Uzakdoğulu ya da Afrikalı biriyle ilişki yaşayanlar oldu mu?

ya da böyle farklı ırklardan olan insanlarla ilişki yaşamayı merak ediyormusunuz? ilişkiden kastım cinsellik olarak algılanmasın sadece. sevgili ve ya eş tarzında ciddi bir ilişki..

0|0
3|13

En İyi Erkek Görüşü

• efet benım oldu cok kokuyorlar salca gıbı bırde uzak dogulular temızlıgıne dıkakat etmıyor

0|0
    0|0
    • senin oldu derken? nereliydi?

• gulmee anlatsam uzak doguya gıtmezsın dusunmezsn bıle neden onlar yasıyor hala dersın :D

• valla videolarda çok tuaf şeyler izlemiştim bilirsin yemek kültürü konusunda.uzakdoğulularn.. ama ne yalan söyliim merak etmiyor da değlm oralara gitmeyii.. sanal ortamdan karşlaştığm kadarıyla erkekleri daha cana yakın kadınları biraz soğukk nedense.. neyse işte tanımaya değerr ne kadar yadırgansa da farklı kültürler filan..

Erkekler Ne Diyor 12

• Seni mutlu ediyorsa, ahlaklı, dürüst, adam gibi adamsa, aranızda sevgi bir yana saygı da varsa, ırkın, dinin, dilin hiçbir önemi yoktur. Ancak şunu da göz ardı etmemek gerekir, farklı kültürler farklı değer yargıları içerir, şu an anlaşıyor olduğunuz konularda ileride anlaşamayabilirsiniz. Bu sebeple karşındaki insanı tanımak için uzun bir süreye ihtiyacın olacaktır.

0|0
    0|0
  • her memleketten ırktan olabilir yeter ki anlaşabilelim

0|0
    0|0
  • japon olsaydı fena olmazdı, dar derler meraktan hep :D

0|0
    0|0
  • bir kez afika kökenli bir bayani beyenmiştim:) geri kalan beğendiklerim hep açik tenli sarişinlar

0|0
    0|0
  • merak etmişimdir istemişimdir de olmadı

0|0
    0|0
  • selam ben kongodan jambu jambu cok guzel yerel dans yaparim taliplerimi bekliyorum

0|0
    0|0
  • Bir rusla sevgili olmak isterdim ^^

0|0
    0|0
  • ya sana soyleyencek coks ey var ama hayat bu gonulun kıme kayacagını bılemezsın

0|0
    0|0
  • hep japon kadınları , kızları ilgimi çekmiştir

0|0
    0|0
  • eski sevgilim nikaraguylıydı babası kongolu anası pakistanlı karışık bişeydi zilli

0|0
    0|1
  • nedir bu kızlardaki afrikalı merakı.erkeklerin rus kızı istemesine misillememi :D

0|0
    0|0
    • yok öyle erkeklern rus kızı takıntısı gibi bişey yok.. o takıntı genelde ispanyol ya da iskandinav erkeklerine karşı vardır türk kızlarında :D özellikle İskandinav (haliyle :D)

• Güney Koreli Kızlara Hayranım,Keşke biri Karşıma Çıksa :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• İngiliz erkek arkadaşım oldu uzun zaman 'da sürdü Ne boyun uzadı Nede kısaldı... Merak edilecek birşey değil...

0|0
    0|0
  • zenci bir sevgilim olmuştu

1|0
    0|0
  • evet oldu azeriydi :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...