Hamile kadınlar ilişkiye girebilir mi?

Merakımdan soruyorum. Hakaret edecekler yorum yazmasın. Zararlı mıdır hamileyken ilişkiye girmek?

• Girebilir
    29% (6)50% (12)40% (18)Oy Ver
  • Giremez
    14% (3)17% (4)16% (7)Oy Ver
  • Girebilir ama hamileliğin bir evresine kadar. Sonrasında giremez!
    57% (12)33% (8)44% (20)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

• C diyip cekiliyorum.

0|0
    0|0
    • peki o süre ne kadar? 9 ay 10 gün sonra bebeğin doğduğunu düşünürsek eğer?

• peki bu aydınlatıcı oldu teşekkür ederim :))

Kızlar Ne Diyor 3

• Girebilir ama ilkten bir doktora görünmesi gerekir ve belli pozisyonlar vardır internetten bakarsan bulabilirsin

0|1
    0|0
    • evet baktım. ve dediğini buldum ama hangi pozisyonlar olduğunu bulamadım. bilgin var mı o pozisyonlar hakkında?

• Var merakimdan bakmıştım bende genelde kadının üstte olduğu pozisyonlar tercih edilirmiş ya bulabilirsiniz internetten

• peki teşekkür ederim :)

• Giremez, aç oku internetten.

0|0
    0|1
  • C diye biliyorum ben

0|0
    0|0
    • 9 aylık sürede kay aydan sonra giremez?

Erkekler Ne Diyor 4

• girebilirler ama tehlikeli...

0|0
    0|0
  • Giremez

0|0
    0|0
    • hiçbir zaman mı? 9 aylık süre boyunca?

• evet Bu durum bebeğin gelişimine ya da seviyesine bağlı değildir. Hatta bir çok uzman geciken doğumlarda doğumun gerçekleşmesi için cinsel ilişki önerirler. Çünkü ilişki esnasında salgılanan maddeler, doğumun hızlanmasına yardımcı olabilir. Burada dikkat edilmesi gereken, erken doğumda değil gecikmiş olan bir doğumda bu tavsiyeye uyulmasıdır.

• hm peki. teşekkür ederim

• Başında ve sonunda tehlikeli evreler var. Onun haricinde doktor zaten mümkün olup olmadığını söyler. Genelde girilebilir.

0|0
    0|0
  • C dedm.

0|0
    0|0
Yükleniyor...