Kapat

Size şöyle anlatayım bundan bir ay önce anal?

Arkadaşlar benim ilk iliskimdi ve anal yoldan denedik ilk olduğu için çok acıdı ve zorlamadık çok az girdi ilişkiden 1 saat sonra falan 2 3 damla kan geldi normal mi?

0|0
3|26

En İyi Erkek Görüşü

• Kılcal damar çatlaması nedeni ile kan gelmiştir çok önemli bir sorun değil.
    Ancak;
    Sanıyorum anal ilişkiyi bakire olduğun için yapıyorsunuz ve yine sanıyorum sevgilin istiyor ve sen bakireliğin nedeni ile vajinal ilişkiye giremediğinden anal olarak yapıyorsunuz.
    Bu çok sakıncalı bir durumdur.
    Senin zevk alman mümkün değil, sen acıya katlanacaksın ve sağlık için risk alıyorsun. Birde şunu bilmeni isterim. Erkekler anal olarak ilişkiye girdikleri kızla genel olarak evlenmekten kaçarlar, zira saygılarını kaybederler.
    Bir defa denemişsin devamında sakın yapmamanı öneririm.
    Acıdığını söyleyerek sevgilini ikna edebilirsin..

6|3
    0|3

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 25

• Balata sıyırmıştır. :):

0|2
    0|0
  • Vajinadan vermeyip de gotten veren kizları hiç anlamıyorum, aklından geçenleri bir anlatsana ya. valla meraktan soruyorum.

0|0
    1|0
  • damar çatlamış

0|0
    0|0
  • devam et sen seni mal gibi kullanırlar ancak sen zevk aldınmı hayır sevgilin zevk aldı ama senden kan geldi onun umrundamı zaten altını tutamada görürüm

1|0
    0|0
  • Çatlak oluşmuş olabilir

0|0
    0|0
  • Hamilesin

1|0
    0|0
  • ooo Kesin hamilesin !

0|0
    0|0
  • Orda Polip denen tanecikler bulunur ilk kez girerken onları patlatır kan ondan dolayı gelir korkulacak hicbirsey yok istiyorsan yapmakta özgür sun hayat senin ;) keyif aldığın ca yaşa

0|0
    0|0
  • Arkadaşin prezervatif kullandi mi? Kullanmadiysa prostati iltihaplanabilir, sonra senin göte göz dikmişken kendi götünü kaybeder üroloji doktorunun ellerinin altinda 😂

0|0
    0|0
  • Çok şükür kızlık zarım yırtıldı mı diye sormamışsın

0|1
    0|0
  • normaldir. bebe yağı kullanın daha az acır

0|0
    0|0
  • normal cünkü düzgün bir ön hazırlık yapmamışsınız.

0|0
    0|0
  • Hemoroid var o yüzden

0|0
    0|0
  • emin misin döte girdiğinden?

0|0
    0|0
  • Zorlamışsınız demekki

0|0
    0|0
    • Evet biraz ve benim ilk olduğu için haliyle dar

• Normal Sanırım Kızlığın birazda Olsa Bozulmuş 2. ilişkide Tam bozulur

0|0
    0|0
  • Normal

0|0
    0|0
  • Evet normal 7 kızla Yaptım ve ilkleriydim hepsindede oldu

0|0
    0|0
  • normal yırtmıştır

0|0
    0|0
    • Teşekkürler devam edersek?

• Teşekkürler

• rica ederim ama alıştırsın seni acı hissetmesin yırtılmaz da

• ilk kez yaptığın için.

0|0
    0|0
  • beğendin mi anal seksi? bakirelik gitmesin diye mi anal yaptın bu arada?

0|0
    0|0
    • Girmedi dediğim gibi. Evet

• Katlanamadım ki oral yapamam

• gotun güzel mi peki, ilgi çekici mi?

• ve hala bakiresin. süper.

0|0
    0|0
  • Tahris olmusss
    sevgilinde isi bilmiyo bence...
    ben aci cektrmezdm.

0|0
    0|0
  • ya fusur catlagin var ya da hemoroid vardı onu tetiklediniz

0|0
    0|0
  • yapma canım yapma lütfen tekrarı olmasın zevk değil acı çekmişin resmen

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Kadın analdan zevk almaz. Tam tersine çok acı çeker. O yapan zevk aldım diyenler de erkek zevk alsın diye yalan söyleyenler tamamen psikolojik. Bunu haydar dümen bile söylemiştir kadın analdan zevk almaz diye. Ama erkek zevk alır kalçasından. Erkek ve kadının boşaltım sistemi aynıdır ama tek farkla. Erkeğin orasında prostat var prostata baskı yapınca yalayınca parmaklayınca aşırı zevk alıyosunuz. En azından yalatın ya da okşatın kadına. Erkek arkadaşlarımın üzerinde denedim onayladım. Daha da ilginci penise dokunmadan sadece parmaklayarak boşalabiliyolar. İlk defa böyle bir zevk yaşadıklarını söylüyolar. Çünkü erkeklerin g noktası orda. Bunları biliyorum çünkü partnerlerime daha çok zevk vermek istiyorum. Bu arada kadının bütün zevk alacağı şeyler vajinadadır g noktası bile vajinadadır. Araştırın prostat orgazmı diye. Hala yaparım diyen varsa soksun döte parçalasın kadının bağırsaklarını.

2|2
    0|1
  • Ben de anal seks yaptım 5 ay önce ve bir kaç gündür arka bölgemden kan geliyo. Ben de siteye soru sordum ve alakası yok dedi çoğunluk. Yaparken krem jel vb şeyler kullanıyor musunuz?

0|0
    0|0
    • Evet

• teşekkür. ler

• Rica

• normal

0|0
    0|0
Yükleniyor...