Tatilde Yunan adası Mykonos nasıl olur?

arkadaslar yunanistan mykonos adası hakkında bilgisi olan var mı 2013 agustos ayında 5 günlğne gitmeyi düşünüyorum... Bu arada gay barlaryla ünlü orada ne işin var gibi gereksiz cevaplar vermeyin ona bakarsanz turkiye de kıro abazalaryla kazıkcı esnafı ile ünlü... Gay felan degilim buarada! ciddi cevaplar gelirse mutlu olurum tesekkurler simdiden..

Güncellemeler:
Coooookkkk degerli arkadaslarım MYKONOS veya SANTORINI arasnda bi seçim yapıorum... Santorini nerden baksan konaklama da artı 100 tl fazla günlük... Santorini tercihini sunan arkadaslara ayrica tesekkur... Bi maliyet cikarip size sunmaya calisacagim bilgi topluyorum... ;))

0|0
9|24

En İyi Erkek Görüşü

• Mykonos çok güzel di lakin ne zaman görmemiş abaza insanlar topluluğu da oraya gelmeye başladı çok bozuldu. Konaklamaya gelince çok güzel yerler var ama illa ki sahilin dibinde olsun istersen biraz pahalı aynı Antalya Kaleiçin 'deki butik oteller gibi. Fakat biraz daha içeride daha doğrusu otantik pazar denilen yerin biraz üstünde güzel oteller var daha iyi olabilir. Ayrıca yemek içme pahalı fakat bunun sebebi de işte o görgüsüz insanlar topluluğu. Sana tavsiyem mutlaka Mykonos 'a git ama önceliğini Santorini de kullan. Bence ilk yurtdışı gezinde hayal kırıklığına uğrama.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• kesinlikle gitmelisin benim de tatil planlarım arasında giden arkadaslarımın hepsi memnun kaldı

0|1
    0|1
    • Eger kesin karar verirsen irtibatta olalim. .. Hangi otel ve ulasm vs biogi aksi ltfen ok.

• bizzat gittim gördüm beğendim. yunan adalarının hemen hemen hepsi harika..

0|1
    0|1
    • Ada ismi ve dusuncelerini paylasrsan seevinirim... Oncelikle nelere dikkat edelim vss

• fiyatlar nasıl bacı gardaş... pardon fiyatlar nasıl hanfendüüü

• mikonos adası güzel.ben kuşadasından gittim oarada birçok acente çok uygun fiyatlara turlar yapıyor.adasına göre gün sayısına göre fiyatlar değişiyor.e vize de yok zaten.samos da güzel kuşadasına yakın ve kuşadasından gemi seferi de var.rodos girit görülmeli..turlarda da genel olarak santorini pire patmos rodos mikonos adaları olur..onun dışında alışveriş çok pahalı.

• Git tabi şahane olur ...

0|0
    0|0
  • ben bu yaz gittim mykonosa, bayıldım, geri dönmek istemedim ordan, santoriniyide tavsiye ederim

0|1
    0|1
    • Kiro var mı kıro onemli olan o :(

• yok ya ne kırosu, yunanıstandasın sonuçta, fiyatlar kalma yerleri olarak mı yemek olarak mı? yani biraz şişirilmiş bir yer mykonos aslında, evet güzel, şirin ama çok özelliği yok, kesinlikle santorini çok daha güzel ordan

• Santorini. ..

• Kiskanirim ben ama :((

0|1
    0|1
    • Ilk yurdisi tatilim olacak bi yakin arkadasmi da kandrabilirsem inatcidr biraz daha da ii olur bajalim :p

• :))) gelsende bi skntı olursa en azndan biz oradayz :)

• Gercekten cok kıskandım ha .. Yazık degil mı bana şimdi

• Güzel olur,bende Santorini istiyorum.

0|1
    0|1
    • Arastryorum bakim nasl bi yer orasi da?

• Gelebilecek arkadaslar birlikte gidelim grup indirimi adaya ayak basnca uzaklasrz :))) bi durum olursada apachi gibi toplanirz yardm ederz birbirimze. .. :D

• Yok, Antalya yapacağım bu yıl...

• Çıplak olur...Özgür ortam :)

0|0
    0|1
    • Millet olurda biz olabilir miyiz :)

• Cidden ne garip demi odada sevgilinle malum ortamdasn ama nitekim bi utangaclik bi gostermemezlik. ..

• Her neyse...Kültür meselesi işte...

• çok güzel olur

0|0
    0|0
  • aman göte dikkat :D

0|2
    0|1
    • Argo erkege de yakismazda sen sorsaydn bu soruyu ben bu yaziyi yazamazdm utanrdim. Gizli olmak cesaret veriyorsa sevisirkende kafana kese kagidi takabilirsin mesela! !

Erkekler Ne Diyor 23

• türk tatil yerleri hakkındaki tespitlerine katılıyorum.

0|1
    0|0
  • giden arkadaşlar çok övdü

ben de merak ediyorum, gidersen nasıl olduğunu burda paylaş

0|1
    0|0
    • Kesinlikle zaten bu forumu bu yuzden seviyorum guzel paylasmlari var okunmaya deger...

• ya ben de gittim geçen yaz gittim :)) git git belki bu sene odessa 'dan sonra ben de mykonos yapıcam. :)

0|1
    0|0
  • dünyada sekse en düşkün insanların bulunduğu yerlerden biri. asla ama asla kız arkadaşla gidilmeyecek bir yerdir.

0|1
    0|0
  • adayı duymamıştım şimiye kadar. gay barlarıyla ünlüymüş demek. neyse adalar yazın güzel olur her şekilde. git gez gör derim. gay barlarınada gitmeni öneririm. kadınlardan duymadığın iltifatlar duyarsın egonu sadece konuşarak tavana vurdururlar.

0|0
    0|0
    • Cehenneme yakin bize uzak olsun kanka. ... Tanrı dişiyi yaratmş bi kere alternatif aramak gereksiz... :)

• Duzen kuruyoruz abi yatak dosek catr gidicez bide syle defneden kamelya yaptrcaz. .. :))

• karavan abi en iyisi. alıcam bi tane valla her sene 1 ay gezicem. 1 gittiğim yere 1 daha gitmicem :D düzen diyenide vurucam yol üstünde gömücem :D :D

• Ne gerek var türkiyede o kadar gezilcek yer varken ? Turistler akın akın ülkemize çeşitli güzelliklerinden geliyorken biz o güzelliklere sırt çevirip başka şeyler arayışındayız.Bu söylediğim direkt olarak seni kapsamıyor yanlış anlama

0|1
    0|0
    • Bizim heryerde abaza var. .. Aynı kefede gibi hissediyorum. Bide onlar yuzunden karsi cinsin ya kici kalkik yada biz yanina gidip konusamioruz... Bu iliski olarak.. Kulturel olarak ise esnaf serefsiz yerli turisti kaziklior yabanci gelsin dye.. Bu memlekette guuzellik olsa ne yazar..

• Guneydogudan akin akin hemde. ...

• Git yunanlılara para yedir o zaman ...

• HAcı bizde gidecektike vize 350 tl ya ben amerikaya vizeyi 300tl ye aldım bunlar manyak :D

0|0
    0|0
  • oteller berbat. ılgı alaka sıfır. malum yunanıstan batıyo adamlar aç

0|0
    0|0
    • Hakli olabilirsin ama para istemeye degil harcamaya gidioruz vardr elbet bir ilgilenen.

• ben daha 4-5 ay once oradaydım. hıc tavsıye etımıyorum . gecen sene sorsan daha farklı konusurdum . cunku begendıgım ıcın tekrar gıtmıstım*cok degısmıs

• çok heveslenme bahsedildiği kadar çıplak yok ayrıca damsız gidiyorsan sap gibi kalırsın orada =)

0|0
    0|0
  • gay adası diyorlar oraya :))

0|1
    0|1
  • Rahatligi seviyorsan git ben gittim ille ciplak olmana gerek yok ad

Slinda ciftler icin daha ideal nedenini gidenler bilir

0|0
    0|0
  • orda çıplak geziyorlar diye duydum ing hocam gitmişti gezmeye anlatmıştı :D gay doluymuş ve çıplaklarmış :D

0|0
    0|0
  • Gayleriyle meşhur diye duyduydum...sıkıntı yapmasın bünyede.

0|0
    0|1
  • Zante adasına gideceksin gay değilsen..

0|0
    0|0
  • tatil geldi geçti, bu soru halen ilk başta ya.. valla ayar oldum yunan adalarına hiç yoktan..

0|0
    0|0
  • bomba olur hocam ne olacak

0|0
    0|0
  • gitmek kısmet olmadı ama en kısa zamanda gitmek isterim :)

0|0
    0|0
  • orası hakkında hiç iyi şeyler duymadım...

0|0
    0|0
  • orda da heryer türk kardeş .)

0|0
    0|0
  • süüüpper bir yer herkesin gitmesi gerekk

0|0
    0|1
    • Gittiysen bikac bilgi vrrirmisin dikkat etmemiz gereken ne gibi durumlar var..pahali oldugunu biliorum.

• Gay barların alası Türkiye'de ama gizli kapaklı...

0|0
    0|0
  • Gezdim gordum geldim, gelmek istemesem de, cok guzel bi yer gitmelisin.

0|0
    0|0
  • Bu yaz tatilimin bir kısmını mykonos da geçirdim geçe hayatı süper kaliteyi soruyorsan düşük yunanların neden battığı ortada ama amacın eğlenmek ve sex se doğru adres :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...