Yaaa bu mümkün mü?

erkek arkadaşımın bir problemi var aslında doktora gitmesi gerek belki sizlerden bilen vardır diye soruyorum şu bahsedilen meninin kokusu yok olayı var ya kokusu olmadığını okumuş bir yerde ama benimkinde koku var hemde asitli gibi birşey dedi o söyleyince bende araştırdım cidden kokusu olmaz diye okudum bende nette neyse doktora gitmesini söyledim test yaparlar orda mutlaka diye tavsiye verdim hayır gidemem olmaz utanırım ben yaa diyor ama ben endişe ediyorum cidden belki önemli bir sağlık sorunu olablir dedim dinletemedim sizin bu konuda bir bilginiz var mı? cidden meninin asitli gibi kokması yani çamaşır suyuna benziyor demişti örnek olarak böyle bişey mümkün mü yaa hastalık belirtisi mi yoksa :/

0|0
1|19

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 18

• Asit vardır ve yakar. Yaralı bir kısma biraz sürün yaktığını farkedersiniz.

İlk çıktığında mayasız hamur, kuruyunca yumurta akı gibi hoş olmayan bir kokusu vardır

0|0
    0|0
  • Allah akil fikir ve baska dert vermesin.

0|0
    1|0
    • sende akıl varsa madem bari buraya yazdığına göre derdimize çare sunsan boş lakırdı etmek yerine?

• Hastanedeki doktorlar, onun gibi binlerce kişiyi muayene ediyor. Ortada utanılacak bir durum yok ki, olamaz da. Sağlık sonuçta.

0|0
    0|0
    • gel de anlat işte benim de kafamı karıştırdı :/

• Kokusu olmaz olur mu. Var tabi ki. Doktora giderse doktor bir şeye bakmayacak. Sperm tahlili yapılacak. Onun icin de kendi basina numune vermesi gerek zaten. Kimse cinsel organına bakmayacak. Cekinmesine gerek yok. Hem baksa bile doktora göstermek zorunda. Ayıp olmaz o işlerde

0|0
    0|0
    • o çok takmıyor ben ısrar ettim ve kapat konuyu gitmem işte utanırım ben ne gerek var dedi ama ben baya endişe ettim nette okuynca streil denilince kokmaz gibi algıladım sanırım

• Sacmalamis

0|0
    1|0
  • Kokusu olur. Normaldir.

0|0
    0|0
  • nasıl kokusu yok benimkide kokar

0|0
    1|0
    • ya bilmiyorm cidden sıkıntı oldu bana bu konu nette yazılana mı inanayım hastalık mı vardır yani :/

• yav herşeyi burada soruyorsunuz int denen şey ne işe yarıyor yazıver çıkar suç sende değil ki senin mal erkek arkadaşın da sen nerden bileceksin o geri zekalı hiç bir arkadaşına sormamışmı akşama kadar on muhabbetin 9 u sikişe dayanır bizde

• ya sen misin mal bende onu anlamadım harbi sorun eden benim diyorm sen ne diyorsn onun dert ettiği bişey yok ben fikir almak istedim diyorm daha kaç defa demem gerekbunları anlaman için haddini bilsen iyi edersin hakaretlerini dinlemicem aklı başında birisi olsan yazdığımı anlardın zaten

• Sünnetsiz mi sünnetli mi erkek arkadaşın

0|0
    1|1
    • sünnetli yaa ecnebi değil şükür

• ya inanclı birisi ben görmedim hem ne anlarım hay Allahım :D ama herkes bu durumun normal olduğunu söylüyor sıkıntı ediyodum o baya rahattı iyi ki sordum sıkıntım gitti

• Şimdi sen sünnetli ve sünnetsiz Penis farkını bilmiyor musun gercekten. bildiğin kadar söyle ben tamamlarim eksik kalan tarafi😀😀

• Doğru demiş çamaşır suyu gibi kokar. Ama çıktığında koku yayılmadığı için kokusuz demişler. Yoksa çok yakınlaşıp koklayınca çamaşır suyunun daha hafif olanı gibi kokar

0|0
    0|0
  • Menisindeki asiti nasil tespit etmis mk

0|0
    0|0
    • çamaşır suyu gibi kokması asitten değil midir? mantık çalıştır

• Kim demiş kokusuz olduğunu? Çamaşır suyu ya da yumurta gibi kokar.

0|0
    0|0
  • dölü mü diyosun? döl zaten çamaşır suyu gibi kokar ki kokusuz döl mü olur lan:D

0|0
    0|0
    • yaa nette kokmaz yzıyor ama acaba hastalık mı var? gitmek de istemiyor hastaneye ufff

• o bişey demiyor zaten takan benim ciddi bişey olabime ihtimali var mı diye yoksa o çok rahat ısrar ediyorum gtmem utanırım gerek yok deyip kapattı konuyu sıkıntı eden bendimm eendişe edince ergenlik oluyorsa evt ben ergenim

• etme o zaman normal kokulu bişey işte döl bu kokuyo yapıcak bişey yok beğencen kokusunu sevgilinin dölü :D hadi iyi geceler

• ne alaka Meni kokar yahu. hemde ne keskin ve ağır bir kokusu var üfffff :D

0|0
    0|0
    • ya bilmiyorm ben zaten bana söylediği çamaşır suyu gibi sanki asitli gibi dedi bende endişelendim böyle bişey mümkün mü diye fikir almak istedim

• normal o. endişelenmesin söle ona.

• pekii söylerim aslında endişelenen benim o utanırım gitmem dedi durdu ben taktım biraz :/ teşekkürler..

• normal bir sey bu cok paniksiniz

0|0
    0|0
  • Sperm kokar ki

0|0
    0|0
    • ama nette kokmaz diye yazıyo :/ çamaşır uyuna benzemesi de garip değil mi ama yaa

• hımm peki daha rahatım artık çok canım sıkılmıştı bu duruma cidden teşekkürler görüş için

• Önemli değil

• Yeyip içtiklerinden kaynakyanıyor

0|0
    0|0
  • Kokusu olur

0|0
    0|0
  • kokulu olmak zorunda yoksa sıkıntı vardr demektir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Ulan neler neler konuşuyonuz yav biz böle değildik daha masumduk

0|0
    1|0
    • fantezi yapmıyoruz burada cinsel sağlık adı üstünde kategorinin çok ahlaklıysan gizleseydin kendini sende cinsellik kategorisi bu dikkatini çekelim bariiii boş yorumların senin olsun fikrin yoksa yorum yapma

Yükleniyor...