Vajinada siğil?

doktora gidicem ama korkuyorum başına gelen oldu mu? lütfen yardımcı olun bana tekrarlar mı geçer mi :S

0|0
3|18

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Korkma korkma. Geçer. Doktora gidince tekrarlayıp tekrarlamayacağını sorarsın.: )
    Benim başıma gelmedi ama. Geçmiş olsun.

0|0
    0|0
    • korkma demekle kork geçse keşke.. teşekkür ederim

Erkekler Ne Diyor 17

• Onu yaktırman gerekir yoksa büyür ve can sıkar iki dakikada yakıyorlar..

0|0
    0|0
    • ücret?

• 9 gün sonraya anca randevu bulabildim

• O zaman genel cerraha gitseydin direkt olarak.

• Cinsel hayatın var mı?

0|0
    0|0
  • Arkadaşım bu konuda çok net bilgi sahibiyim ilişkide bulasiyo ve molloskom mu siğil mi onu bilmek önemli eğer molloskom da cildiye donduruyor bidaha çıkmıyor sigilse tekrarlama ihtimali var. daha net bilgi için mesaj atabilirsij

0|0
    0|0
    • Molloskom sa korkmana gerek yok donduruyor geçiyor eğer sigilse rahim ağzı kanserine gidiyor. Partnerinden uzaklas. Sen turunun nasıl olduğu şöyle ben söyleyeyim sana

• Teşekkürler yine de

• Hoscakal canım Allaha emanet ol dualarim seninle iyi geceler.

• siğil mi yoksa içi sıvı dolu kabarcık mı?

0|0
    0|0
    • siğil. sanırım hpv

• ne için?

• daha ayrıntı açıklama için

• geçmiş olsun,

0|0
    0|0
  • Kurbağayla bir şeyler yaşamadın demi!! öpünce prens olacak masallarına inanmış olamazsın :D

0|0
    0|0
    • arkadaşım uslubumu bozmak istemiyorum bahsettiğim şeyin bulaşıcı bir hastalık olduğundan haberin yok anlıyorum. ama bir kadın olarak rahim ağzı kanseri gibi hastalıklara yakalanma riskim artmış bulunmakta. bu tarz şeylerin şakası olur mu? lütfen saçma sapan bir soruyla sağlık sorunlarını karıştırmayın. ona göre cevap verin. zaten psikolojik olarak huzursuzum.

• hayır ağdaya gidiyorum.

• Doktor bi' görsün ya en doğrusunu o söyleyecektir artık

• Daha öncde varmıydı?

0|0
    0|0
  • Git doktora yaa buradaki kim ne anlasın..

0|0
    0|0
    • yaşayan birisi varsa diye sordum. internette baktım baya resimlerine falan ne olduğundan eminim.

• Tam. olarak nerede

0|0
    0|0
  • Öpimde geçsin..

0|0
    0|0
  • Gitmessen etrafına yayılır ve ne yaparsan yap izi kalır söyleyeyim

0|0
    0|0
    • İzi önemli değil kendisi gitsin.. Bu şekilde bulaşıcı

• Siğil mi :D Nası becerdin Vajinanla Kurbaya mı öpüştürdün Siğil nasıl çıkar l*n orda

0|0
    0|0
    • Salak salak yorum yapmayın. bir b*k bilmiyorsunuz madem konuşmayı da kesin. Gerekli cevabı başka bir yorumda verdim okuyabilirsin. Farkına var bahsettiğim şey sağlık.!

• yağ bezesidir

0|0
    0|0
  • patlatayım mı :D

0|0
    1|0
  • Genital siğiller, en sık görülen cinsel yollarla bulaşan bir hastalıktır. Her iki cinsi de tehdit eder. Vücudun diğer bölgelerinde oluşan siğillerle de benzerlik gösterirler. Tıpkı ellerde oluşan siğiller gibi tamamen virüsle meydana gelmektedir. Genital siğillerin diğer bölgelerde meydana gelen siğillerden farkı ise cinsel yolla bulaşması ve sinsi bir şekilde yayılmalarıdır. Bu sebeple genital bölgesinde siğil olan her birey mutlaka bir doktora başvurmalıdır. Aksi takdirde siğil sayısı giderek artacak ve ileride daha büyük sorunlar doğuracaktır.

0|0
    0|0
  • Doktora git tabi.

0|0
    0|0
  • Doktora görün muhtemelen yakar ama verrutol de kullanabilirsin çok dikkat gerektiren bir ilaç ama.

0|0
    0|0
    • nasıl bir ilaç acaba? bide aldara diye bir krem varmış acaba ilaçla mı geçirmeye çalışır... ayrıca maddi durumum da yok yaktırmak ya da pahalı ilaçlar için :(

• devlet hastaneleri yapıyor mu ki bu işlemi? dondurma yakma gibi şeyleri.. pahalıymış çünkü benim durumum yok ki ödeyebilecek

• Muhtemelen yapıyorlardır paraya gelince bilmiyorum internetten bakarsın illa yazan vardır.

Kızlar Ne Diyor 2

• Bende de var mı yok mu anlamadım siğil olduğunu nasıl anlarız tam olra

0|0
    0|0
    • Aynayı alıp bak. İnternette fotolari var benziyordur eğer sigilse. Ama belirtisi ne kaşıntı falan varsa mantar ya da uçuk da olabilir. Ben de henüz gitmedim doktora

• Kaç yasındasınız?

0|0
    0|0
Yükleniyor...