Acaba zevk suyundan hamile kalır mıyım ?

Erkek arkadaşımla cinsel ilişkiye girdiğimde vajinamın içine boşalmadan hemen önce geri çekiliyor ama vajinam ondan gelen zevk suyu sebebiyle ıslanıyor.. zevk suyuyla hamile kalmak mümkün müdür bu konuda gerçek bilgisi olan var mıdır ?

0|0
3|16

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 15

• Zevk suyunda az da olsa sperm olabiliyor.Yumurtlama döneminde ise risk olabilir .

0|0
    0|0
  • Evet mümkündür. Çünkü zevk suyu sperm kanallarından geçerek çıkan bir sudur. Hamile bırakma özelliği yoktur fakat yapılan deneylerde çok küçük miktarlarda da olsa içerisinde sperme rastlanmıştır.

O yüzden doğum kontrol yöntemleri açıklanırken geriye çekilme yöntemi aslında bir doğum kontrol yöntemi değildir diye bir uyarı yapılır.

0|0
    0|1
  • çocugun adını düşündünüz mü?

0|1
    2|2
  • ERKEKLERDE ZEVK SUYU DİYE ADLANDIRDIĞINIZ SANIRIM MEZİ ÖN SIVISI. MEZİ VAJİNAYI ISLATACAK KADAR ÇOK GELMEZ. BİR İKİ DAMLA ANCAK GELİR. O ISLAKLIK SENDEN GELEN KLOJEN SIVISI. MEZİ İÇERİSİNDE DE SPERM OLUR. HAMİLE KALMA İHTİMALİ VAR

0|0
    0|3
  • Zevk suyunun içerisinde yumurtanı dölleyecek hücreler bulunabilir bu yüzden sakıncalıdır arada çıkarıp ucunu silmek lazım ;) Saygılar

0|0
    0|1
  • 3üz olur

0|0
    1|2
  • zevk suyunda mutlaka sprem olacak diye birşey yoktur. ancak duruma göre bulundugu kesin ve nettir.

0|0
    0|0
  • zevk suyu içinde canlı spermler olabilir

en zor ve güvensiz korunma yöntemidir boşalırken çekilmek

1|0
    0|1
  • cok düşük ihtimal sıfıra yakın rahat ol

0|0
    0|0
  • genelde boşalmaya gerek yoktur, kızlar kendi zevk sular ile kendi kendine hamile kalabilirler,

0|0
    1|2
  • Elbette mümkündür.. vajina dudaklarından içeri sızma yaptıysa..

0|0
    0|0
  • bunu anlamıs olmana hayran kaldım dogrusu

0|0
    0|2
  • haydar dümene biri sormutu hatırlıyorum o da şey demişti zevk uyunun içinde canlı spermelr olablir ama itimal çok çok azdır. yani bebek yapmak isteyen çiftler bile defalarca kez ilşkiye girer içine boşalır ama hemen ilk boşalmada olmaz çocuk. 2-2,5 ayı alır bazen... yani ihitmal var ama çok çok az

0|0
    0|1
  • kesin hamilesin

0|0
    1|2
  • geçen cappy ananas suyu içen bir arkadaş hamile kalmıştı mesela.

0|1
    1|2

Kızlar Ne Diyor 3

• zevk suyunda da sperm bulunabilir evet risk var..

3|2
    0|0
  • 1|0
    0|1
  • şimdi bendede o korku var sadece sürtünme oldu ve boşalacağı zaman geri çekildi ama vajinamda bir ıslaklık hissettim benim sıvım mı onun mu bilmiyorum korkuyorum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...