Acaba bakire miyimdir?

Oncelikle hata yapipta bu soruyu soranlardan degilim. Kucukken taciz edildigimi hatirliyorum, gerci taciz mi yoksa tecavuz mu onu da tam olarak atirlamiyorum. O yuzden bekaretimin olmamasindan suphe ediyorum. Zaten benim yillardir arada bir vaginam agirir. Mastta yaptim ama tovbe bir daha yapmicam. Elimi vaginama soktum ve 1-2 santim iceride leblebi kadar bir sey var ve o yillardir hep var. Acaba o bekaret midir. Lutfen affiniza siginqrak soruyorum :( ?

Güncellemeler:
Bakin arkadaslar ben olayin taciz kismini coktan atlattim. O korkunc piskolojiden ister istemez zamanla kurtuldum. Simdi ise bir sevdigim var, bakireysem hic umursamadan onla evlenebilirim. Simdi bakire kizlar cevap versin, sizinde vaginanizin icinde findik kadar bisey var mi ve acaba bekaret o mu? Benim tek sorum bu baska bisey demeyin.

0|0
5|14

En İyi Erkek Görüşü

• Vajina giriş deliğin büyükmü

0|0
    0|0
    • O nasil oluyor ki ben bu konularda fazlaca cahilim. ? Orta ama sanirsam

• O kisinin yasi 18 filandi.
      Bilmiyorum gercekten korkuyorum

• O yaştaki erkeğin aleti girmez girerse gözünden yaş gelir sadece aletini sürtüp yalamıştır

En İyi Kız Görüşü

• Bende sen gibi kucukken taciz edildim o konu bahsi gecince kendimden utnyrm heleki yapan teyzemin ogluydu her gun o igrenc yuzu goruyrm o zmn dha 5 yasindydm o buyuktu 19 falandi şu an evli cocugu olmuyo sapigin

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• kendı kendıne bekaret kontrolü yaz googleda bul..

0|0
    0|0
  • Ikiskiye girmediysen neden bukadar takiyosun

0|0
    1|0
  • Mevzu bakirelik değil. Bekaretin bir önemi yok. Eğer bu konuyu takıntı haline getiriyorsan bir uzmandan destek almalısın.

0|1
    0|0
  • Dış dudakları ayırıp dijital fotoğraf makinası ile çek bilgisayarda incele.

0|0
    0|0
  • Bakman lazım. İnternetten bul zar fotoğrafını sonra kendine ayna yardımıyla bak.

Küçücük çocukları da hangi şerefsiz taciz ediyor ve bundan zevk alıyor anlamıyorum

0|0
    0|0
  • Leblebi kadar dediğin şey klitoristir muhtemelen zarı anlayamazsın o şekilde. Dudakları ayırarak bakman lazım.

0|0
    0|0
  • Yaş kaç?

0|0
    0|0
  • Doktora gitmelisin kesinlikle

0|0
    0|0
  • sen bilmiyosan biz nerden bilelim

0|0
    0|0
  • Hanimefendi gormeden yapilan her yorum yanıltır

0|0
    0|0
  • doktora gitmeden anlayamazsın aynadan bakma olayı hikaye.

0|0
    0|0
  • Bakiresin merak etme

0|0
    0|0
  • hahaahaaha ulan şu kızları buluğ sabaha kadar tokatlasmak istiyorum :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• birincisi birlikte olmak bir hata değil. ikincisi tecavüz olsa büyük ihtimalle hatırlardın ama keşke ihbar etseydin.

gelelim soruna, bekaret dediğin şey ince bir zar, ele gelmesi mümkün değil zaten 1-2 santimle de onu hissedemezsin. şüpheleniyorsan bir doktora gidip bunun testini yaptırabilirsin. belki de zarın doğumdan beri yok, bunu bilemezsin bir doktora görünmeden. bunun testleri var.

leblebi dediğin de muhtemelen g noktasıdır.

0|0
    0|0
  • Kardeşim doktora gitsene, biz müneccim bokumu yedik nereden bilelim? SS. ssjj

0|0
    2|0
  • Eğer çok önemli ise cesaretini topla ve bir doktora git zor bir durum ama güçlü ol

0|0
    0|0
  • Findik kadar bir sey degil minik bir delik olucak delik genislemisse gecmis olsun

0|0
    0|0
Yükleniyor...