Kapat

Zayıflarsam penisim uzar mı?

Zayıflarsam penisim uzar mı? 97 kiloyum ve penisim 11 cm. Çok çabuk geliyorum belki zayıflarsam bundanda kurtulabilirim. Ama bazıları zayıflayınca uzar diyo bazıları da hayır uzamaz diyor. Bu konuda bilgisi olan var mı?

0|0
5|9

En İyi Erkek Görüşü

• Eğer göbek kısmında çok yağ varsa ya da penisinin dininin etrafında yağ tabakası varsa zayıflayinca uzar hatta bunu penisinin dibindeki yağ tabakasina bastırarakta görebilirsin yağdan dolayi yağın altında kalan kısım kısa gibi görünmesine neden olur

2|2
    0|0
    • Ama temelde uzamaz sadece yağın altında kalan kısım ortaya çıkar bu da yaklaşık 3-4 cm fark ettirir

• Evet doğru cevap. O bölgedeki yağ tabakasını atamazsan da , ameliyat olabilirsiniz. Gömülü penis operasyonu.

• gün geçmiyor ki ksden yeni bir şey öğrenmeyeyim ahsghashdga

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 5

• Diyenler haklı. Çünkü kasık yağların var. Bunların erimesi gerekiyor.

0|2
    0|1
  • Kasık yağların giderse ortaya çıkar o kadar uzama bekleme bence

0|0
    0|0
  • Uzamaz.
    Kaynak: Neyse.

0|1
    0|0
  • kiloyu penisin almıyor?

0|0
    0|0
  • bir zayıfla dene şansını :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Uzamaz.

0|0
    0|0
  • ülkede 44 günde neredeyse 60 şehit var sen penis derdindesin.. penisin kopsun.. cinselliği bırakında farkındalık yaratın az

0|0
    0|0
  • Agac toprak ustune cıkar

0|0
    0|0
  • kılo verırısen kasıktakı yağlanmadan dolayı 2-3 cm daha uzun gozukur. yineden cok kucuk bır rakam.

0|0
    0|0
  • uzama olmayabilir. ancak çabuk gelmeyi düzenli nefes alıp vererek geçiktirebilirsin.

0|0
    0|0
  • gobegin etkisi buyuk penise en fazla 2-3 santim farkeder benim bildigim kadariyla

0|0
    0|0
  • Hayır uzamayacak 😄

0|0
    0|0
  • alakası yok

0|0
    0|0
Yükleniyor...