Vajinadan öksrükle kan gelmesi?

Sevgilmle öpstk brazcik surtunme oldu ama ic camasmrlarmiz bile cikmadi hic aradan bir saat gecti lavobaya gttim öksurdum öksurmemle akintiyla brlkte cok cok az kan geldi neden olmustur ya

0|0
8|14

En İyi Erkek Görüşü

• Adetin yeni bitti ise ondan dolayı rahim içerisinde ölü yumurtalar zamanla idrarla dışarı çıkar muhtemel bundan dolayı olmuştur birde sürtünme Den dolayı olmuş olabilir tabi baskı uyguladı ise ondan dolayı olmuştur daire çizerek mi sürtünme oldu nasıl detaylı anlatirsan

1|0
    0|0
    • Norml git gel gbiydi baski uyguladgi icn olablirmi kizlik zarina ihtimal bile vermedm ama oyke bsey olablirmi

• Sen İç çamaşır ile kaldın erkek arkadaşın tamamen soyunmuştur herhalde ayakta da değilsiniz anlaşılan sen altta bacak omza felan yaptı ise vajinana iç çamaşır üzerinden penisi ile darbeli git gel yaptı ise muhtemelen kızlık zarı veyahut rahim duvarları ya da dilleri tahriş olmuştur vajinanın yapısı nasıl diller dışarıda mı icerdemi
      Bir şeyi merak ettim erkek arkadaşının penisi büyüklüğü de zarar vermiş olabilir

En İyi Kız Görüşü

• belkide rwgl oldun

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Sürtünmeden dolayı regl başlamış. Kızlık cepte merak etme. Adam sağlam sürtmüş demek ki regli uyandıracak kadar

0|0
    0|0
  • Vajina mı öksürüyor?

0|0
    0|0
  • hadi geçmiş olsun.

0|0
    0|0
  • öksürünle agızdan kal gelmesını anlayacagımda one ya :D

2|0
    0|0
  • ilk kez duyuyorum böyle bir olayı, ic camasiri cikarmadan da azıcık girebülür. 2-3 cm yeter sanırım bozulma için, en iyisi sende bir jinekolağa görün.

0|0
    0|0
  • Oksurunce kan geliyorsa hapsurunca ne gelir düşünmek istemiyore 😨😨

1|0
    0|0
  • Hala kizsin

0|0
    0|0
  • Tahris olmustur

0|0
    0|0
  • için temizlenmiş

0|0
    0|0
  • düzelü bee

0|0
    0|0
  • Vajinan oksuyor sandim

0|0
    0|0
  • Sürtmemiş dürtmüş!

0|0
    0|0
  • sürtünmeyle incelttin. öksürüncede içerden basınçla dışarı doğru patladı hayırlı olsun artık kadınsın.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Adet gunu geliyordur. Surtunmeyle hamile de kalirsiniz simdi... ula her pohu bilirsiniz de is bir zara geldi mi akliniz cikar bagirsaklariniz kincikinizdan cikar tobe bismillah hayvan gibi şiiiy olur yani

1|0
    0|0
  • niye sevgilinzle yapyosunuz ya? yarın bir gün sizi bırakırsa o halde nasl evlilik yapcksnz? ilerdeki eşiniz size kötü gözle bakmaz mı?

Yapmak zorunda degildin güzelim, gecmis olsun kadın oldun.

0|2
    0|0
    • Çok doğru söylüyorsun ama şimdiki nesilmi cahillik mi ya da merakmı çoğu kimseyi böyle hata yapmaya yönlendiriyor fazla merak sonunda giriyor yrk

• regli sanırm korkma

0|0
    0|0
  • bakirelik gitmiş, geçmiş olsun

0|0
    0|0
  • Kizligin bozuldu gecmis olsun. Acisiz oldugu icin sukretmelisin

0|0
    0|0
  • Ay troll soru sandım yeminle. Vajinam öksürdü gibi bir şey algıladım 😂😂😂

1|0
    0|0