Bakir ya da bakire olmadığınızı ailenizden bilen var mı?

Bakır ya da bakire olmadığınızı ilişkiye girdiğinizi ailenizden bilen var mı ? Sır gibi saklıyor musunuz ?

Güncellemeler:
evlenmeden vermeyiniz lütfen kızlar , ailenizin bilmesine gerek kalmaz :D , olmayanlara bir şey yok , olanlar artık kendileri kadaerlerini çizecek , sıkıntılı süreçler işte ... erkekelri hiç söylemiyorum onlarda sorun yok zaten... NASILSA BAKİRE KIZ BULURAR EVLENİNCE...

0|0
8|11

En İyi Kız Görüşü

• Söylemiyorum ama evlilik öncesi ilişkiye karşı olmadığımı biliyor.Hissediyor zaten 2 yıllık beraberliğim var.Ankara'da falan kalmıştık sevgilimle.Yani biliyordur artık söylememe gerek kalmadı.

0|0
    0|0
    • İns evlenirsin sıkıntı olmasın :))

• :D anlıyorum arkadaşta öyle olmuştu evlendiler .. sende kaçırma oğlanı :D

• :D

Erkekler Ne Diyor 11

• şu karikatür geliyor aklıma

link

0|1
    0|0
  • malesef teyzeme yakalandım bı keresınde sagolsun butun sulale duydu agzında bakla ıslanmıyor kadının

0|2
    0|0
  • boşandığım karım biliyordu başka kimseye diyemedim

1|1
    0|0
  • hiç konuşmadım ama biliyolardır sanırım, hatta bir gün anneme bu gece eve gelmicem dedim arkadaslarımda kalıcam dedim annemde oğlum gecelik çok pahalıdır bütün gece kalma dedi :DD

0|0
    0|1
  • he yapar yapmaz soyluyor kızlarda analarına babalarına onlarda kızlarına kırmızı kurdela takıyorlar afern kızım dıyorlar

1|0
    0|0
  • Çok büyük sırrımdır o benim :) :)

0|0
    0|0
  • Ailem bilmez neden söleyim gidip anneme ben seviştim dicek değilim ya :)

1|0
    0|0
  • Her gün ilişkiye girsem bile anlamazlar..Çok iyi saman altından su yürütürüm..

0|1
    0|0
  • ailemle bunu mu konuşçam

0|0
    0|0
  • kızlar sır gb saklar :)

0|0
    0|0
  • bizim bütün aile biliyor hatta akrabalara bizim çocuk milli oldu diye telefon bile ettiler milli olduğum kişi ise eve gelen misafir kızın halası :D banyoda ellerini yıkarken oracıkta işini bitirirken yakaladılar :)

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 7

• nasıl sölicenki

-baba dün biriyle yattım allah seni inandırsın süperdi

aferim kızım aferim

dicek bir kültürde olmadıgımızdandaha çok

-nerde benim tüfeyim lannnnnnn

nasıl söylenir ki hele bir de bayansan dimi

3|3
    0|0
    • Var söyleyenler inanç meselesi biraz

• Sır gibi saklıyorum.

2|2
    0|0
  • herşeyimle ilgililer alakadarkar her haltımı biliyorlar bi o eksik kaldı pehh. Ailelerin ilgileneceği daha önemli şeyler var.

1|0
    0|2
  • Saklamak doğru olmayabilir ama başka çare yoktur belki yine de hiç olmasa daha iyi...

1|0
    0|0
  • ailenin bilip bilmemesi gereksiz hatta facia olabilir. ha bakireyim o ayrı ama aileye böyle şeyler denmez ona dikkat edilmeli

1|0
    0|0
  • anneme söyledim

1|1
    2|1
  • sır gb saklıorummm

2|2
    0|0
Yükleniyor...