Olsiki sırasında vajina kanaması neden olur?

Merhaba adet geçmişse yaklasik 1 ay sonra seks yaparken acı oluyorsa kan normal mı?

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• anlamadım ama ssanıırm sen hamilesin

0|0
    0|0
    • Hamile olamam canım yeni bitti adet

• Adetim bitti canım 3 gundur ped kullanmıyorum kanamam da olmuyor camasirda
      1 aydır iliskide girmiyordum dun biraz sert oldu acıdı ve kan geldi biraz daha sonra gelmedi ama ben yine de takıldım neden olmus olabilir diye

• kan açıkmı koyu idi acık renkse sanırım yırtılmamaış zar yırtılı ya da içerde mantar vardı onlar patladı bir doktora git bnece canım

Erkekler Ne Diyor 2

• ülkenin haline bak acıyorum ne hallere geldik kızların yazdıklarını okurken ben utanıyorum bir erkek olarak çoğu kızdan temizim bu kadar acı bişey olabilir mi

0|0
    1|1
    • Orospular eksilesin bakalım

• Ne alakası var? Herkesin kendi görüşü kendi dusuncesi senin igrenc gördüğünü ben normal görebilirim bu tam tersi de olabilir biraz cahillikten Çıkın ben size saygı duyuyorsam sizde duymak zorundasınız. zaten özellikle senin gibiler pislik oluyor her haltı yiyp bakire aramak gibi ya da ben temiz ınsanım temiz ararım deyip yoldan hecen kız hakkında Kafasında 10 igrenc sey Düşünen
      Sen once kendini sorgula daha sonra baskalarına yorum yap

• Ben hiçbir kızın günahını almadım ve onun için böyle konuşabiliyorum ben erkek olarak bu yaşıma kadar temizsem en doģal hakkımdır bakire bir kız aramak cahillikle alakası yok

• Neden oldugunu muayene olmadan bilemezsin ama belki ilk iliskide hymen yirtilmamistir simdi olmustur

0|0
    0|0
    • Yok 2 yıldır bakire degilim

• Hayır eski sevgilim şimdiki yeni

• Penis büyüklüğü degismis olabilir yani daha oncesi kisa veya incedir simdiki uzun veya daha kalindir buyukluk farki vardir vajina o penisi ilk aldiginda yeterli sivi salgilanmamasi veya zorlama gibi baska sebeplerden dolayi yanlarda ic dudaklarda yirtilma meydana gelmis olabilir veya dedigim gibi hymende de ayni sey soz konusu olabilir.. sonucta milyon tane kilcal damar var ve cok hassas...

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...