Kızlık zarimin zarar gorup gormedigine baktirmak istiyorum?

Arkadaşlar bunun için kadın doğuma mi yoksa jinekologa mi gitmem lazim? Gerekirse raporunu da almam lazim.

0|0
7|28

En İyi Erkek Görüşü

• jinekolog sana bu raporu verebilir

0|0
    0|0
    • 2 kisi de kadin dogum demis :/

• dua et de bir şey olmamış olsun

• olmamıştır bence cok baskı olmadıysa

En İyi Kız Görüşü

• Devlet hastaneleri hiç bir şekilde muayene etmez bu konuda özele gitmen gerek.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 27

• Kadın doğumla jinekolog aynı zaten. Oraya gitmen gerekli. Rapor farklı bir durum ama.

0|0
    0|0
  • İkisi Aynı.

0|0
    0|0
  • ikisi de bakar

0|0
    0|0
  • Her ne için istiyorsun bilmiyorum ama seninle kızlık zarın için evlenecek ya da arkadaş olacak biri varsa onun zekasından şüphe ediyorum ve sana ondan fayda gelmez diyorum.

0|0
    0|0
  • Aynı branş. Özel muayenehaneleri tercih etmende yarar var.

0|0
    0|0
  • telefonu mesaj atarım sekreterden randevu al bakalım. Kadın Doğumda bakar Jinekolog da. Niçin rapor istiyorsun neyi ispatlayacaksın.

0|0
    0|0
    • Sevgilim. vardi bana iftira atiyor ayrildik herkesle yattigimi söylüyor onu

• söylediklerimi umursamıyor musun

• Umursuyorum ama doktor kim

• Hanimefendi devlet hastanesi keyfi kontrol yapmiyor özel bir hastanenin kadn doğ pol. gitmeniz gerekir

0|0
    0|0
  • rapor için hukuki işlem şart ama rapor istemezsen KDU (Kadın Doğum Uzmanı) sana yardımcı olur.

0|0
    0|0
  • Bence iftira atan kişiyi polise şikayet et fazlasıyla başı yanıcaktır emin olabilirsin.

0|0
    0|0
  • jinekologa gitmeniz gerekir.

0|0
    0|0
  • yapıyonuz yapıyonuz sonra hamile mi kaldım, yırtıldı mı, patladımı. :D :D :D
    sabır sabırrrrrrr...

1|0
    1|0
    • Amaaan bana ne ben gidiyim icim rahat etsin de onla doktordan sonra hesaplasiriz bakalim doktordan sonra ne diyebilecek

• hayırlısı ;)

• jinekolog git

0|0
    0|0
  • Jinekolog

0|0
    0|0
  • İzmirdeysen gel ben bakarım
    Olmazsa jimekolog

0|0
    0|0
  • ikiside olur

0|0
    0|0
  • Kulak Burun Boğaza gitmen lazım

0|0
    0|0
  • parmağını sok kan gelmezse bakire değilsin

0|0
    0|0
  • Gel hastaneye baktiralim

0|0
    0|0
  • Masorlerde bakiyor tabi orayabgideceksin 😆😆😆

0|0
    0|0
  • yardımcı olabilirimmm

0|0
    0|0
  • Jinekolog

0|0
    0|0
  • Ne oldu da suphelisin

0|0
    0|0
  • jinekolog

0|0
    0|0
  • Neden kandırmak istiyorsunuz biz erkekleri, zar diktiriyorsunuz anlamıyorum. Jinekoloğa gideceksin, onun diğer adı ise jinekologdur. Seni isteyen böyle kabul etsin, neyin eksik bizim namuslu insanlarımızdan. Sen de insansın.

0|0
    2|0
    • Ben namussuz mu oluyorum simdi ne amacla gitmek istedigimi nerden biliyorsun da bos bos konusuyorsun geri zekali

• Hala bekliyorum özür.

• Kızlık zarı %10 da olsa başka nedenlerle de zarar görebilir yırtılabilir ama siz ilişkiye girmediyseniz bir sürtünme de olmadıysa mutlaka zarınız sağlamdır, haklısınız.

• kadındoğum uzmanı ile jinekolog aynıdır.

0|0
    0|0
  • ben bakarım gerek yok

0|0
    0|0
  • tecavüz vakası mı?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• tramer sorgusu yap

0|0
    0|0
  • Özele git kadın doğuma.

0|0
    0|0
  • sen bilmiyor musun yani bozulup bozulmadığını neden gidiyorsun ki merak ettim

0|0
    0|0
  • jinekologla kaın dogum aynı sey zarar gorse zaten ora olmaz kan geldıyse bılemem ama ac bak aynadan

0|0
    0|0
  • Ben de dusmustum bir kere oradan kan geldi devlet hastanesi bakmadi adli tıp falan diye hikayeye basladi hem kayitlara geciyor hersey. Bence ozelde görün. Jinekologla kadin dogumcunun farkini bir akilli aciklasin bana komik yaa. Ozele git kayıt filan yapmiyorlar baska isim altinda git hatta. Para bul git. Iki dk bile surmuyor acip bakiyo sadece

0|0
    0|0
    • Ozel hastane degil de tip merkezi varmis 20 liraya bakiyorlarmis falan onu netede bulabilirim

• Bekaret kontrolun kayit altina alinmasin istiyorsan ozele git dedim. Hastane degil ozel muayenehane

• Eee o zaman zor bulurum ogrenciyim de pek bilmiyorum istanbulu neyse bakicam artik tamam cok sağol

• kadın doğuma gidiyorsun o rapor yazar zaten

0|0
    0|0
    • Biri de jinekolog demis hangisi :/

Yükleniyor...