalma olmaz zaten erkekteki gibi.. Amaç orgazmdır zaten

0|0
    0|1
  • kadınlar erkekler gibi sıvı cıkarark bosalmazlar...
    vajinal salgılar kasılmalarla beraber dısarı süzülebilir ama illa her kadın sıvı cıkartacak diye birsey yok

0|0
    0|0
  • maalesef her kadın boşalamıyor. genelde mast başladığında zevke geldiğinde ıslanıyorsun onunla yetiniyorsun. sen erkekler gibi boşalmaktan bahsediyosan maalesef onu her kadın yapamıyor

0|0
    0|0
  • Vücudunu uyaran belki yöntemler vrdır. Vajinal orgazım olamıyor olabilirmisin acaba? anal denedim mi hiç?

0|0
    0|0
    • oha ne vajinali ne analı la klitoris uyarıyorum ben..

• sıvı gelecek diye bişey yok o zmn. Gevişyosan sıkıntı yok.

• sürekli yapıyorsan olması zor..

0|0
    0|0
  • sana pipi lazım o zaman gör bak nasıl hissediyorsun herşeyi

0|0
    0|0
  • Kizlarda sivi gelmesi olayi disariya cok. nadiren gorulur vajina ici eraksiyon yasanir kasilmalar ve icte sicaklikla hissedikir

0|0
    0|0
  • boşalmadan orgazm olan tek canlı

0|0
    0|0
  • Hayır. zevk aliyormusun

0|0
    0|0
    • alıyorum orgazm ne demek biliyorum yaşadğm şey orgazm ama gözle görülür bir sıvı yok

• 1 kaç damla olur zaten kafana takma :)

• zevk alıyosan sorun yok masta devam

0|0
    0|0
  • ordan aşırı sıvı gelmez sadece ıslaklık olur

0|0
    0|0
  • ^'mastürbasyon ^' insan zihnini köreltiyor. evlenin artık.

0|0
    0|0
  • kızlarda cok az gelır dıye bılıyorm oda mı yok?

0|0
    0|0
  • seni azdırıp heyecandırmak gerek sonrasında bak neler oluyor :)

0|0
    0|0
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 1

• Her kadın da boşalma yaşanmazmis daha geçen gün okumuştum araştır sende korkacak bir durum değil ama için rahat etmezse doktora görün

0|0
    0|0
    • orgazma boşalma diyenler var ama orgazm oluyorum kafam karıştı iyice bu kadnlardan sıvı geliyor mu gelmiyor mu? :/

• bosalmayi rahatlamak anlaminda mecazi anlaminda kullaniyorlardir

• sinirkenince falan derlerya elim ayagim bosaldi. onun gibi bir anlami var iste. her kizda squirt denen fiskirarak bosalma olmuyor. ama olursa erkek. icinde super oluyor. erkekte partnerinin zevke geldigini bosaldigini daha rahat anliyor. vayyy be kizi ne hale getirdim diye ego tavan yapiyor.

Yükleniyor...